Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna1967

Utrzymanek

Polecane posty

Gość chetna na romans
Wiosna idzie. Powoli wielkimi krokami zbliza sie maj - miesiac zakochanych. Dni coraz dluzsze i coraz cieplejsze. Mozna gdzies wyjsc , cos zrobic. Poprawiaja sie Wam nastroje z wiosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Wiedza ze same soba nic nie reprezentuja a bardzo by chcialy. Do tego nie maja na tyle odwagi cywilnej aby cos zrobic we wlasnym imieniu. Wtedy szukaja kogos - na kogo mozna bedzie zwalic "odpowiedzialnosc". Ogolnie zle rokuja jako osoby czy potencjalne partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam ten topik i doszlam do wniosku ze to straszne byc kobieta. Ma faceta i jest szczesliwa - zyczliwi wroza jeji tak szybkie rozstanie i rozpacz, jest singielka - my zryty charakter i jest brzydka, jest utrzymanka - poniza sie i jest bez ambicji, sama jest sponsorka - tez fatalnie, bo lepiej jak facet utrzymuje :D. I wez tu dogodz forumowiczom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Ja bylam przekonana ze to fajnie byc kobieta dopoki nie zaczelam czytac tego forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
no coz wciaz cierpie na te same dolegliwosci, ssanie, skurcze i nie moge sobie z tym poradzic....moze ktos mi pomoze...na pomoc!oddam sie byle komu nawet obskurnemu alkoholikowi z dworca kieleckiego, musze poczuc cos w sobie...nie moge spac bo ciagle mysle o jednym, nie moge jesc bananow, ogorkow bo zaraz rozpalam sie jak reaktor w Fukishimie i zamiast jesc to wkladam sobie to wszystko do szparki....jestem ciagle mokra i chodze juz bez majteczek bo nie mam az tyle na zmiane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facetowski2
W Polsce nie ma takich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
a poza tym to zeby bzykac mlodego faceta nie potrzeba byc odwazna tylko stara i brzydka albo zdesperowana i dawno niebzykana....ha..ha JAK PRZYJDZIE OCHOTA TO I PIES KOTA WYCHROBOTA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
To temat nadal zyje? Czy autorka jeszcze tu zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann1967
Tak, zaglądam tu czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milf hunter
fajni mezczyzni tutaj sie pojawiaja....przypomina mi sie piosenka Danuty R.. Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee! Dookoła jeden z drugim jak nie nerwus, to histeryk, drobny cwaniak, skrzętna mrówa, niepoważne to, nieszczere. Jak bezwolne manekiny przestawiane i kopane, gęby pełne wazeliny, oczka stale rozbiegane. Bez godności, bez honoru, zakłamane swoje racje wykrzykuje taki w domu śmiesznym szeptem po kolacji, śmiesznym szeptem po kolacji, śmiesznym szeptem po kolacji... Gdzie ci mężczyźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatykowa34
Ciekawe jak się autorce powodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeeeeeeeee
"Ja sposnsoruję od pół roku 20 lat młodszego chłopaka i obydwoje jesteśmy zadowoleni z takiego układu Pomagam mu finansowo (on jest studentem), a w zamian mam na każde wezwanie czułego kochanka." pedofil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga341
@Anno ja tego nie rozumiem,mam 41 lat i mam kochanka mlodszego za darmo,mam go na kazde zawolanie i nie place mu ani grosza,ty po prostu sponsorujesz męską prostytutke i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotka128
Autorko napisz jak Ci się powodzi, czy jeszcze masz tego samego kochanka. I jak reaguje syn który jest już rok starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
Do pracy chlopy! Nikt was nie bedzie utrzymywal. Jestescie zalosni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45-latka
do autorki ...kobieto musisz byś żałosna...skoro jak sama piszesz nie wyglądasz na swoje 43 lata i musisz sponsorować seks...jest cała masa napalonych młodzieniaszków, którzy z fajną zadbaną czterdziestką pójdą za darmo, jeszcze zaproszą na kawę....ja przynajmniej nie mam z tym żadnych problemów i nie muszę za to płacić....płacić to ja mogą jak skończę 70 ....wtedy cięzko będzie znaleźć desperata..hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nualla o brien
