Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkrzywymzwierciadle

18letnia DZIEWICA...

Polecane posty

Gość wkrzywymzwierciadle

No więc jak w temacie. 18 lat na karku i ciągle nic. Zaraz będzie 19. Wszystkie moje koleżanki już od dawna uprawiają seks, a u mnie co? Spotykałam się z wieloma facetami, ale tak naprawdę nigdy do niczego poważnego nie doszło, poza pocałunkami itd, nie pociągali mnie fizycznie. Czuje, że długo już tak nie wytrzymam, a nie chciałabym zrobić tego z bylekim. Jestem atrakcyjna, mam powodzenie - widać, to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopen hehe
a kto powiedział że jest jakis określony wiek gdzie koniecznie trzeba się rozdziewiczyc/rozprawiczyc ? niektórzy srają w pieluchy 2 lata, inni 4, a inni całe życie. Tu nie ma reguły- znajdziesz kogoś odpowiedniego, kto bedzie chciał tego co ty to możesz sie bawić w te klocki. Gadanie że koleżanki już to robiły itp. itd. to pierdolenie o szopenie. Czy myślisz ze ktos kto juz bawił sie w sex to jest lepszy? To nie jest żaden wyznacznik. Do tego trzeba dojrzeć psychicznie. Czasem widać 16letnie gówniary w ciąży, chyba nie zazdrościsz takim? Ehhh czasem tak myśle po co ktokolwiek wymyślił daty i liczenie lat, myśle ze bez wiedzy ile ktoś ma lat itp świat były ciekawszy. tak więc dziewczyno- cycki do góry ;) każdy ma swoje życie i niech żyje tak jak chce, ludzie krótko żyją, wiec nie patrz na innych bo szkoda czasu, przyjdzie czas i na seks ;) A jeśli jestes atrakcyjna- moze za duzo wymagasz i za szybko dyskwalifikujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrzywymzwierciadle
Nie wyobrazam sobie, abym seks uprawiala z osoba, ktora mnie nie pociąga fizycznie. Może to byc skwer w parku, moze to byc ławka w parku, moze to byc nawet publiczna toaleta, ale chlopak z ktorym bede miala swoj pierwszy raz musi byc przystojny. Jako, ze moje srodowisko jest juz zbadane i nie ma nikogo ciekawego, to oglaszam nabor. Wiek, do 30 lat, okolice górnego śląska. wkrzywymzwierciadle@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrzywymzwierciadle
Oprócz tego, że chłopak musi być przystojny to jeszcze musi być doskonale wyposarzony czyli jak dla mnie to minimum 20 cm. Mniejsze czlonki mnie wcale nie kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×