Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Malinowy - ja tylko udaje, a Ty od razu mnie za debilkę, ładnie to tak? :P mama kogośtam - widzę co piszesz i jak dyskutujesz z innymi, więc z całkowitą pewnością mogę zakwalifikować Cię jako bebikodziurus prymitywus pospolitus 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, gdybym tylko chciała, obraziłabym cię tak, że nawet bys się nie zorientowała, że z ciebie drwię :-D Ale chyba byłoby mi przykro z powodu twojej naiwności, więc walę prosto z mostu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to szkoda, byłam pewna,że się znamy, bo już raz mi się tak cudnie z kimś pisało, kto był pomarańczą i miał równie przednie riposty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaahahhahahaa
bebikodziurassssss hahahahhahahaha jak rodzilas Agatke to tez ja od fasolek nazywalasi martwilas sie po jej urodzeniu, bo miala jasno zieloną kupkę zamiast ciemnobrązowego stolca? :classic_cool: ah te matki polki, a maz pewnie w pracy biedak siedzi i zarabia na pasozyta, ktory nawet pobzykac sie nie daje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaahahhahahaa
sorbeciku dzieki za komplementy, naprawde to najpiekniejsze slowa jakie tu przeczytalam :P nie dajmy topikowi umrzec więc! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeee limit chyba
Sugar ty tepa dzido:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to przykro mi marzycielko, ale powinnaś teraz mnie jakoś wyzwać albo chociaż napisać coś niemiłego pod moim adresem, bo zaraz zaczną się podejrzenia, że to ja sobie słodzę pod zmienionym nickiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha- nie matw się o mnie ważne, że Ty siedziałaś w robocie pasozycie nic nie robiąc tylko czytając bloga i się naśmiewając z obcej laski, więc sama jesteś pasożyt przez wielkie P. Męża na pewno nie masz, bo kto by chciał takie wredne babsko i zakompleksione do tego stopnia, że musi się wyżywać na innych! Sugar może Cię polubię jednak kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupe
ależ to wredny topik a wy - co za małpy, typowe Poleczki - agresywne jak stado os. Fuj. Możecie teraz wściekać się. Chętnie poczytam wasze bluzgi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaahahhahahaa
matka kretynko, gdzie przczytalas ze w robocie tego bloga czytalam? analfabetko, wykup sobie kurs poprawnego czytania a potem mysl o lakierkach do paznokci dla 2latek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyra Banks16
Ona sie wzoruje na blogu tej slynnej nastolatki. Nie pamietam teraz jak ona sie nazywala ale tan sam styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie kochana pisałaś, że w pracy:) a zresztą mam Cię gdzieś nie dyskutuje z plebsem co nie ma nic mądrego do powiedzenia tylko szydzi i dokucza innym także spływa po mnie:) możesz mnie dalej niekulturalnie obrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupe
no nie, tłuką się aż pierze ze łbów leci i nic im nie przeszkadza. Baby, ale wiedźmy z was. Ciekawe jakie jesteście na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaahahhahahaa
matka ie wiesz juz co masz gadac, kompromitujesz sie z kazda kolejną wyklepana literka,sprawdz agatce stolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaahahhahahaa
wszyscy Cie tu wysmiewaja, nie widzisz tego? miej honor i wyjdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×