Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cucarach

Schudniemy! Bo każdy powód jest dobry aby czuć się wspaniale :)

Polecane posty

Hej dziewczyny szukam chętnych do zgubienia kg :) Jesteśmy skazane na sukces więc zapraszam zdeterminowane dziewczyny które wiedzą czego chcą.:) Każdy powód jest dobry aby schudnąć i jestem pewna że nam się uda. Jeżeli chcecie możecie podać powód dla jakiego chcecie schudnąć oraz swoje metody jak osiągnąć cel. Razem nam się uda :) Powodzenia i zapraszam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczony kurczak w miodzie
:D bardzo dobrze. ja od dziś zaczęłam dietkę :) ma trwać 2 miesiące- 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ile chcesz schudnąć? Jaką dietę stosujesz? Mam nadzieje że razem nam się uda:) Powodzenia trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczony kurczak w miodzie
no chcę schudnąć 8 kg, mam 64 a chciałabym mieć 56, może 55. jestem na diecie od dietetyka. nic specjalnego, ale to że mam wszytsko rozpisane- ułatwia sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to podobnie jak ja :D tez mam 64 i chciałabym 55 nie mam żadnej konkretnej diety. stosuje kilka prostych zasad. 1) jem 4-5 posiłków dziennie 2)ostatni posiłek jem koło 16 3)codziennie ćwiczę godzinę koło 18 3)nie jem fast foodów oraz smażonych potraw 4)nie objadam się i to by było na tyle. jem wszystko tylko w małych ilościach i codziennie ćwiczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczony kurczak w miodzie
o 16? czyli musialabys chodzic spac o 20.00. jesli chodzisz pozniej to stanowczo za wczesnie. az tak duzej przerwy tez nie moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę spać o 23 a w piętek i sobotę około 2 wiecie co ja juz sie przyzwyczaiłam do takiego jedzenia. rano jem sporo bo około 13 jestem już po 2 posiłkach potem obiad przekąska i o 16 już nie jem i nie jestem głodna wieczorem. ale za to rano jestem głodna :D ale jak rano sie najem to szybko spalę.:) miło mi że kolejna osoba sie przyłącza super im wiecej tym lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dołączę:) 170 cm 69 kg cel to 63 kg - waga sprzed ciąży, a potem dalej... metody- dietka MŻ i nie łączenie białek z węglowodanami... mam problemy z silną wolą dlatego liczę na wsparcie... dobra lecę coś poćwiczyć, przede wszystkim brzuszki i nynu pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak coś wam nie wyjdzie złamiecie się jednego dnia to nic się nie stało ważne żeby o tym zapomnieć i ruszyć dalej :) Ja dziś zjadłam batona bajecznego :D napisze ogólnie co dziś zjadłam pół kanapki kanapkę mały kafir bajecznego pierś z kurczaka no i potem godzina aerobiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest nas cztery super laski :D fajnie z taką ekipą na pewno się uda. Mam nadzieję że więcej fajnych dziewczyn się dołączy. Ja teraz zmykam. Życzę udanego wieczoru i miłego dnia jutro. Odezwę się jutro koło 16 :) Piszcie piszcie :D Dobranoc piękne słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 170, 57 wawa
ja się tez dolącze :) skad jestescie? ja mam 170 wzrostu, i waże 57 kg ale tylko przez to ze przytylam 3 kg :) a teraz chce wrocic do 54 :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woj. dolnośląskie:) Widzę że ja tu mam największą nadwagę, bo ponad 20 kg. Ale dam radę, przytyć było łatwo więc dlaczego schudnięcie miałoby być trudniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 170, 57 wawa
trzymak kciuki za was :) i za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałam pecha z topikami, a to niezmiernie ważne aby dużo pisać i zdawac relacje jak nam idzie...taka wspólna mobilizacja Na początek proponuję aby każda z nas miała czarnego nicka zeby nikt sie nie podszywał pod nasze odpowiedzi! Ja dzisiaj zaliczyłam klape na całej lini.................dlatego nawet nie piszę co i ile dzisiaj zjadłam... jutro od nowa zaczynam i więcej ćwicze!! ile macie lat? ja jestem z ślaskiego, 24 l. Wawa!! kurcze 170 i 57! marzę o takim wyniku ale chyba nigdy mi sie nie uda... ostatni raz ważyłam tyle w gimnazjum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 170, 57 wawa
ja mam 20 i jestem z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) jakie plany na dziś? śniadanie : kawa z mlekiem, rogal z masłem 2 śniadanie : jogurt naturalny obiad: zupa jarzynowa podwieczorek: ?? kolacja:??? może jakiś owoc? Kto jeszcze do nas dołącza? zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczony kurczak w miodzie
sabatini, a skad dokladnie jestes? ja tez ze slaskiego, lat 23 (w listopadzie) czyli jeszcze 22 :D dziś drugi dzien diety- jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja też wczoraj załozyłam tu topik --> http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4608764 jak chcecie to wpadajcie i do mnie ja mam do zrzucenia 13 kg ( z 63 do 50 ) Zaczęłam wczoraj. Ja mam sposób odwrotny do sposobu autorki - nie jem do mniej więcej południa a największy posiłek jem na wieczór:-) gdyż odwrotnie do niej na wieczór jestem zawsze głodna :-) Będę tu do Was zaglądać i zapraszam też do mnie aha! powód?? ślub za pół roku i tęsknota za kiedyś osiągniętą figurą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z zachodniopomorskiego i mam 20 lat :) Ja też dzisiaj nie za bardzo dietetycznie więc nie bede sie chwalic co jadłam :P ale zaraz pojde pocwiczyc to troche spalę :D jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 170, 57 wawa
no właśnie :) a czym sie zajmujecie na codzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 170, 57 wawa
:) no ja pracą i szkołą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 170, 57 wawa
nikt nie pisze... to przymiera, ja tu ciągle zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×