Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fiśka miśka

Jak rzucić palenie, wasze metody:)

Polecane posty

Gość gośćKasska88
Zgadza się silna wolna to jedno, ale przy pomocy Tabex'u jest zdecydowanie lepiej i skuteczniej, ja rzuciłam palenie już na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaroKarolina88
ok, a jakie mają działanie te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnych sposobów próbowałam . I plastry i jakieś tabletki ale w końcu trafiłam na te właściwe . Dzięki nim nie pale już ponad rok i skutków ubocznych tez nie miałam jakiś wielkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasska88
Tak jak pisałam ja brałam Tabex. Te tabletki zawierają w składzie cytyzynę, która pobudza układ nerwowy, podwyższa ciśnienie krwi, stymuluje wydzielanie dopaminy, dlatego osoba uzależniona od palenia tytoniu nie odczuwa jej braku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakieś skutki uboczne po tabexie miałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Accompe
Silna wola jest bardzo ważna oraz jest podstawa jednak rózni ludzie maja różna silną wolę.Jedna osoba rzuc***alenie od razu, druga osoba będzie musiała się z tym bardzo długo zmagać. Mi pomogły dwie rzeczy: 1. Plastry z nikotyną. Takie, które sie sobie przykleja na ciele. 2. Psychoterapia indywidualna: http://www.strefamysli.pl/psychoterapia-indywidualna/ Nie jakieś czary mary, ale prowadzona przez doświadczonego psychologa. Chodziłam do strefy mysli w Warszawie. Prowadzą tam takie terapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomijomi
Mnie się udało rzucić palenie dzięki inhalacjom z olejkiem cbd. Żadne plastry, gumy, ani łuskanie słonecznika nie dawało efektów. Poczytałam trochę jak się robi takie inhalacje, kupiłam olejek na https://konopieizdrowie.pl/ i po około 4 tygodniach udało mi się pozbyć nałogu. A paliłam 15 lat! Teraz jestem szczęśliwa i nie śmierdzę już dymem tytoniowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankos
Widzę że wiele osób wspomina o tabletkach Tabex. Zastanawiam się tylko jakie są skutki rzucenia palenia. Ja znowu myślałem by kupić plastry na rzucenie palenia. Ale skoro wspominacie o Tabex to chyba je wypróbuję. Powiedzcie mi też o jednej ważnej rzeczy, głód nikotynowy ile trwa ? Bo długo się nad tym zastanawiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnusiak88
biore Tabex i nie pale już 6 dni. Nie jest łatwo, ale staram się nie zajadać papierosów, a dużo się ruszam, aktywnie spędzam czas. Tabex zawiera Cytyzynę, która pobudza układ nerwowy i jest łatweij bo organizm tak nie czuje głodu nikotyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yemmii
A gdzie można kupić te tabletki? i jaki jest koszt takiej kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gosć
Tabex kupisz każdej dobrej aptece, a kuracja trwa nie cały miesiąc, koszt to ok 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja metoda to samozaparcie i tabletki tabex . Tata mi je kupił i nie wierzyłam w nie ale bralam i mi pomogły na samym początku aby nie palić . Po kuracji już nie czułam głodu nikotynowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malajkana
Mój mąż podjął się wyzwania i rzuca palenie z tabletkami Tabex chociaż na początku chciał plastry na rzucenie palenia. Wiecie może jakie są skutki rzucenia palenia ? Czytałam że skutki rzucenia palenia nie u każdej osoby, która zerwała z nałogiem, są takie same. Że każdy były palacz wskazuje na nieco inne skutki odstawienia nikotyny. Więc jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola74
Skutki rzucania palenia są różne. Za pierwszym razem poszło mi gładko. Kolejne próby były trudniejsze, nieprzespane noce, drżenie rąk i zimne poty. Niestety palę nadal. Najważniejsza jest silna wola i motywacja. Jak ma się odpowiednią motywację wszystko jest łatwiejsze.. powodzenia. Ja też będę niedługo próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PINIDZIAAAAAA
LUZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiak0258
Jeśli nie możecie od tak odejść od nikotyny, może spróbujcie podzielić to sobie na etapy rzucania palenia . Wtedy macie większe prawdopodobieństwo, że się uda, szczególnie jeśli będziecie się czymś wspierać. Mój kuzyn, który rzucał całkiem niedawno, poleca Tabex, nie zawiera on nikotyny, a cytyzynę, więc bardziej nie uzależnia. Grunt to się nie poddawać i walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie ma jednej gotowej metody dla wszystkich, wiele osób po prostu rzuca palenie z dnia na dzień i im się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanaa

