Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Mamo Agatki zaśmiecasz topik wmawianiem nam, że jesteś szczęśliwa i spełniona. OK, wierzymy ci. A teraz idź już, bo jesteś nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiieeeeeeeedxdx
zebralo sie stado zukow gnojakow kafeteri i pierdola kto asmieca topik a kto nie :o pirdrolicie dziffki kateteryjne od rzeczy myslicie ze jestescie jakimis gwiazdami :o te wszystkie szugary, ostre , sorbety i cale to stado wszow lonowych :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :D te pomarańcz, a mozesz coś sama wymyślić zamiast durnie kopiować cudze teksty? :O hahahahahaha odnoszę nieodparte wrażenie,że się znamy pod innymi nickami :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo już to pisałam - czuję się zaszczycona, że wymieniasz mnie razem z sorbecikiem i ostrą :-) W tak doborowym towarzystwie mozna być nawet wszOM :-D Zachowaj takie inwektywy dla swojej matki :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mamuśka, nie stresuj się, to podobno źle na pokarm działa, a Ty pewnie karmiąca matka jesteś ;) wrzuć na luz, przeciez to głupie kafe jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiieeeeeeeedxdx
no juz spokoj rumunskie dajjki, idzcie ciagnac bzpanskim psom bo godzina wyruszenia na zer wybila 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niiieeeeeeeedxdx no juz spokoj rumunskie dajjki, idzcie ciagnac bzpanskim psom bo godzina wyruszenia na zer wybila urzekły mnie Twoje wspomnienia :classic_cool: mama agatki--------->to strzel sobie browarka na rozluźnienie skoro możesz, a nie denerwuj się niepotrzebnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff to dobrze, że butelką, bo już się martwiłam o zdrowie Agatki, co by było jakby takie znerwicowane mleko wypiła ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha znowu sie zaczyna :P a ja uwazam ze "szugary, ostre i malinowe" sa zabawne i bardzo je lubie, za to nie lubie osob ktore nie potrafia napisac jednego posta bez wyzwisk 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiieeeeeeeedxdx
skoro nie widzisz wyzwisk to chyba masz jakiego filtra rodzinnego zainstalowanego :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugar nie wyzywa nie żartuj:)? Ja nie wyzywam, a Ty belacoś tam nie dyskutowałaś ze mną więc co Ty możesz wiedzieć:) nie znasz a od razu wyzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaahahhahahaa
nie znamy sie, ja tu bywam czesto, ale glownie zywie sie czytaniem tych wszystkich forumowych hystoryji :) ale chyba zaloze czarnego nycka i wtedy sie poznamy :classic_cool: abraja poszla w las.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×