Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miejski styl

Jesienne zakupy. Czy muszą być kosztowne?

Polecane posty

Gość Iwona_82
Witajcie dziewczyny, niedawno przewinął się temat sklepów dla dzieci w Blue City. Mam 2-miesięcznego malucha i chciałam obkupić go trochę w nowe ciuszki i pluszaki. Fajnie byłoby znaleźć wszystko w jednym miejscu - mogę zaryzykować BC? pozdrawiam, Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieznaizaba
Miejski styl Oczywiście rozumiem że to twój wątek jednak nadal uważam że podawanie w poście samych linków niczego nie wnosi, przydałby się tam jeszcze choć mały komentarz... Również życzę uśmiechu!!! Do: Iwona_82 Oczywiście myślę że to nawet nie jest żadne ryzyko w tym centrum jest wiele sklepów dla dzieci wystarczy wejść na ich stronę i się o tym przekonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona_82
Super, dziękuję. Zaraz po świętach wybiorę się do Blue City! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wollka
Byłam dziś w nowo otwartym sklepie w BlueCity nazywał się Max czy jakoś tak. Masa ciuchów, butów, torebek, aż nie wiedziałam na co patrzeć ...ale po przebuszowaniu kilku wieszaków znalazłam bardzo fajną kurteczkę i dwie bluzki. Polecam sprawdzić ten sklep na prawdę duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulala84
TK Maxx to bardzo popularna marka. Ostatnio i u nas. Wcześniej to był taki nieco "legendarny" sklep do którego się szło na wakacjach w Anglii. Teraz jest w Warszawie w Blue City, ja mam bliziutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona_82
No właśnie odwiedziłam dziś sławetnego TK Maxxa w BC (nie znalam go wcześniej). I musze powiedzieć, że kilka rzeczy wpadło mi w oko. Niestety nie mogłam sobie nic kupić, bo tak jak pisałam wczesniej priorytetowe były ciuszki dla maluszka. Maluszka na szczęscie dało się obkupić (znalazłam fajną kureczkę), a mnie pozostało pocieszyć się mini zestawem kosmetyków, ale dobre i to ;-) Polecam zajrzeć jesli bedziecie w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumburak1980
Jak chce sie wygladac dobrze to musza byc kosztowne. Trzeba isc za moda. Na szczescie sa jeszcze taki miejsca jak tk max gdzie da sie zaszalec i nie odczuwac potem mocnego bolu glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulala84
No nie zawsze trzeba wydawać tysiące złotych bo przecież mało którą z nas pewnie na to stać. Ale za kilkaset zł na przestrzeni jakiegoś czasu można dobrać fajne zestawy właśnie w takich sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soara
Do tk max warto zagladac. Maja bardzo dobre promocje. Ciagle pojawia sie tam cos nowego w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasafa
Dzięki za podanie tego namiaru na ten sklep dunka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istuuf
Witam. Chcialbym nawiazac wspolprace z osobami zainteresowanym zakupami w amerykanskich sklepach internetowych i ofertami cenowymi nie do pobicia w Europie. Jesli masz mozliwosc dostarczania zamowionych produktow na terenie Polski i potrafisz zorganizowac wspolne zakupy wsrod swoich przyjaciol , znajomych w wybranym przez Ciebie sklepie, to prosze o kontakt. Mile widziana takze pomoc w redagowaniu recenzji produktow i sklepow. Sprawdz juz teraz super okazje cenowe na http://istuuf.com/ , dzieki ktorym zaoszczedzisz jeszcze wiecej dzialajac jako Shopping Assistent . Dominik Charzynski office@istuuf.com tel. 001 224 392 11 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba poszukać
Moim zdaniem wcale nie musi to tyle kosztowac.Moze po prostu szukacie w nie tych sklepach co powinnyscie.Ja zreszta wiekszośc ciuszków kupuje w sieci ,a teraz moje zakupy przeniosłam na szukanie spódniczek i leginsów.Kupiłam w róznych kolorkach ta mini http://eko-bielizna.pl/product_info.php?products_id=501 i dokupie leginsy-swoja drogą za ta cene nigdzie nie kupiłabym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka_taka
Macie jakieś sprawdzone sklepy w necie, jeśli chodzi o obuwie? ja się od jakiegoś czasu zaopatruję w www.cozabuty.pl i jestem bardzo zadowolona. W ofercie na każdą porę roku znajdują coś dla siebie i to za rozsądną cenę. Do tego ten szacunek dla klienta - bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej, pewnie, że jesienne, wiosenne, zimowe, etc. zakupy nie muszą być drogie. Chyba, że ubiera się tylko u Prady czy innych Chanel. Na allegro nie kupuje, ale od czego są second handy?! Tam to dopiero jest w czym wybierać, przebierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety zakupy jesienno/zimowe muszą być nieco kosztowne bo płaszcz i buty na zimę troche kosztują. Oczywiście można patrzeć w tanszych sklepach ale mimo wszystko trochę kasy trzeba wydać na takie zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluemagic
A ja znalazłam wrześniową 15% promocję na torebki, portfele i biżuterię srebrną na http://www.silver-fashion.pl Mają tam naprawdę śliczne cacka. Wystarczy wejść na ich stronę i pobrać kod z facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można zrobić zakupy w lumpeksie, albo po prostu szukać okazji cenowych. ja zawsze zaglądam do stilago. duży wybór, markowe ciuchy, no i ceny przyzwoite bez względu na porę roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooomka34
No własnie i z takich promocji warto korzystać. Dobrze ze sie dzisiaj o niej dowiedziałam, to jeszcze niemal w ostatniej chwili udało sie mi z niej skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha urlop :)
u mnie sie szykuje jutro bardzo mily dzien..... hihi http://www.miedzyzdrojespa.pl/pl/spa :) URLOP!!! :) I poraz 3 z rzedu w Międzyzdrojach :) Fajnie tam jest niezaleznie od pory roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×