Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Gość a co ma to ze matka pali
Nie uważam, żeby było jakąs zbrodnia ze dziecko czasem ugryzie pizzę czy coś takiego. Ale tak samo nie uważam, że fakt, iż mama od czasu do czasu wypali fajkę sprawia, że dziecko się źle wychowa, czy zaraz samo sięgnie po faje, czy cos takiego... Zreszta sama jestem przykladem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujace
tak hodowanie raka w plucach jest ok ,naprawde nie wolalabys aby mama raz na poł roku zjadla kebaba niz paliła fajki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Tobą przedmówczynio, że to o niczym nie świadczy. Po prostu mnie koleżanka pouczała wczoraj i dlatego pisałam o tych papierosach >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujace
jaja jak berety :D moim skromnym zdaniem nic co ludzkie nie jest nam obce i w kazdej dziedzinie jest wskazany umiar :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma to ze matka pali
No nawet jeśli bym chciala, to co to ma do rzeczy ?? Matka jest osobą dorosla i sama odpowiada za siebie.... Moja paliła i wychowała mnie jak najlepiej umiała, a ja papierosa nigdy w życiu w ustach nie miałam. A poza tym nie pali, jak lokomotywa , tylko od czasu do czasu. Wypalanie paczki dziennie nie jest dobre dla nikogo, niezależnie, czy ma dzieci, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanko nikt się Ciebie nie czepił tylko mnie, oczywiście że palące matki są tak samo kochające i w ogóle, o ile nie palą w ciąży i przy dziecku. Ale te złośliwe jak co poniektóre to nie wiem jaki przykład przekażą dzieciom:) idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma to ze matka pali
A ja nie twierdzę, że ktos sie mnie uczepil. Taka wrażliwa nie jestem, zeby brac wszystko na forum do siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest nemoooo
nie, zebym sie czepiala biedy czy coś, ale meble i wystroj mieszkania tej dziewczyny sa tragiczne, wszystko jakby z desek i lakierowanego taniego drewna, i te fotele, zwykle szklanki, nie wiem to wszystko sprawia wrazenie takiej biedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totototo
bieda, nie bieda.. moze brak gustu? nie wiem.. Jednego razu kupuje szmaty z lumpa za 2zlote (nie mam nic przeciwko lumpeksom,tez tam kupuje,jesli cos jest ok), a nastepnym razem zamawia buty z anglii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona po prostu nie ma gustu
a na dodatek za grosz samokrytycyzmu niestety i nie widzi, jak bardzo źle wygląda. A ma takie warunki, ze moglaby wygladac na prawde dobrze, szkoda, ze nic do niej nie dociera... Kupowanie w lumpkach jest teraz na czasie chyba, owszem mozna tam znaleźc rozne fajne rzeczy. Ale łączenie mega niemodnych i zwyczajnie brzydkich ciuchow nikomu nie wychodzi na dobre :// albo..jak można np. założyć czarne rajstopy i delikatne sandałki ??? Brązową sukienke na ramiączkach, pod to śliwkową bluzkę i jeszcze żarówiasto zielony pasek ?? Brak znajomosci elementarnych zasad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrjuuu
pojebalo???!!!! ona ma swietna figure??? jestem pewny 100000% ze to laski takie opinie pisza, bo zaden NORMALNY facet tak nie uwaza!! toz to wyglada jak trzcina na wietrze i tak samo ze wsia sie kojarzy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hycel 1245
hahaha zeczywiscie ekstra figura- no ass no breasts :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O KURWA padłam po NK jestem w szoku .. z jej wszystkich zdjęć podobało mi się tylko to z pieskiem .. a ta cała reszta ja nie wiem ma laska 20 lat . a to co ona soba pokazuje nie poprostu szok szok tandeta ,bez guście i kompletna porażka ! jej koleżanki ok , jak najbardziej , ale ten jej ch,opak podobnie dobrali się .. i te komentarze pod zdjęciami jaja sobie robią czy sa ślepi Kurde nie wiem czy dojdę do siebie ..jestem w szoku .. młodziutka a na tych zdjęciach wygląda na 30stkę ba 35 ..ten "styl " co to wogóle jest niech mi ktos to racjonalnie wytłumaczy ....???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest nemoooo
figure ma niezłą od pasa w gore, nogi ma tragiczne, ale nie winie jej za to, ona pisala na tym blogu, ze je normalnie, tylko chudnie, wiec to moze kwestia braku jakis witamin, to nie jej wina. ale te meble, robienie zdjec na tle ojca laczków, zdjęcie voque'a lezacego na stole z welnianym obrusem przy takiej zwyklej szklance z herbatą, to mialo chyba powiac wielkim swiatem, ale wyszlo wrecz...biednie. mnie tez nie stac na meble bog wie jakie, ale naprawde wiem jak to powinno wygladac, a ona ma te meble jak z caritasu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffuyfiyft
to zdjęcie na ławce w parku na nk mnie po po prostu tak zorało że nie wiem, w ogóle po obejrzeniu zdjęć tak sobie myśle że ta dziewczyna czy ona czasem nie jest chora, są takie defekty przecież umysłowe no nie wiem, ale żal mi jej bo robi z siebie pośmiewisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest wlasnie to ze jakby zadbala o siebie to bylaby naprawde ladna dziewczyna. a tak wszyscy sie z niej smieja - to smutne, ale kurde jak nie skomentowac jej ubran, ktore ona uwaza za modne i stylowe? no to zdjecie na lawce na plantach to po prostu brak slow.albo to zdjecie ktore zrobila ona sama swojej twarzy , to ,,zmyslowe" spojrzenie i tragiczny makijaz. sama jestem zla na siebie bo nie lubie tak po kims jechac, ale jej brak samokrytyki powala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie ma gustuu
Ja nie napisałam, że ma świetną figurę, ale mogłaby ubrać się tak, że wyglądałaby na prawdę dobrze... ma duże pole do popisu, a krzywdzi sama siebie ubraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszna zona
ale wazne ze ma chlopaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie lubię nabijać się z ludzi, ale żal mi jej. Bez kitu, żal mi jej, że nie ma świadomości tego, jakie odczucia wywołują jej projekty i przeświadczenie, że robi coś cool. Fajnie, że ma pasję i odwagę ją realizować. Szkoda, że nie słucha krytyki, która w jej wypadku jest jak najbardziej słuszna i której słuchanie wyszłoby jej na dobre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam przesadzacie
moim zdaniem nie jest tak źle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm.9
zastanawia mnie jedno.......... na blogu ubrana jest jak kosmita.tragedia..........:O na nk jak wiesniara ale styl inny od blogowego........ moze ona ma rozdwojenie jazni albo jaja sobie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wiecie wy ccco
Ten topc jest chyba najszybciej rozwijajacym się na kafe, zobaczcie ile stron w 24 godziny, szok!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ale się tu działo po moim odejścu, oj, działo... Po piewsze: Nie wiem jaką musiałabym być debilką, żeby palić zaraz przed ciążą, w trakcie czy przy dziecku. Po drugie: nie mam żadnego zdjęcia z papierosem, więc nie martwcie się, co będzie, jak dziecko je zobaczy :-P Po trzecie: nie wiem, co to za porównanie: kobieta, która PALI (nie ma dzieci, przez najbliższe 5-7 lat nie planuje) i kobieta, która DAJE DZIECIOM jakiś syf do żarcia. A ty mamuśka piszesz, że o nieobecnych się nie dyskutuje, a obrabisz mi dupę aż miło, fałszywcu. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×