Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna1967

Utrzymanek

Polecane posty

Gość Pawel 253
Drodzy panowie znam opinie tych pan wielu mysli ze jak da ogloszenie to sponsorka odpisze otoz nie,nalezy sie wystrzegać dopisku ja chetny na sex,chwalic sie swoim sprzetem i podtekstami o zabarwieniu erotycznym to nie sa k***y tylko normalne kobiety z tego co one pisaly to mialy wiadomosci chyba od gimnazjalistow co zrobic aby odpisala proste napisz cos o sobie swoje zainteresowania opisz siebie z jak najlepszej strony taka pani juz w głowie sobie wyobrazi jakim jestes czlowiekiem one czułości wspolnych romantycznych kolacji potrzebuja no i fotka nie musisz byc maczo a co do sexu dadza ci same znać pokaz ze jestes facetem z klasa a nie erotomanem podejć z sercem a nie fujara do kobiet tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel 253
A ja uwazam ze nic zlego w tym jest sam mam sponsorke a ze pracuje musze nie wszystko rozplanować nie chodzi tu o sama kase czy sex nie tedy droga bo nie wszystko da sie kupić,chodzi oto aby spedzic ze soba romantyczny czas w koncu uczymy sie cale zycie a takie spotkania sa wspanialym przezyciem a głupio sie słyszy utrzymanek wole nazwe żigolak:-) popieram pania ciekawe jakby bylo z pania z pewnosci wspaniale a młodemu gratuluje wyboru jakby co to i z pania sie umowie nie jeste na wylaczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel 253
I jak ktos znalazl sponsorke bo ja tak jest super,powiem tak i dam rade jak znalesc sponsorke,zle dajecie ogloszenia to co piszecie to was pograża a panie to omijaja,w ogloszeniu opiszcie siebie co robicie wasze zainteresowanie aby mogła sobie w głowie was wyobrazić wtedy was sponsorka znajdzie pokaz ze jestes romantykiem i nie pisz nic na temat sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do roboty sie wez mlody a nie rady dajesz jak prozniaka utrzymywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitka1990
Lubisz sex? lubisz przygody? zapraszam na nasz portal w którym ogłaszają się chętne sponsorki które są gotów zapłacić od 500 do 2000 zł za spotkanie! sponsorki są z całej polski starsze młodsze sprawdź! sam! http://sponsorki.xaa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie jak wam nie wstyd sprzedawac sie za kase to co sie teraz dzieje po prostu w glowie sie nie miesci... przydalby sie jakis wybuch jadrowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto to jest utrzymanek to taki co trzeba wszystko za niego robic i jescze go utrzymywac? a po co komu taki cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko z kim teraz fiutkujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ales ty glupia babo :D :D placic facetowi hahaahaa jeszcze czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jest autorka tego tematu? żyje jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nastepny d**ek sie odezwal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokiii
Ludzie! Ogłaszajcie się na specjalnych portalach do tego, a nie tu. Tutaj tylko możecie zmarnować czas, ponieważ to jest forum ogolnotematyczne, więc prędzej ktoś Was będzie hejtował niż Wam pomagał. W końcu to dość drażliwy temat. Lepiej wrzućcie tu: http://chce-sponsora.pl/. Mówię Wam to ja, Utrzymanek z doświadczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli męska d****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 48 lat,wszyscy moi kochankowie byli sporo młodsi. Najmłodszy miał 26 lat. Nigdy nie musiałam płacić za seks i to ja decydowałam o zakończeniu znajomości. Płacić??? To upokarzajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z geriatrii się urwałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leniwe bez honoru pasozyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzgdanska
Ja tam bym wolał za darmo się zabawić dla przyjemności mam 25 i bzykac się z dojrzałą to wspaniała przygoda ale trzeba uważać na uczucia a tak to polecam i chętnie wydupcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe z kim sie obecnie autorka fiutkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe ? chyba dla takiej kafeteryjnej wścibskiej jak ty co lata po tematach i podpytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często tak mają ludzie w zaawansowanym wieku,wścibskość to ało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonyrzeszow
zapraszam panie która chętna ja 36 lat do usług szalonyrzeszow@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilKraków
Szanowna Pani, w przeciwieństwie od większości osób tutaj szukam nie tylko rozkoszy cielesnych. Szukam przede wszystkim ciekawej relacji z inteligentną kobietą na poziomie. Kocham teatr, wino, masaż oraz dobre kino. W wolnych chwilach lubię też czytać książki. Wiem że to ułamek tego kim jestem, ale może Cię to zainteresuje. Całuję po dłoniach i czekam na wiadomość Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueweb1986
Omg. Jedne maja 5 kotów inne 3 psy. Faceci maja kobiety to i kobieta moze miec swojego faceta. Moze na niego przelewac uczucia, dbac, pracowac nad tym zeby byl atrakcyjniejszym itp. Nie widze w tym nic zlego. Ps faceci wsrod kobiet maja nizsza range niz zwierzeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×