Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fiśka miśka

Jak rzucić palenie, wasze metody:)

Polecane posty

Gość malwineczkaooo
Ja ostatnio rzuciłąm palenie. Już miesiąc bedzie. Nie mam problemu. Nie żałuję a cięszę się! Mi pomogło szkolenie Allena Carra, bez tego.... nie wiem ile jeszce razy bym próbowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jak się na prawdę chce rzucić to się rzuci. Moja koleżanka przed rzuceniem obrzydzała sobie papierosy, powtarzała sobie jakie są niezdrowe, specjalnie "zasmradzała" sobie ubrania i przeliczała paczki na inne przyjemności. Któregoś dnia zwyczajnie odstawiła, bez bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim poukładajcie sobie w głowie, dobrze temu pomaga ksiązka Carra. Jak się nie poukłada, nie ma co chaotycznie się za to zabierać bo prędzej czy później będzie gleba. Następnie trzeba wytrwać napady emocji, dlatego warto zaczynać rzucanie w spokojnym dla siebie w miarę okresie, ale to naprawdę idzie przetrwać. Wszelkie wymówki nerwusów, że się nie daje rady ,że tak się zdenerwowałam, że ten jeden jedyny raz nie zaszkodzi to wasze demony. Rzucanie palenia nie jest łatwe ale jak najbardziej do przejścia. Nie palę juz ponad 3 lata a paliłam duzo i długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dnia na dzień jest najlepiej, ale z czasem się wraca. Dopiero jak kupiłam w http://aptekapultusk.pl/ plastry antynikotynowe to jakoś wyszłam z tego nałogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wyszłam z nałogu dzięki plastrom. Najważniejsze jest jednak nastawienie i pozytywna motywacja. Ja odkąd odwiedziłam http://www.aptekamirowska.pl/ i spontanicznie podjęłam decyzję o rzuceniu palenia mam naprawdę dobre samopoczucie, nie przytyłam, wierzę, ze to również za sprawą pozytywnego nastawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam desmoxan i mi na prawdę pomógł. Przestałam palić od razu jak zaczęłam brać tabletki. Nawet nie podjadałam. Nie palę już 3 miesiące. Polecam ten lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek888
Paliłem 20 lat paczkę dziennie. Podejść do rzucenia miałem kilka z marnym skutkiem. W głowie co jakiś czas świdrowała myśl - rzuć to, nie pal". Któregoś dnia wstałem w dobrym humorze, pogoda była nawet ładna. Pomyślałem, że spróbuję. W głowie dwie myśli: nie pal tylko 1 dzień !!! i 5000 złoty rocznie. (kwota wydana na fajki w ciągu roku). Udało się i nie palę od 4 miesięcy na razie, co jest sukcesem. Palić mi się chce cały czas ale do wytrzymania. Obrosłem już lekko tłuszczykiem (+7 kg) - czas na kolejne wyzwanie :-). Aha i jeszcze jedno. Miałem jakieś przeterminowane tabletki Desmoxan. Wziąłem może z 4. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, Jak idzie rzucanie fajek. Jest ktoś kto na dniach rzucił, rzuca dziś lub planuje rzucić papierosy, Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam e papierosa i od trzech dni pale tyle jego. Narazie mam liquid 14mg czyli sredni, z czasem planuje zmniejszac zawartosc nikotyny zeby dojsc do zera. Wcale nie odczuwam braku analogow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie bylo trudno rzucić. Powiedziałam sobie, że przestję i silna wola pomogła mi rzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elferka - Cieszę się, ja od jutra zaczynam. W sumie zaczynam od jakiś 3 tygodni,każdego dnia próbuje rzucić, wierze, że jutro będzie ten dzień! Powodzenia. Proszę dać znać jak idzie rzucanie. Pozdrawiam:) Olemja – Gratuluje, podziwiam takich ludzi, którzy mają silną wolę. Są stanowczy w swych postanowieniach, to świadczy o dojrzałości i pewności siebie. Mi tych cech brakuje, ale może tym razem mi się uda! Pozdrawiam :) Jeśli chodzi o e-papierosy kiedyś paliłam, jakieś 2 miesiące, niestety zaczęły mnie dusić. Ciężko mi się po nich oddychało. Ale nie mam pewności czy to winna e-papierosa czy wpływ miały inne, nieznane mi okoliczności . Znam wiele osób które rzucały z e-papierosem i już nie palą. Na każdego działa co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie co siedzi w waszej głowie, podejmując decyzje o rzuceniu palenia. Ja postanowiłam rzucić fajki jutro (miało być dziś no ale.... spaliłam 3 ). Kiedy myślę, że nie zapale już papierosa z jednej strony się boje, z drugiej cieszę. Ale najgorszy jest ten niepokój. Nie wiem jak dla was ale dla mnie to chore.. człowiek pali to g****o, w pewnym momencie niby ma dość, chce sobie pomoc i zamiast się cieszyć, że męka z papierosami się skończy to traci czas na jakieś lęki jak to będzie bez papierosa?! Wszystko wiem, głód nikotynowy, nawyki, przyzwyczajenia itp. Ale łatwo się mówi, gorzej kiedy trzeba z tym wszystkim się zmierzyć. Jak wy się czujecie palacze/byli palacze :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 dzien z epapierosem :) mnie tez troche dusil na poczatku jak zle wapowalam. dymem z eapierosa trzeba najpierw zaciagnac sie do buzi a dopiero pozniej do pluc, jak blantem ;) zreszta uzywam go coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ieoku
