Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fiśka miśka

Jak rzucić palenie, wasze metody:)

Polecane posty

Gość gość
Nie wierzcie proszę, że elektroniczny papieros jest rozwiązaniem. Palę tylko i wyłącznie elektronika już kilka lat (w tej chwili miętę o mocy 6) i próba zerwania z nałogiem jest naprawdę dramatyczna. Pragnę to zrobić dla swojej żony, podjąłem ostatnio dwie próby, które zakończyły się kompletną klapą. Nie wiem, czy mam siłę dalej walczyć. Chciałem opisać zmagania na podanym niżej blogu, ale teraz to już nie wiem, czy ma to w ogóle dlatamar(dot)blogspot(dot)com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilooo999
Są metody mniej lub bardziej skuteczne. Każdy jest inny i nie ma złotego środka co by wszystkim pomógł w jednej chwili tak samo skutecznie. Najważniejsze są chęci, chcesz rzucić palenie to poczytaj http://rzucanie-palenia.info.pl/ warto na pewno próbować bo zdrowie obok rodziny jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verde3
Już nie raz do tego tematu podchodziłem, nawet mi się udawało przez miesiąc ale jak pękłem to nie mogłem się napalić, niby nie potrzebowałem ale jakoś ciągnęło. Czytałem sobie o sposobach rzucania http://f.kafeteria.pl/temat/f2/jak-rzucic-palenie-wasze-metody-p_4608006 i zainteresowała mnie książka Alana Carra, czy myślicie, że przez przeczytanie tego może coś się zmienić w głowie, na tyle by to rzucić raz na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszym krokiem do rzucenia palenia jest Uświadomienie sobie że palenie tytoniu jest bardzo wyniszczające ,jak już to sobie uświadomisz to weź kalkulator dokładnie przez pierwszy miesiąc od teraz .Przeanalizuj ile papierosów spalasz dziennie ale zrób to solidnie następnie oblicz z dokładnością dosłownie do 0,01 gr ile ta przyjemność kosztuje Ciebie każdego miesiąca . Dobrze teraz weź sumę która wyszła ci z całego miesiąca i po wypłacie połóż te pieniądze żywą gotówkę obok siebie na biurku .Jak nie masz biurka to na stole, ( ważnym jest żebyś rozumiał iż palenie tytoniu jest czysto umysłową chorobą ta choroba nazywa się przyzwyczajenie myślowe ). Weź kalkulator do ręki i pomnóż tą sumę z całego miesiąca razy 12 BO W ROKU JEST 12 MIESIĘCY.Teraz w zależności od tego jaką sumę pieniędzy zaoszczędziłeś w tym momencie "Weźmy na przykład 2.400 zł jako roczna suma którą przypuszczalnie przepalisz " . W tym momencie pomyśl czego tak naprawdę chcesz tak naprawdę tu i teraz tak jak teraz czytasz tego bloga. Teraz wytnij z bloku technicznego kartkę 4 x 6 cm zapisz to w krótkich kilku słowach ,tą rzecz którą tak naprawdę chcesz w czasie teraźniejszym jakbyś już tą rzecz posiadał rozpoczynając od @@@@@PRZYKŁAD PONIŻEJ @@@@@ TO JEST MÓJ CEL DO 10.10.2010 r. Ja jestem teraz taki szczęśliwy i wdzięczmy bo: Tu się podpisz ________________. Weż teraz dwie kartki papieru i połuż je przed sobą, na kartce po lewej stronie napisz R- w lewym górnym rogu . TA KARTKA SYMBOLIZUJE NEGATYWNE REZULTATY. Na drógiej kartce po prawej stronie w górnym prawym rogu napisz R+ TO SYMBOLIZOWAĆ BĘDZIE REZULTATY JAKIE TERAZ CHCESZ ! Teraz napisz na kartce z symbolem R- DOKŁADNIE ZE SZCZEGÓŁAMI JAK BARDZO NIE NAWIDZISZ PALIĆ PAPIEROSÓW I JAK OKROPNIE ONE WYNISZCZAJĄ TWÓJ ORGANIZM I JAK PASKUDNIE SIĘ CZUJESZ GDY JE PALISZ ,OPISZ TO ZE SZCZEGÓŁAMI ! Na kartce z symbolem R+ napisz dokładnie tego przeciwieństwo ,opisz jak dobrze się czujesz nie paląc jak zdrowe masz płuca i jak twój organizm jest teraz ożywiony i pełen energi ,Napisz wszystko to z tak dużą ilością pozytywnych słów i atutów jak tylko potrafisz. Kolejnym krokiem w utylizacji tej negatywnej energii jest : 1 .Pojedż gdzieś gdzie bedziesz mógł wywrzeszcześ z całej swojej siły te słowa na kartce z literą R- Gdy będziesz wrzeszczał daj tak dużo emocji i nienawiści do tej kartki jak tylko potrafisz ,następnie weż zapalniczkę i spal tą kartkę równocześnie czytając kartkę z Literą R+ . Teraz rzeczą bardzo ważną jest byś czytał tą pozytywną kartkę z pozytywnymi rezyltatami w momencie GDY PALI SIĘ TA NEGATYWNA i mentalnie oczami wyobrazni widział jak ta stara kartka którą palisz oddala sie i odchodzi od Ciebie i słowa z tej pozytywnej kartki przyklejają sie do Ciebie . DOBRZE WRÓĆ TERAZ DO DOMU . Teraz włącz sobie relaksującą muzykę I wyobraź sobie siebie jako niepalącą osobę i zamiast sięgać po papierosa w swej wyobrażni wyciągasz z kieszeni mentosa albo inny smakołyk ,następnie wchodzisz do sklepu i za te pieniądze które zaoszczędziłeś już teraz kupujesz właśnie tą rzecz którą tak bardzo chcesz . Teraz rzecz najważniejsza za każdym razem kiedy masz ochotę na papierosa przypomnij sobie tą swoją wizję w której kupujesz tą upragnioną rzecz za zaoszczędzone pieniądze to jest bardzo ważne i czytaj tą kartkę tak często jak to możliwe i zawsze wtedy kiedy najdzie Ciebie ochota na papierosa przeczytaj kartkę z twoim celem i uracz się czymś słodkim lub czymkolwiek innym w zamian za papierosa. To jest bardzo silna technika , Poznałem tą technikę na seminarium Boba Proctora . Wpisz w wyszukiwarkę Bob Proctor po Polsku i dowiedz się na jego temat więcej jeśli potrzebujesz . Wróć tu na forum po miesiącu i napisz mi proszę twój komentarz i twoje odczucia oraz podziel się z innym tą metodą . NIE TRAKTUJ TEGO JAK ZABAWY BO TO JEST PRAWDZIWY MATERIAŁ . Pozdrawiam serdecznie . ps. tu zaczyna się twoja nowa droga uwierz mi w to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dwóch dni biorę desmoxan wczoraj wypalilam 6 papierosów dziś 2 jest strasznie ciężko i boję się że nie dam rady a chciałabym nie palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
silna wola i nic więcej ,paliłem 50 sztuk dziennie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero po indywidualnym dobraniu dla mnie farmakoterapii połączonej z wsparciem psychologicznym dałam rade rzucić. Wcześniej nawet nie było takich szans, nie mogłam sobie z tym w żadne sposób poradzić. Serdecznie polecam te centrum medyczne www.centrummedyczne.com.pl bardzo i w tym kierunku pomogli. Nie wróciłam od tamtej pory do palenia, a wcześniej miałam z tym problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli sie jest palaczem, to trzeba pamiętać o regualrnym badaniu się.. paląc znajdujemy się w grupie ryzyka choroby tętnic obwodowych... można to bardzo łatwo zdiagnozować, trzeba isć na badanie wskaźnika kostka-ramię wykonywane za pomocą http://www.mesi-abpi.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr_nowak
mój tata ostatnio przerzucił się na e-papierosa. zawsze to jeden krok naprzód ;) a dodatkowo zamówiłem mu olejek CBD na bjococo.com, bo podobno pomaga w rzuceniu palenia. zobaczymy jaki będzie efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam palić mając 18 lat, ostatnia lasa liceum, imprezy. Strasznie się wciągnęłam i nie umiałam rzucić palenia. Trwało to 6 lat. Każda próba kończyła się wybuchem złości, a waga rosła. Na szczęście koleżanka podsunęła mi pomysł, żeby razem z nią rzucić palenie i stwierdziłyśmy, że zainwestujemy w tabletki Nicorix http://jakrzucicpaleniepapierosow.pl/ i spróbujemy. Na prawdę się nam udało. Fakt faktem męczyłyśmy się prawie 2 miesiące walcząc ze swoim największym wrogiem, ale teraz mamy ładną cerę i w końcu nasi mężowie są zadowoleni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RzuciłemPalenie
