Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Marzycielko, tak mnie zwyzywałaś że aż mi kapcie pospadały :-D Poza tym na innym topkiu przeczytałam, że mój narzeczony to ogór szklarniowy z chin :-O :-D Normalnie żyć nie umierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała 😘 widziałaś, co tu sie dzieje? Lubią mnie! Nawet mama agatki napisałą, że może kiedyś mnie polubi :-D Co im się w głowach poprzewracało, ja nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielka ja się źle wyrażam, przeklinam? chyba coś przespałam:) malinowy masz jak zwykle rację:) mi mała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo agatki, do 30 to mi jeszcze 8 lat brakuje, do urodzenia dziecka też pewnie mniej więcej tyle... Więc przykro mi, ale to sie tyczyło twojej skromnej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaahahhahahaa
nie moga jesli maja nasrane w łepetynach, a Ty niestety masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugar do marzycielki to było:) a jak będziesz już miała te 29 i będziesz mamą to nie wejdziesz na kafe z tej starości:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielko a tak na serio co Ci się "w moim poziomie" nie widzi? Nie przeklinam, staram się nie wyzywać, a tu napisałam, bo nie lubię jak się z kogoś drwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska, ale ja nie o Tobie to, tylko tych nawiedzonych matkach, co to najchętniej by pierwszą kupke dziecka oprawiły i na ścianie powiesiły :D Ty wydajesz się być rozsądna, pomijając ten wpis o utraconej ciąży, ale może to Twój sposób na odreagowanie straty, więc to zostawiam i nie wypowiadam się więcej na ten temat, bo nigdy nie straciłam dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×