Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

o nie kochana poczytaj jeszcze raz jak się wyżywają na mnie jako matce, o moim nicku, o stopce, ale kto mnie nie zaczął obrażać jak np. Ty bądź artefakt nie usłyszał też nic niemiłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaahahhahahaa
a mnie nie interesuje twoje zdanie, to moj topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowy wiem, że to nie o mnie:) tak Ci tylko napisałam... a z tą ciążą masz rację nie mogę zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szugarku słodziaku, nie czytałam tego tematu o karmieniu dziecka, natomiast w jednym mamuska ma rację, to ja pierwsza po niej pojechałam, a nie ona po mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugarku że się tak wyrażę, nie karmiłam jeszcze mojej oprócz mleczka i marchewki i jabłka:) pisałam o chrześniaczce, jej pozwalają rodzice, ale też nie pije tej coli i nie je chipsów tylko skosztuje na urodzinach czy gdzieś, także zapewniam Cię, że moje dziecko będę zdrowo karmić, ale myślę, że pokosztować dam:). Np. dziś ja jej mleko a ona na moje kanapki i kawe i ryk i nie chce mleka, ale nie martw się nie dałam jej:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaahahhahahaa
tak, pogodzcie sie teraz i plodzcie razem dzieci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty masz do dzieci moja droga? Ciebie przecież też ktoś spłodził czyż nie:>? NIe mogłabyś teraz siedzić i pisać głupot. A dziewczyny się tym różnią od Ciebie, że nie wyzywają jak TY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę zapalić i jak wrócę mam nadzieję zobaczyć trochę więcej kafeteryjnego jadu, bo zbyt słitaśnie się tu zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szugar, no bez przesady :P po prostu prawdę piszę, to ja ją zaczęłam gnoić a nie ona mnie i tyle w temacie :P co nie zmienia faktu,że moniamonte to pieprzony troll, który należy wytępić :D:D:D ps. ja tak łatwo zdania nie zmieniam, ale nie chcę po prostu jechać po mamie agatki i tyle :O monia jest ciekawszym obiektem, toż to dziewczę niezrównoważone emocjonalnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przepraszam sugar, myślałam że będziemy, już się nie złość, humor Cię opuścił? jak to malinowy napisała kafeteria to nie prawdziwe życie więc o co ta mina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako facet temat nie dla mnie ale fakt 5 sekund i miałem dość jej bloga, ma swój świat dziewczyna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorbeciku w ramach pokuty za zlinczowanie mamy agatki przeczytaj to: ALE PYSZNA BYŁA TA FAJECZKA :-D I wszystki winy zostały ci odpuszczone :-P Krabie, dobrze, że o tym mówisz, bo juz zapomniałam, oczym jest ten topik :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo agatki - to, że trochę ci odpuściłam nie znaczy, że nie uważam cię za lekko pieprzniętą :-O Te farmazony które nawypisywałaś w topkiu o twojej siostrzenicy były zbyt hardkorowe żeby je puścić płazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmazynowy mścicie :classic_cool: Po prostu mam takie wrażenie, że mama agatki chce się od jakiegoś czasu podlizać i zatrzeć złe wrażenie po tamtym topiku. Ale ponury żniwiaż szugar nie zapomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiaczkaaaxxx
ja te dzewczyne skądś tam kojarze:)) hehe ona sobie pare zdjec robiła z Głobikowej tam gdzie sa zdjecia z dinozaurami. Od razu jak zaczałyscie sie z niej nasmiewac to ona mi sie przypominała;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze mi się skasował post do sugar... sugar nic nie muszę zacierać, jestem dość pewna swego moja droga i wcale Ci się nie podlizuję, nie mam powodu, ale skoro tak to odbierasz... poza tym czy to nie Ty poszłaś na papieroska? Cola fe, fast food fe a papierosy nie? Mam nadzieję, że kilka lat przed ciążą rzucisz nałóg, bo zaszkodzisz dziecku bardziej niż wypomnianą colą, nie sądisz? nie mówiąc o tym jak to pisałaś o zdrowym trybie życia a palenie jak się do tego ma? Agatka, 12 maj 2010 ❤️ Aniołek, kwiecień 2009 (*) ❤️ Agatka, 12 maj 2010 ❤️ Aniołek, kwiecień 2009 (*) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe mi oszalało :-( Ale walnęłam byka - żniwiaRZ oczywiście :-O Teraz wy mi musicie wymyślić jakąś pokutę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×