Wydaje mi się że bez odpowiedniego podejścia, takiej prawdziwej chęci rzucenia nie uda się to. Ja chciałam rzucić fajki, brałam Tabex, udało się, teraz moje życie jest zupełnie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wciąż pracuję, stresuję się i oczywiście palę, a właściwie paliłem. Jak powracam do nałogu – średnio raz do roku to umawiam się na terapię antynikotynową w 3mmedical i po godzinie znów nie palę. Wypalam ostatniego papierosa, potem sympatyczna pani podłącza mnie kablami do mora i siedzę 40 minut. W międzyczasie czuję jakieś mrowienia, metaliczny posmak w ustach i to tyle. Dla wzmocnienia efektu dopłacam 20 zł i podłącza mnie do ondamedu, a potem rok spokoju za 120 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati83

Ja rzuciłem palenie dokładnie 25/26 mają 2012 roku, nagle. Po prostu 25 mają pomyślałem, że warto byłoby zmienić coś w swym życiu i że palę do północy. Kilka minut przed "godziną duchów" wypaliłem ostatniego papierosa, i ...od tej pory nie palę! Pozostałą mi paczkę papierosów wyrzuciłem. Przez kilka następnych dni, w momentach, w których przedtem sięgnąłbym po papierosa, trzymałem w palcach... długopis, a w chwilach, kiedy brakowało mi zaciągnięcia się dymkiem, popijałem wody. Wspomnę, że paliłem od 15. roku życia przez następnych 14 lat; jako siedemnastolatek - paczkę dziennie, a w momencie, w którym rzuciłem, 3 paczki dziennie! Duże znaczenie dla mnie miały też względy ekonomiczne - "barierą dźwięku" była dla mnie cena 10 zł/paczkę papierosów (30 zł dziennie!) Dziś jestem szczęśliwym niepalącym. Mam nadzieję, że moje przydługie "świadectwo" byłego palacza pomoże komuś z Was w pokonaniu nałogu. Pozdrawiam, Mateusz z Warszawy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka41

Tu są opisana spoko metody, wszystko w jedym miejscu https://wylecz.to/uzaleznienia/jak-rzucic-palenie/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Papieros to pewny "przyjaciel" z czasem staje sie on mordercą też polecam książkę carra i pozytywnym nastawieniu co do rzucania, rozstawania się z mordercą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka23

Polecam terapię antynikotynową biorezonansem np. dobrybiorezonans.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Wypróbuj terapię antynikotynową np. w Warszawie u Pani Lidii z dobrybiorezonans.pl zauważysz o wiele lepsze efekty niż po plastrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witruszka

rzucić palenie nie jest łatwo, potrzeba silnej woli i wsparcia, ja próbowałam kilka razy ale z marnym skutkiem, ale kiedyś to było tak, że próbowałam sama teraz postanowiłam przejść kurację, kupiłam sobie tabletki regcigar i biorę 17 dzień, do końca kuracji pozostało 8 dni bo cała trwa 25 dni i już czuję się lepiej, nie czuję potrzeby sięgania po papierosa, koleżanki mnie nie namawiają jak się widzimy, więc jest dobrze, biorę tabletki, czuje wsparcie osoób wokół mnie i mam nadzieję, że tym razem mi się uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×