Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość outside world

Nie mam pieniędzy , więc nie mam dziewczyny

Polecane posty

Dlatego z ciekawości pytam co też jej takiego wciskałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie coś w stylu - ale masz ładne oczy, albo mam czekoladę z orzechami Wedla, może zechciałabyś ze pną jej spróbować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantyczne pierdoły, to oddzielna liga :P A propos, to jakie komplementy Waszym zdaniem najlepiej działają? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komplementy jakie? Te same. Naprawdę nie ma co się uczyć Szekspira na pamięć. Najlepiej pochwalić strój bo zwykle kobiety wkładają sporo wysiłku w to jak wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezłe nie? :D Ale to tylko tak sobie marzę... chciałbym kiedyś tak 'zwabić' dziewczynę na czekoladę... mmmm marzenia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Ci się kiedyś udać, mój ukochany jak chce mnie z domu wyciągnąć mówi, że ma dla mnie coś słodkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć looser. To i tak lepiej niż u mnie - pracuję ale tak jakbym tej pracy nie miał. A Samochód? Dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Nie mam samochodu ani dziewczyny. Mieszkam blisko centrum dużego miasta, wiec samochod mi niepotrzebny. A czy zna ktos bezrobotnego z dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh. W sumie.. ;p Nie no zaraz.. looser, coś Ty zrobił!? Przez to Twoje pytanie muszę teraz grzebać w internecie w poszukiwaniu odpowiedzi. Chyba musi być taki gość na świecie bez pracy, kasy, aparycji, nudnawy... z zajebistą dziewczyną, która jest, ładna, mądra i nie z 'drugiej ręki' Dziś jest 23 lipca 2011 rok. Oficjalnie ogłaszam, że wybieram się w podróż w poszukiwaniu takiej osoby. Jak ją znajdę to dam Ci znać Looser. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looser - poznaliśmy się przez neta (akurat tak się złożyło), oboje się uczyliśmy, on czasami dorywczo pracował. Po szkole dłuuugo był bezrobotny (brak funduszy uniemożliwił mu pójście na studia w UK). Kamil - "nudnawość" to cecha mocno subiektywna :P Poza tym mogę częściowo zakończyć Twoje poszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tak źle z aparycją nie jest, ale reszta się zgadza. Nad nudnością i towarzyskością próbuje pracować. Jeszcze mi chodzi po głowie zostać utrzymankiem jakiejs bogatej kobiety. No ale raczej dziewica by nie byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie załamywac sie :) praca w koncu bedzie a dziewczyny nie tylko leca na ta kase : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim pewność siebie i brak użalania sie nad soba : ) trzeba próbować zagadywac a nóż sie cos uda : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu to czy ktoś jest nudny zależy od osoby która z nim rozmawia. To się tyczy zwłaszcza ludzi ze specyficznym poczuciem humoru lub zainteresowaniami - jeżeli kogoś nie śmieszą żarty i nie interesują tematy wychodzące od rozmówcy to ten rozmówca zostanie określony jako nudny. To samo tyczy się zachowań - po samej sobie wiem jak różne można mieć zdanie na temat danej osoby. Dla jednych jestem świetnych towarzystwem i ciekawym rozmówcą, inni wprost mi powiedzieli, że nie umiem się bawić i jestem nudna jak flaki z olejem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA Chodziło mi o to, że mam dobry wygląd. Sossssss Jak sie dowie ze nie pracuje i nie mam studiow to nie bedzie chciala ciagnac znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jakie zagadywać? W moim przypadku jest to niemożliwe. A po za tym ja już od jakiś kilku lat uświadomiłem sobie że nie nadaje się do kobiet. Zawsze będę sam i dobrze mi z tym, na pewno lepiej niż z babą" jakbys to powiedział rozmawiajac z kobieta :D na pewno wywarłbyś ciekawość i pewność siebie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×