hmmm,musze sie was poradzic,bo zglupialam....ja po przejsciach,8letnim toksycznym zwiazku,34 lata....on 27........zaden uklad finansowy,zwykly zwiazek,tylko ze to ja zawsze w zwiazkach bylam ta mlodsza i pewna siebie...cholera nie ogarniam tego,ciagle mysle o tej roznicy wieku??????????????????? on nie maa dzieci,bagazu,byl wolny,ja mam 2 malych dzieci,mieszkamy za granica,jestesmy finansowo niezalezni,wiec nie ma mowy by ktores z nas ,,lecialo na kase,,...jednak boje sie ze ktoregos dnia on wymysli sobie dziecko,czego ja juz nie chce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro się kogoś kocha to się akceptuje. Związek to wzajemne szanowanie siebie. Jeżeli on czegoś chce to ma do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaZz88
Mimo, że pytanie skierowane było do Kobiet, z góry przeproszę i wypowiem się .. Temat sponsoringu zawsze w pewnym sensie mnie ciekawił .. I to jeszcze w relacji "młody - dojrzała Kobieta" .. Nie uważam, że jest to jakiekolwiek poniżenie żadnej ze stron .. To jest wybór jak najbardziej indywidualny, do którego każdy ma prawo .. Gdyby młodemu nie spodobała się jego "sponsorka", z pewnością nie byłby w takim związku, tylko dlatego, że ma z tego kasę .. Faceci i to jeszcze w tym wieku (a wiem co mówię, bo sam mam 24 lata) w pierwszej kolejności zwracają uwagę na wygląd zewnętrzny .. Teraz "sponsorka" - Doświadczona, zdecydowana, mająca swoje potrzeby Kobieta, pomaga finansowo młodemu, a dzięki temu ma dokładnie to, czego oczekuje .. Czysty układ i wszyscy są zadowoleni .. Oczywiście nie ma mowy tu o wspólnej przyszłości, ale przecież nikt w ciemno decyzji nie podejmował i dokładnie wiedział na co się pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaZz88
poiuytrewasfhj : Pozdrawiam, trzymaj się cieplutko i powodzenia w podbijaniu forum :) Tylko na dwór czasem wyjdź .. Dotlenisz trochę mózg .. Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaZz88
Szkoda, że się tak nie zachowujesz .. Aha i pozwól, że sam zdecyduje, za kim będę się rozglądał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaZz88
Nie chcę być nieskromny, ale myślę, że i Ciebie byłbym w stanie poderwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vates
Aniu a naprawdę jak jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator34
temat brzmi ciekawie. He, he, jak przed 40ką nie zostanę ojcem i mężem to sam pomyśle o takim wariancie z jakąś studentką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 45-latka
Ale przecieżpisała, że dla wygody. Z tego samego powodu mężczyźni często wybierająprostytutki. Sex, rachunek i cześć. Nie dzwoni potem, nie pisze, nie czuje sięwykorzystana i nie odgrywa. To taka pewna umowa stemplowana walutą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raffi 45pl
Może nie do końca na temat ale o sponsorowaniu coś wiem i możliwych skutkach takiego układu.Sponsorowałem fajną dziewczynę studentkę było super pod każdym względem,nikogo nie krzywdziliśmy ona samotna ja też, może nie do końca moralnie jest to ok.Byłem z nią szczęśliwy,niesamowicie szczęśliwy i nie chodziło tylko o seks i jej młode ciało.Wszystko było fajnie dopóki się ku..rwa w niej nie zakochałem ,a o to niestety bardzo łatwo i jest zajebiście ciężko,myślałem że to się mi nie może zdarzyć ,że kontroluję swoje emocje,jestem pewny siebie,mam w końcu trochę życiowego doświadczenia.Okazało się że to guzik prawda,szlag by to trafił nawet prostytutki nie pomagają by zapomnieć.Radzę się zastanowić, szczególnie tej starszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoje w temacie wiem
jsbxcbbn, a uważasz, że faceci z klasą nie mają utrzymanek? Desperatkami bym tych kobiet nie nazwał. Nikt nie szuka na siłę, tylko składa propozycje. A co do dobrego wyglądu i młodych kobiet, to każdy ma swój gust. Poza tym, dwudziestoletnie dziewczyny w obecnym pokoleniu maja zazwyczaj w głowie piasek i disco-polo, a w łóżku umieją się tylko położyć i rozłożyć nogi. Nie mogę oczywiście mówić o wszystkich, ale duża część niestety taka jest. Skoro się tak szanujesz, to nikt nie każe Ci zajmować się tym samym co ja. Tyle tylko, że mnie pieniądze nie śmierdzą i za seks z kobietą, która mi się podoba i poszedłbym z nią do łóżka tak czy inaczej, dostaje dodatkowo pieniądze. Poza tym mogę zdecydować, z kim mam ochotę pójść do łóżka, a komu mogę co najwyżej dotrzymać towarzystwa na przyjęciu albo w teatrze, czy operze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYsi3k
Witam, widze ze temat ciekawy.Czasami sytuacja zyciowa niestety mymaga takich krokow jak bycie sponsorowanym.. Ja jestem z Podkarpacia, gdyby była tutaj jakas Pani z tego rejonu, Chętnie ją poznam. pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×