Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Gość zielonaherbata1234567
ostra- a no właśnie na takim świecie, wśród takich "idealnych" panienek, które nie widzą niczego złego w obrażaniu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska wrzuca do sieci swoje "zestawy ubraniowe" wiec raczej liczy sie z tym, ze komus moga one nie przypasc do gustu. jak widac mi i wielu osobom sie one nie podobaja i mamy do tego prawo. ja nie oceniam tu ani jej charakteru ani inteligencji wiec nie rozumiem o co caly szum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratulacje, pewnie jesteś zahukaną dziewczynką zapatrzoną w swój wełniany sweterek. Ja wolę być szczera - polecam znacznie lżej się żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
no won kurwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więcej mnie śmieszy niż złości to twoje debilne pisanie debilko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masz te wykrzykniki głupia cipo wsadź je sobie w dupe i zrób krzycz och

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaherbata1234567
ostra - pojęcia Ci się mylą:/ o "światowości" nie świadczy fakt, iż potrafisz zjechać w necie Bogu ducha winna osobę, za jej upodobania, czy styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj monia, Ty mały perwersie :classic_cool: ja Cie nie pytam co krzyczysz jak Cię mąż zapina, więc oszczędź mi tych opowieści, bo zrobiło mi się mdło :O dla mnie mozesz teraz zaklaskać uszami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem smarkiem a ty obsraną dupą może być??? chyba musi bo aż tutaj smród z ciebie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjechać? Fuck, kobieto obejrzałam, napisałam że jest totalnym bezguściem, takie moje zdanie - i wybacz ale będę je wypowiadać za każdym razem jak będę miała ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam że się wtrącę
ale dlaczego malinowy sorbet ma I zamiast l?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
z obronczyn wychodzi caly jad :D matke byscie kurwy sprzedaly za kawałek chleba a nam tu farmazony cisniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaherbata1234567
ostra> prosto w oczy też byś jej powiedziała? Podeszłabyś do dziewczyny i powiedziała "Kamilo jesteś totalnym bezguściem!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam że się wtrącę
MaIinowy sorbet- nieładnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, a to poczułaś się urazona? ;) a gdzie ja obrażam ludzi ze wsi?? no pokaż :) zapytałam tylko na jakiej wsi Cie tak nauczyli mówić hipokrytko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostry Baobab
Lepiej wejdzcie bronic Janie bo chcą ją kasowac! To jest jajcowy topik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytasz co piszę? Napisałam,że na chój mnie obchodzi jak się ubiera. Ktoś kto wystawią swoją facjatę na widok publiczny powinien liczyć się z komentarzami. A jeśli chodzi o real , jeśli byłaby moją koleżanką - owszem usłyszałaby to ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj przesledzilam jej bloga...i po prostu zal mi dziewczyny. Naprawde. Nie ma jej chyba kto uswiadomic,tak z blizszej rodziny czy znajomych,ze wyglada po prostu fatalnie. Bo ona komentarzami pod zdjeciami sie nie przejmuje.Fakt,dziewczyna ma jakies zainteresowania,co mozna docenic,ale jeszcze gdyby miala choc troche gustu...Nie potrafi kompletnie dobrac dodatkow,kolorow itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_agatki malinowy Twoja mama mogła się antykoncepcją zająć, byłoby jednej idiotki mniej jak nie potrafisz inteligentnie zripostować, to faktycznie nie trać na nas czasu "idiotko", sorry, ale ja sobie nie robie dzieci jedno za drugim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam że się wtrącę
monia monte kłócisz się z podszywem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×