Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koo

Zrzucam 13 kg!!! ZAPRASZAM!!

Polecane posty

Witam wszystkich, mam na imię Nelka i mam 26lat. Za pół roku wychodzę za mąż i mam zrzucić do tego czasu 13 kg żeby osiągnać wagę 50 kg . Jak więc łatwo policzyć na dzień wczorajszy moja waga wynosi 63 kg przy 166 cm wzrostu. Chcę być laska na ślubie wiec trochę pracy przede mną :-) Zaczęłam od wczoraj, stosuję dietę bliżej nieokreśloną typu MŻ i ostro ćwiczę ( aerobik, sprzęt ) + zamówiłam sobie od dziś już masażystę żeby zlikwodować skórkę pomarańczową i pojędrnić skórę. chętne do obserwacji czy wspólnej walki zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMaksa
witam! dolacze sie .tez mam 26 lat i ok. 15 kg do zrzucenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się cieszę :-) odchudzasz się już czy dopiero masz w planie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka 81
Ja startuje od jutra ...a własciwie od teraz:), do konca dnia małe oczyszczanie na wodzie i herbacie a od jutra startuje:) Mam 23 lata i duzo wiecej niż wy do zrzucenia bo coś około 21kg mam 176cm i waże 81kg cel 60kg. Przyznam sie że to nie jest moja pierwsza dieta ale mam nadzieje że ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 170, 57 wawa
moge sie przylaczyc? ja wlasciwie zaczełam od dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dzisiaj jestem na diecie 800 kalorii. Przy 170 cm ważę 63 kg- cel to 55 kg, wiec 8 przede mną :) Dieta bardzo mi odpowiada, bo mogę jeść to co lubię, tylko w mniejszych ilościach:) Twarożki, owoce, ryba, warzywa, nawet batoniki musli;) Ćwiczyć wiele nie zamierzam bo nie mam do tego warunków, jedynie w domu na dywanie, brzuszki, przysiady, takie typowe ;) Myślę że dobre 2.5-3 miesiąca mi to zajmie. Wolno ale przy szybszym tempie większe ryzyko jojo i wiszącej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 170
ja mam 170 ale waze 57, przytyłam 3 kg i teraz musze zrzucić :) 800kcal to zdecydowanie za mało, 1000, 1200 juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wajlet
witam też sie do was przyłacze. na diecie jestem od tygodnia:) udało mi się juz zrzucic około 1,5 kg. waga z wczoraj to 61kg. mam 170cm i chce wazyc 53kg bo w tej wadze wygladam i czuję sie najlepiej. dieta to MŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 170, 57 wawa
a jaie macie wymiary ? udo, talia, łydka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teofil kot
przyłączam się- zaczęłam od dziś. mam 64 kg a chciałabym 55, wzrost 165. daję sobie 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 170, 57 wawa
ja mam talie : 63 udo: 51 łydka 36.. tu jest dla mnie najwiekszy problem... nie ma tłuszczyku ale miesnie...od biegania, tanca ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie największym problemem są "boczki", a że nie ma na nie żadnej konkretnej rady to trzeba zrzucić radykalnie z całego ciała. Długo rozważałam jaki limit kalorii wybrać i zdecydowałam się na 800 bo 500-600 to faktycznie katorga, a przy 1000 waga spada, ale spada zdecydowanie wolniej. Chcę szybkich efektów i minimalnego ryzyka jojo dlatego wybrałam ten optymalny wariant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, kilka godzin mnie nie było i tyle się chętnych znalazło ;-|D bardzo się cieszę, mam nadzieję że nie był to chwilowy zapał i dziś znów się tu pojawicie :-) moje wymiary to 92-72-92 więc jak widać największym problemem jest talia a raczej jej brak a poniżej udo 55,5 i łydka 37 więc i tu jest nad czym pracować ja po wielu nieudanych próbach obrałam sobie taką metodę odchudzania, że jem główny posiłek dopiero w porze obiadowo-kolacyjnej że tak to nazwę, czyli jak najpóźniej ( ok18 na przykład |) rano nie jem nic a kiedy już około południa poczuję głód robię sobie coś lekkiego. dla mnie to super sposób, bo poznałam już swoje przyzwyczajenia i słabości i na mój wieczorny głód nie ma żadnej rady więc nie będę mu się przeciwstawiać. Z resztą ten sposób utraty zbędnych kg konsultowałam ze znajomą dietetyczką i mnie w tym poparła. Po prostu już tak mam, że czy się porządnie najem rano/w ciągu dnia czy nie zjem nic - wieczorem jestem tak samo głodna. Co do masaży to wczoraj masażysta nawalił :-O i liczę że dziś zacznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam slub w październiku za rok, ale do świat choc 5 kg bym chciała zrzucic, obecnie 68 kg przy 170 cm wzrostu (waga marzenie 60 kg:)), Mój plan: aerobik dwa razy w tygodniu po godzince, mam zamiar jesc sniadanie i obiadek, a odpuscic kolacje i oczywiscie nie zdrowe przegryzki, słodycze, alkohol, biały chleb, ziemniaki:) Jak narazie zjadłam rano byłke grahamke z konserwą i pomidorem, wypiłam kawe ze smietanka bez cukru, do 15 siedze w pracy potem obiadek i już nic, albo jak mnie przypili to zjem jakis owoc np jabłko. Trzymam kciuki i jestem z Wami;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 170, 57 wawa
4.30 pobudka :) pracuje od 6 do 14 i od 14 do 22 zalezy od zmiany 6.00- czerwona herbata 8.40- salatka sledziowowarzywna pomidor grahamka 11.00- jabłko pomidor 11.30- barszczyk czerw ( ze słoiczka sypany taki ) 14.00- jogurt pitny 200ml 5was 15.30 2 bułeczki maslane --takie małe pakowane po 10 szt. wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja, jeden dzien diety 800 kalorii i 0.8 kg mniej ;) Dzisiaj już mój limit wykorzystałam więc do jutra nic nie jem;p śniadanie- serek wiejski, pomidor, 2 kromki chleba WAZA- 240 kalorii obiad- kawalek ryby po grecku, 2 pomidory- 172 kalorie podwieczorek- 200 ml mleka z platkami- 200 kalorii i w międzyczasie batonik musli i 1 ciastko- 170 kalorii ;) biegnę na dywan trzaskać brzuszki;p 3 majcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 170, 57 wawa
ja mam okres i strasznie sie czuje ;/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam? u mnie w miarę...jem mało ilościowo, ale kiepsko jakościowo, jak nad tym popracuję będzie już ok :-) Mój poprzedni masażysta za bardzo zaczął "gwiazdorzyć" i się z nim pożegnałam. dziś ma wobec tego przyjść nowy i wreszcie zacznę masaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam u Was?? u mnie ok :-) dziś na wadze 59,2 ale wypiłam wczoraj winko i pewnie mnie odwodniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś na wadze 59,9 myślę że super jak na te kilka dni -3 kg :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mój sposób - jedzenie wieczorem wychodzi na dobre, myślę że warto czasem wsłuchać się w swój rytm niż szukać gotowych uniwersalnych diet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×