Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

nie ma to jak pomarańcze:D a niby jak ma zaszkodzić dziecku to ze kobieta paliła przed ciążą papierosy???juz nie bądźcie takie paranoiczne. lepsza zadowolona matka co złapie czasem bucha niż zestresowana i sterylna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamknij sie nawiedzona
mamuśko !!! Tępa strzała... juz widze te zapasione bachory od hot dogow blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mówiłam radzę przeczytać co pisałam o fast foodach apotem gadać, a nawiedzona jesteś Ty i daj mi spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujace
no tak do poki sie nie dowiedziała o ciaży to cygary jarala a potem zamiast pierwsze dac cyca to na cygara poleciala ale jest kochana , no coz ale coli nie wolno super ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujace
tak jarajaca mama ok pijaca cocacole nie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żenujące- widzisz a nie grzmisz prawda? A taki mi dziewczyny wykład dały, jak to dziecko wzięło łyka gazowanego, zjadło chipsa albo brzeg pizzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma to ze matka pali
do tego, że zamierza zdrowo dzieci wychowywać bo na prawde nie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artefakt- widzisz przynajmniej nie wybiórczo jak sugar:) no ale o nieobecnych nie będę mówić:) ja też lecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujace
nie no nikotyna i zwiazki trujace przy pierwszym sraniu wychodza z organizmu a cola hod dog itd latami w organizmie siedza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak matka zapali to dzieci mają się zdrowo wychowywać? Albo przypadkiem nie rzuci nałogu i zapali raz w ciąży? Jakktoś mi wczoraj napisał, to jeszcze nie dziecko to może smród wdychać. Mało to takich? Poza tym jakiś czas syfy z papierosa w organizmie są więc trzeba by kilka lat wcześniej rzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma to ze matka pali
Się uczepiłaś, jakby to byla nie wiadomo jaka zbrodnia ... Chyba większą jest pozwalać dzieciom na wszystko i mieć gdzieś, co jedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujace
a co ma to ze matka pali przykład idzie z gory:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma to ze matka pali
no łatwiej się pozbyć, więc można wpieprzać ile sie da :D Szkoda że potem po wyglądzie tego nie widac, ze tak latwo sie pozbyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też się uczepiłaś moja droga, kto mówi o niepilnowaniu dzieci czy coś? Najlepiej się kogoś czepić, a samemu nie być lepszym, hipokryci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma to ze matka pali
No wiesz, moja mama paliła i pali, a ja nie wpieprzam co popadnie , dziwne nie ? A co więcej, nigdy nie miałam papierosa w ustach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest nemoooo
kuźwa a te dalej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz że akurat jestem szczupła a za to po fajkach to cera i w ogóle wygląda się super,a w środku, cud miód..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wpieprzam co popadnie ale CZASEM jem hamburgera i PIJĘ cole, fajek nie tknęłam w życiu, fakt na pewno niezdrowo wychowam dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujace
a kto tu powiedział ze dzieci zazeraja sie nie zdrowym żarciem jak dziecko raz czegos skosztuje to od tego nie umrze jejku z jednej skrajnosci w druga kosztowanie to nie żywienie sie czyms non sto to nie cygary narkotyki czy alkohol zeby nie pozwolic skosztowac tymbardziej jak wszyscy do okola ciagle wcinają takie jedzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma to ze matka pali
Ja nie mowilam, ze TY niezdrowo wychowasz dziecko. Jestes przewrażliwiona na swoim punkcie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×