Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proste jak slonce

Wyjasnie dlaczego Polki wola obcokrajowcow w UK

Polecane posty

Gość Proste jak slonce

Nie ma sie co dziwic ze Polki coraz czesciej wiaza sie z obcokrajowcami. Ja rowniez wybralam obcokrajowca . Dlaczego ? Patrzac na Polakow w UK i co niektorych majac nieprzyjemnosc poznac szybko podjelam ta decyzje gdy pojawil sie moj obecny partner. Jaki jest i jak wyglada przecietny Polak w UK ? Przecietny Polak w UK jesli w ogole mowi cos po angielsku to duka tak fatalnie glownie bezokolicznikami ze zal tego sluchac . Otoz zawyczaj jest ogolony na lyso , jesli nie to rzadko ma fajna fryzure i najczesciej jest ze tak powiem opitolony u jakiegos taniego fryzjera .Ciuchy glownie z Primarka . Czasem takki pan idzie na miasto prosto z budowy w brudnych spodniach i spocony. Idzie sobie taki delikwent w jednej rece puszka piwka w drugiej papierosek. Gdy sie odezwie po polsku nie potrafi powiedziec zdania bez slowa kurwa lub huj i hujowe. Polki zwiazane z tymi panami tez sa specyficzne . Ubrane sa w stylu bazarowym: rozowa lub intensywnie niebieska torebeczka, dzinsy rurki lub moco przetarte, intensywne solarium i makijaz wieczorowo- estradowy i jasne blad wlosy z ciemnymi odrostami .Niekiedy dgy taka pani sie odezwie oczywiscie slyszymy w kazdym zdaniu slowa: kurwa , zajebisie i zjebane na maxa . Na poczatku pobytu owszem myslalam, ze moze poznam normalnego Polaka ale niestety wszyscy ktorych tutaj poznalam sa tacy jak opisalam pozyzej wiec nie ma sie co dziwic ze Polki wola obcokrajowcow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuje sie pod tym
cala moja osoba.... zeby zrozumiec dlaczego Polki woala obcokrajowcow- wystarczy spojrzec na Polakow i juz wiadomo...... prawda jest taka,ze Polakow NIKT oporcz Polki ( tez takiej specyficznej jak i Polak) nie chce! Zwiazki mieszane F=faceta z Polski i nie-Polka sa bardzo ale to bardzo rzadkie, bo wiadomo , sa wyjatki i gdzies tam mozna jakiegos fajnego chlopaka spotkac. A Polakow szlag trafia ,ze nikt ich nie che i potem najezdzaja na Polki,ktore wybraly kogos lespzego ...sami sobie nie uswiadamiaja,ze to co oni oferuja i prezentuja soba jest po porstu na tak niskim standardzie ,ze juz trudno ,zeby moglo byc gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze mąż
Wasz wybór drogie panie. Za to polscy panowie mogą wam zarzucić powstanie nowego przysłowia w Anglii: "Łatwa jak Polka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierd....
ciekawe jak ty wygladasz i twoj partner i co na to jego rodzina ze jest z pola hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie rozumiecie
a co Was obchodzi kto kogo i czemu wybiera ? zazdrość ? żal dupkę ściska ? afront ? tacy nacjonaliści się zrobiliście ? dążycie do czystości rasowej czy jak ? po raz kolejny potwierdza się teza że im człowiek mniej wykształcony tym bardziej się boi tego czego nie zna, nie rozumie i jest mu obce.....obsesyjnie się przed tym broni i zamyka na wszelką możliwość poznania i zrozumienia czy termin ksenofobia coś wam mówi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie rozumiecie
Ksenofobia (z greckiego ksenos obcy, phobos strach), wrogość, niechęć w stosunku do obcych. Wiąże się z nacjonalizmem, trudną sytuacją społeczno-gospodarczą lub zamierzoną polityką państwa, które dążąc do zyskania poparcia dla planów agresji, rozbudza takie nastroje. Przejawia się we wrogich zachowaniach wobec mniejszości narodowych, cudzoziemców lub narodów sąsiednich. Hasło opracowano na podstawie Słownika Encyklopedycznego Edukacja Obywatelska Wydawnictwa Europa. Autorzy: Roman Smolski, Marek Smolski, Elżbieta Helena Stadtmller. ISBN 83-85336-31-1. Rok wydania 1999.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierd....
gowno prawda niech nie pisze o wszystkich a moze twoj pan ma duzy portfel a wogole po co taki gowniany temat piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierd....
hehe wkleila a wlasnymi słowami nie umialas hahahahaha no no dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie rozumiecie
nijak nie zrozumiem mentalności ludzi, którym sen z powiek spędza wizja rodaczek wiążących się w pary z przedstawicielami innej rasy, wyznania czy nacji.... to chyba zakrawa na jakąś chorobę, jakiś syndrom psa ogrodnika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierd....
