Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

dobra monia, pośmiałam się, a teraz czas coś popracować ;) a tak na marginesie, strasznie łatwo Cię podpuścić :D miłego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepiasz się malinowy
no idź, tylko poczytaj słownik wyrazów obcych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka87
i ja się wypowiem , zawitałam na blog tej panny i mnie zatkało, cóż najgorsze jest to,że większość dziewczyn wypisuje jej,że idzie w dobrym kierunku, co jest jej motorem napędowym do dalszych działań. Dziewczyny te, nie wiem czy zdają sobię sprawę,że krzywdzą tą laskę pochlebnymi komentarzami (nie wiem czy sie nabijają z niej i podpuszczają ,żeby wydała kolejną sesję czy jak). Jest ona przekonana ,ze to co robi jest właściwe! przez co nie docierają do niej żadne słowa krytyki! na jej miejscu prowadziłabym jakiś inny blog ale ola! nie na temat mody! ubrałąbym ją w zwykły t-shirt i jeansy i wyglądałaby o niebo lepiej . Ale ona sama powinna dojżeć do tego,że wygląda komicznie, pewnie jest wartościową,fajną dziewczyną, no ale trochę samokrytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teneryfaaa1
taka trochę upośledzona, a studiuje administracje :O wstyd mi za takich studentów... pomijając gust rodem z lat 90., to i styl pisania woła o pomste do nieba... nie mowię że ja jestem idealna, ale przynajmniej się z tym nie obnoszę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
ona nie jest uposledzona. ja jej pisze komenty, ze fajnie wygladala na tej imprezie, bo naprawde w skali calego bloga wygladala super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co lepiej wam głupie,wredne baby? A TY sugar_kane dziś tu pokazujesz swój niby intelekt? On polega na wyśmiewaniu wszystkich, tak? Pani psycholog, broń mnie Panie Boże od takich wstrętnych istot.I Ty mi o moim intelekcie wczoraj... śmiechu warte. Jak Wam się dziewczyna nie podoba trudno, ale macie zabawę naprawdę, nie macie innych zajęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna wyglada jak typowa wiesniara. ubrania jak po mlodszej siostrze, oszpecajacy makijaz, buty jakby ortopedyczne, brwi - krzaki na pol twarzy, bizuteria jak ze sklepu wszystko po 5 zl. chcialabym napisac cos milego o jej wygladzie ale niestety nie potrafie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zastanawia jedno, dziewczyna kupuje magazyny poświęcone modzie, ogląda programy TV o modzie ( tak wyczytałam z jej bloga) a ubiera się jak sierota :O jak mozna interesować sie modą i wyglądać jak pół dupy za krzaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba im lepiej bo się zmyły normalnie, tępe istoty, opierdlają kogoś kogo nie znają a same sa idealne cipy pieprzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam, obejrzalam jej bloga i leze ze smiechu:D Staralam sie naprawde znalezc cos fajnego, cos co oprocz smiechu wzbudzi moja sympatie do dziewczyny. I moze faktycznie by mi sie udalo gdyby to wszystko bylo jednym, wielkim zartem, ale niestety nie jest:O Nie wspolczuje jednak dziewczynie, bo ona ma swoj swiat, w ktorym swiecie jest przekonana, ze stanowi ikone mody dla wielu ludzi:D Przy tym z pewnoscia jest szczesliwa. Fajnie dla niej, jej otocznia i fajnie dla nas, bo dostarcza nam rozrywki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniamonte, tylko głupie baby, które intelektu za grosz ani kultury spędzają pół dnia śmiejąc się z dziewczyny, która ma pasje i lubi to co robi, nie zajmuje się przynamniej obrabianiem dupy innym. Śmiejecie się z jej studiów a same co studiujecie? Psychologię jak sugar..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaherbata1234567
a jej blog ma w ten sposób dużą oglądalność i cieszy się większą popularnością niż blog niejednej "doskonałej":classic_cool: swoją drogą, to ja nie widzę niczego strasznego w blogu tej dziewczyny. wcale mnie nie śmieszy, nie obrzydza itp i nie mam potrzeby dowartościowania się dowalając jej, jak niektórzy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona przynajmniej studiuje bo te tutaj to chyba po zawodówce, szczycą się tylko że alfabet znają a wiedzy brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
co tu ma kierunek studiow do poczucia humoru, smieszy mnie jak 20latka ubiera sie w babcine ciuchy i wmawia sobie i calemu swiatu ze to jest wlasnie moda, czy jesli bym studiowala architekture to moje poglady by sie wobec tej laski zmienily? mysle ze jesli juz to na gorsze. niestety, w moje gusta jako filologa również nie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_agatki > nie truj dupy :P pisząc bloga, wstawiając tam swoje zdjęcia trzeba byc przygotowanym na krytyke. Popularnośc to nie tylko blaski :D ;) ta dziewczyna chyba jest świadoma, ze innym jej "styl" może nie przypaść do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestem po filologii i niestety dużo osób po tym nędznym kierunku myślą o tych studiach i o sobie nie wiadomo co:) byle dogryźć innym-cel życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonaherbata1234567 - przychylam się do wypowiedzi - dowartościowują się czyimś kosztem bo same są małymi gnidami bez żadnej pasji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak. oczywiscie kazda osoba wyrazajaca swoje zdanie albo zazdrosci albo probuje podbudowac wlasne ego. ludzie litosci. to co mamy pisac, ze dziewczyna od tego bloga to miss swiata i ikona stylu by wszyscy byli zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaherbata1234567
na krytykę owszem, ale to co niektóre z was uprawiają, to nie krytyka a chamstwo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo małej agatki---->zajmij się lepiej antykoncepcją a nie wygłaszaniem mądrości na forum, bo w takim tempie, to za kilka ładnych lat bedziesz mamunią drużyny piłkarskiej :classic_cool: moniamonte---->strzel sobie palcóweczkę dziecinko, bo znowu pierdolisz bez sensu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"daj swoje zdjecie może się też pośmiejemy?" no widzisz ja nie chce byc oceniania dlatego nie atakuje swoją facjatą całego netu. Widzisz różnica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaherbata1234567
plan b. > możesz się ugryźć w jęzor i nic nie pisać, albo napisać, że Ci się nie podoba. Bez wyjazdów w rodzaju "wieśniactwo" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×