Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna1967

Utrzymanek

Polecane posty

Gość ilan48
piszcie na gg 18702993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalal
@ damian__155 opanuj temat i napisz co i jak. Ale zaznaczam. Nie podawaj adresu stronki na publicznym, bo moga wykasować twoj post. pisz tak jak piszesz kazdy bd wiedzial o co chodzi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
kobieta ktora musi placic za seks? to chyba gorsze chyba niz bycie prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajean
Ot mi znawca sie znalazl chodzi aby bylo przyjemnie a tu z prostytucja wyskakujesz jesli kos moze pomoc nawet finansowo i go stac to czemu nie nawet jesli jest to kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
chlopcze ty nic nie rozumiesz, nie nazywam tego prostytucja, nie jestem moralista, chodzilo mi o porownanie uczucia. Dla wiekszosci kobiet sprzedawania swojego ciala to cos okropnego i nie do przyjecia, poczucie upadku i gwaltu.... .......... Kobieta, ktora kupuje seks musi czuc sie jeszcze gorzej bo biorac pod uwage, ze mlodzi faceci ruchaja wszystko co sie rusza to kobieta kupujaca seks musi naprawde czus sie bezwartosciowa, tu chodzi o poczucie wlasnej wartosci, kumasz czacze? leszczyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onkielce
a moze z kielc jest jakaś Pani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa! ale najbardziej
tylko poczekaj az wroca z pola albo jak wydoja krowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Od jakiegoś czasu obserwuje portal sponsorki.pl i postanowiłem założyć tam konto. Jednak po przestudiowaniu całego wątku mam wątpliwości co do prawdziwości tego portalu a nie mam zamiaru wyrzucać pieniędzy w błoto :D Czy ktoś może potwierdzić ,że ten portal to nie fake ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzych289
powiem ze kiedyś poznałem na normalnym portalu kobietę przed 50 i super się dogadywali i super było jak wiecie o czym pisze i czasem jak ma ochotę i czas to dzwoni o spotkanie i nigdy nie jest zawiedziona bez zadnej kasy tylko spontan i przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio0084
szukam sponsorkę i Poznam pania ktora potrzebuje dobrego towarzystwa i wszystkiego czego sobie zażyczy to jest mój e-mail rafcio0084@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalal
damian__155 i jak tam twoje wariacje na portalu. Udało Ci sie osiagnac to co chciales, czy nie bardzo ? :). Pytam bo sam chcialbym wiedziec co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON27podkarpacie
szukam chętnej pani cannabis2013@poczta.fm< /a> gg-45931350 podkarpackie np:rzeszów,przemyśl okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axeman2269
Szukam sponsorki z Lublina. Kobieta zadbana ladna do 38 lat. Wiek 22 lat, umiesniony, wysportowany. Reszta szczegolow przez email. axeman2269@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carloss...
Witam.poszukuje sponsorki do 42lat.zdecydowanej z białegostoku.ja zadbany,kulturalny,przystojny,uśmiechnięty oraz towarzyski.nam kłopoty finansowe dlatego zdecydowałem się na ten krok.odezwijcie się.Lolo12822@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokiecik
PAN DLA ZAMOŻNEJ mirekmirek97@WP.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babciunia
Ciekawe co się dzieje z autorką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to co?
poprostu jej młodociany kochanek ogołocił jej konto, ukradł co tylko mógł i uciekł z jakąś młodą laską bo tak konczą sie takie historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on34
Witam Panie przy tak interesującym temacie. Chetnie przyłącze się do rozmowy. Jeśli kobieta chce płacić to dlaczego nie,to każdego wolny wybór. Płaci ze swoich pieniędzy a ci co piszą ze to straszne to ci którzy chcieli by a pewnie ich na to nie stać i jeśli tak bardzo ich ro przeraża to po co wogóle tu wchodzili. Ja chętnie zaprzyjaznie się z Panią która mogla by dac mi dobrze płatna pracę. Napewno się odwdziecze- mogę robic wszystko potrafię opiekować się domek ogrodem mogę gotować,nie boję się też pracy fizycznej. Więcej info pod e-mail bono3278@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zdecyduj sie kim
bialym murzynem czy meska dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba7711
milo jak lubicie panie zasponsorowac to zapraszam na moje gg 37988685 pozdrawiam moze byc rozmowa tel 503949155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinnek
Witam mam 25 lat ,chętnie będę utrzymankiem(kochankiem )kobiety. brodow773@wp.pl - jesteś chętna to odpowiedz . Jestem z dolnego śląska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1979.
Ja tez mam utrzymanka- chlopak zabawka. 25 lat,przystojny jak z plakatu dla nastolatek. Znajomi zielenieja z zazdrosci ze mam taka laleczke w domu. nie widze w tym nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @monika1979
skoro pasuje Tobie miec pieska na kazde zawolanie to nie widzi się w tym nic zlego. zwlaszcza jak Twoj darmozjad lubi byc traktowany jak laleczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shooqq
w zyciu bym sie tak nie blaznila by miec utrzymanka:O ja tam wole by facet mnie utrzymywal a nie ja jeszcze mialabym placic jakiemus darmozjadowi?zalosne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wypraszam sobie!
dogadzanie kobiecie ktora sie brzydze to.naprawde ciezki kawalek chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on ślask
chętnie poznam taka panią której będę mógł sprawić przyjemność. jestem ze ślaska mam 25 lat szczupła sylwetka. jeśli jesteś zainteresowana to pisz na meila damian__155@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dik
Witam. Szukam pani z Dolnegośląska do stałych spotkań . Mam na imię Wiesiek i mam 46 lat. Jestem zdrowy i zadbany . Nr dla pani 726548182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel32
Witam wszystkie panie ktore szukaja dyskretnego przyjaciela do wszystkiego , wasze zyczenia i pragnienia sa najwazniejsze . Ma 176cm 75kg oczy niebieskie szatyn . Szukam dojrzalej pani w kazdym wieku do spotkan sponsorowanych staly uklad a dyskrecja najwazniejsza moj nr 609316148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalko, jestem wysokim brunetem, z piwnymi oczyma.W zamian za pomoc finansową będę spełniał Twoje potrzeby seksualne. Kontakt do mnie masz. Teraz masz lepsze finansowo stanowisko, więc liczę na akcept oferty :) Jest ona nie do odrzucenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonycodziennoscia
Witam szukam dojrzałej pani która wie czego chce od życia, nie jak te małolatki z którymi nie idzie porozmawiać, szukam kobiety która w życiu do czegoś doszła, bardzo mi imponują takie kobiety, moim zdaniem są jak rzadki kwiat który trzeba pielęgnować. Nie szukam tylko sexu ale rozmowy, pieszczot,wzajemnej adoracji,tego czegoś świat pędzi do przodu a ludzie się mijają,zapominają o życiu,pragnieniach i bliskości niestety nie stać mnie na takie kobiety i dlatego daje te ogłoszenie, ja 182cm wzrostu szczupła budowa ciała,oczy niebieskie,nie pijący alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×