Ojej, metod rzucania palenia jest całe mnóstwo jak te tutaj http://niko-lek.pl/nikolek-sposoby-na-rzucenie-palenia.html Niektórzy kupują modne teraz e-papierosy, inni poddają się jakimś dziwnym kuracjom. Moja mama rzuciła zmniejszając sobie codziennie o jednego papierosa, aż raz się zorientowała, że nie zapaliła ani jednego i od tamtej pory nie pali. Ja nie jestem aż tak silna jak ona i na razie wspomagam się gumami Niko-lek, które jakoś łagodzą chęć na papierosa. Może niedługo w ogóle przestanę myśleć o tym, że chce mi się palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie skuteczny sposób na rzucenie palenia to tabletki Desmoxan ( http://desmoxan.pl/ ), zawierają cytyzynę zwalczającą głód nikotynowy, mnie pomogły więc mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele osób ich potrzebuje. Najważniejsze to myśleć o tym pozytywnie, czyli "chcę" i "mogę", a nie "muszę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zgłosiłam na terapię antynikotynową do Lilimed http://www.lalimed.pl/terapia-antynikotynowa/ Oni się specjalizują w takich terapiach naturalnych bo stwierdziłam, że przy rzucaniu też nie chcę się już więcej truć. I wiecie co? Podziałało! Już nie palę od roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ,przeczytalem juz kilka stron waszych odpowiedzi i doszedlem do wniosku ze opisze tu metode dzieki ktorej nie pale juz 5 lat i nie mam zamiaru juz nigdy zapraszac papierosow do mojego zycia . Pierwsza podstawowa sprawa jest taka ze papierosow sie nie rzuca tylko uwalnia . Bardzo dobre przyklady mozecie uslyszec od Boba Proctora bo to od niego dowiedzialem sie jak uwolnic naug palenia. Jezeli chcecie posluchac tych wartosciowych informacji zapraszam na film pod tytulem "SEKRET PL" Jezeli z latwoscia i bez zadnego wysilku chcesz rzucic palenie to pierwsza rzecza jaka bedziesz potrzebowal zrobic to jest napisac sobie zobowiazanie i podpisac sie pod tym zobowiazaniem a nastepnie zalaminowac je i czytac przynajmniej trzy razy dziennie rano po przebudzeniu w poludnie i przez snem . To zobowiazanie musi byc napisane w czasie terazniejszym i musi podkreslac stan umyslu w ktorym jestes zadowolonym i szczesliwym czlowiekiem ktory jest zdolnym by stac sie wolnym od wszelkich nalogow. Jezdli chcesz technike ktora uwolni ciebie od palenia to napisz na mojego skype leszekjanik_2006. To twoje zdrowie ,nie pozwol innym ludziom by kierowali twoim zyciem , nie mow tego co twoi koledzy mowia ,jezeli slyszysz kogos kto mowi ze nie moze przestac palic to nie przytakuj ! poprostu oddal sie od tego srodowiska i rozmawiaj tylko z ludzmi ktorzy moga i potrafia niepalic! Twoje slowa maja ogromne znaczenie ! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu bratu bardzo pomogli uwolnić się od nikotyny w Vitanea. Wszystkie metody zawiodły, więc szukał czegoś innego i tak trafił na ten gabinet. Mają skuteczne i naturalne sposoby na odczulanie. Brat rzucił palenie i to bez skutków ubocznych – nie zaczął tyć, nie zrobił się też nerwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allen carr i jego książka. wydatek 20 zł, nie palę od 8 miesięcy (wcześniej 10 lat fajczenia i wieeeele prób rzucania siłą woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w sumie spontanicznie rzuciłem (właściwie rzucam) nie palę od 2 tygodni. Przez kilka lat rzucałem regularnie i nigdy nie dawałem rady, najwyżej kilka dni przestawienia się na e-papierosa i później powrót do analogów. Przy okazji zakupów w aptece kupiłem tabex i od tamtej pory nie zapaliłem ani jednego papierosa. Fakt, że na początku chciało mi się palić, chociaż w porównaniu z poprzednimi odstawieniami zdecydowanie mniej mnie ciągneło. Od 2 dni już nawet nie biorę tabexu i nie ciągnie mnie do fajek. Zapaliłbym dla przyjemności. żeby sprawdzić czy mi będą jeszcze smakować papierosy, albo przy okazji wyjścia na piwo, ale wiem że szybko znowu bym wrócił. Więc nie chce mi się palić, nie zamierzam nawet zbliżać się do papierosów, jestem z siebie cholernie dumny i dlatego chciałem się pochwalić tym na forum ;] jeszcze tylko muszę się pozbyć tych cholernych efektów ubocznych odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś przestał palić z nicorix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palę pięć lat, ale postanowiłam rzucić, żeby nie truć moich dzieci. Niestety mam słabą silną wolę a różne leki z reklam nie działają. Słyszałam, że metoda BRT jest skuteczna, siostra koleżanki podobno po biorezonansie rzuciła. Ktoś coś słyszał lub korzystał z tej metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann770
No moja babcia to miała i w sumie nie pali, ale ja takim metodom nie ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurixxxx
E nie no, bez przesady, zero bólu, zero skutków ubocznych. to dobra metoda, miałam. Nie palę rok. Nawet jest taka strona na fb odczulanie.pl oni mają gabinety. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu bratu bardzo pomogli uwolnić się od nikotyny w Vitanea. Wszystkie metody zawiodły, więc szukał czegoś innego i tak trafił na ten gabinet. Mają skuteczne i naturalne sposoby na odczulanie. Brat rzucił palenie i to bez skutków ubocznych – nie zaczął tyć, nie zrobił się też nerwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×