Jest tylko jeden sposób na rzucenie palenia :) Sprawdziłem na sobie i wszystkie te tabletki, plastry czy silna wola to ściema. Istnieje poradnik, dzięki któremu wygrałem z nałogiem i tak naprawdę oszczędziłem dzięki temu pieniądze już na nowy samochód. Wszystko znajdziecie pod adresem: www.tiny.pl/g13x9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RzuciłemPalenie
Macie całkowitą rację. Miałem ten sam problem i nie pomagały tabletki, plastry itp. Co pomogło? Wszystko opisane na stronie: bit(KROPKA)ly/2ulRrnP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie całkowitą rację. Miałem ten sam problem i nie pomagały tabletki, plastry itp. Co pomogło? Wszystko opisane na stronie: bit(KROPKA)ly/2ulRrnP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinuusss
Próbowałam już wiele przeróżnych metod. Niestety żadnych efektów. Koleżanka pokazała mi pewien blog byłej palaczki https://blogbylejpalaczki.wordpress.com/ spróbowałam i nie żałuję, bo to była jedna z moich najlepszych decyzji w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne tabletki, preparaty i plastry mi nie pomagały. Zakupiłem wyżej wymienionego ebooka i jestem zaskoczony skutecznością POLECAM: http://kaitect.com/sel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvkaa2
moja metoda to zakupy na stronie konopie i zdrowie ;) kupuje tam olejek cbd ktory pomaga mi walczyc z nalogiem, oczywiscie stopniowo ale skutecznie,nie to co inne reklamowane srodki, po 3 tygodniach ograniczylam palenie i polowe, darze do tego nby rzucic cakowicie :) dla chcacego nic trudnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja62
Mam 62 lata i paliłam z przerwami- ponad 20 lat.. Rzuciłam palenie dzięki Desmoxsanowi. Uwierzcie, że można . Tylko trzeba chcieć. Po tych tabletkach nie czujesz głodu nikotynowego. Polecam tym którzy chcą rzucic. Nie palę miesiac i myślę ze juz nie zapalę, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wielu lat próbowałam rzucić palenie, bezskutecznie. Jest to bardzo nużące, jednak dopiero przy zastosowaniu terapii antynikotynowej od http://www.lalimed.pl udało mi się w pełni wygrać z tym problemem. Została ona przeprowadzona za pomocą aparatu Bicom 2000 (BRT) . Działanie polega na wygaszaniu głodu nikotynowego, jest bezbolesna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja paliłam ponad 40 lat z przerwami i rzuciłam palenie 20 wrzesnia 2017r, dzieki tabletkom Desmoxan, inaczej nie mogłam. Jestem szcześliwa chociaż nadal myślę o paleniu , bo lubiłam palić, ale rozum mówi co innego, pozdrawiam rzucających i życzę powodzenia!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 20 latach palenia rzucilem w 4 tygodnie dzieki tabletkom champix. Wiecej na priv deejayodor@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegosz
na początku próbowałem rzucić za pomocą samej silnej woli ale się nie udało, potem kupowałem różne gumy i plastry w aptece, ale też słaby efekt bo ok 2 tyg, znajomy polecił mi zakup na konopie i zdrowie olejku cbd. na początku byłem sceptycznie nastawiony, ale poczytałem trochę i kupiłem. po jakichś 3 tyg zauważyłem że faktycznie palę mniej, jutro minie 2 lata bez dymku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktoryrzucilfajko
Znalazłem metodę na rzucenie palenia, paliłem 5 lat - paczka na półtora dnia.. Sposób prosty i przyjemny ;) dałem 3 dni w palnik - melanż ostry dzień i noc ;) teraz jak wezmę papierosa do ust chce mi się wymiotowac!! Nie pale dwa miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to prawdziwa chęć rzucenia papierosów. Dla mnie jedynym motywatorem do rzucenia nałogu była ciąża. Znajomi używają Desmoxan. Ci, którzy chcieli, rzucili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×