a po h.. pisze o tym niech go ma i sie nim cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie rozumiecie
przecież opisałam własnymi słowami: boi tego czego nie zna, nie rozumie i jest mu obce.....obsesyjnie się przed tym broni i zamyka na wszelką możliwość poznania i zrozumienia czytać nie potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuje sie pod tym
a to juz kolejna cecha Polakow-facetow- strach przed nieznanym. Tylko polscy koledzy ,polskie piwo i zycie takie same jakby mieli w poslce ,tylko ze zarabiaja w funtach. nie obchodzi ich chociazby pojscie do jakiejs fajnej restauracji sprobowanie azjatyckeij kuchni czy porzadna nauka j.angielskiego. Polki -fakt, sa naiwne i wiele z nich sie ''puszcza'' ,ale przynajmniej sa chetne do poznawania nowych rzeczy,ludzi ,kultur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze mąż
Mnie to mało obchodzi, w Anglii byłem raz w życiu, i nie jako pracownik. Znam sytuację tylko z opowieści. Nie wierzę w czystość rasową. Każdy człowiek jest inny. Mój nacjonalizm ogranicza się do tego, że jak ktoś chce mieszkać w Polsce, to ma dostosować się do większości w kraju. Chce mieszkać w Polsce, niech zostanie Polakiem i asymiluje się. Jestem ksenofobem wobec muzułmanów, ale do Murzynów czy Hindusów nic nie mam. Ponieważ muzułmanie będąc mniejszością żądają od większości, żeby się do nich dostosowała. A powinno być na odwrót. Oczywiście muzułmanin muzułmaninowi nierówny. Kim inny jest Turek czy Marokańczyk, a kim innym Egipcjanin bądź Irańczyk. Czym innym jest bycie nacjonalistą z powodu rasizmu i szowinizmu, a czym innym z powodu poznawania historii, religii oraz kultury. Moim zdaniem w Europie dojdzie do tragedii. We Francji 10% to są przybysze znad Morza Śródziemnego i rzeczywiście, robi się tam nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze mąż
Jestem otwarty dla ludzi, którzy osiedlając się w Polsce, nie czują misji nawracania niewiernych i z czasem chcą być Polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuje sie pod tym
ja pierd.... gowno prawda niech nie pisze o wszystkich a moze twoj pan ma duzy portfel a wogole po co taki gowniany temat piszesz? no i typowo odpwiedz- duzy portfel..... wyobraz sobie,ze sa dziewczyny dla ktorych o wiele bardzioej sie liczy ,jak je facet TRAKTUJE i jak sie zachowuje - albo sam fakt ze potrafi sie kulturalnie zachowac , niz kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie rozumiecie
potwierdzasz moją tezę, że najbardziej przeciw są tacy ignoranci jak Ty, ludzie bez wykształcenia, z ograniczonymi wzorcami myślowymi, wąskimi horyzontami i mało urozmaiconymi doświadczeniami życiowymi sam udowodniłeś że nie potrafisz przeczytać tekstu ze zrozumieniemi nie potrafisz prowadzić dyskusji jakby to mój dziad kulturalnie ujął " w d....byłeś g....widziałeś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze mąż
Poprawka: We Francji 10% ludzi ma pochodzenie na południe od Morza Śródziemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wole obcokrajowcow. :) Mnie sie podobaja panowie, ktorzy sa ambitni, obyci, dobrze wychowani, kulturalni z dobrymi manierami i w sumie to nie wazne z jakiego kraju pochodza. Gdybym miala do wyboru fajnego Polaka i fajnego 'pakola', to oczywiscie bym wybrala Polaka. Juz wczesniej w innym temacie napisalam, ze naprawda wspolczuje paniom, ktore Polakow znaja tylko z przeklenstw, braku kultury osobistej, alkoholizmu. Ja nie wiem w jakim towarzystwie Wy sie obracacie. Jesli juz kierujecie sie stereotypami (oczywiscie w kazdym jest troche racji), ze Polak to pijak, zlodziej, a Polki sa latwe, to zdajcie sobie tez sprawe z tego, jakie stereotypy kraza na temat 'pakoli'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze mąż
Polak nie zapomina o korzeniach, Polka już tak. Ale to nie ich wina. To mężczyźni wywoływali wojny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie rozumiecie
o Matko "jak ktoś chce mieszkać w Polsce, to ma dostosować się do większości w kraju" to znaczy co ? muszę chodzić do Kościółka, być Matką Polką,służką swemu mężowi bo inaczej to mnie ze "swojego kraju" wykopiesz bom niegodna ?! aaaaaaa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze mąż
Moim zdaniem Polki zachłysnęły się egzotyką. Angielki podobno nie wiążą się tak chętnie z "pakolami" i "nigerami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie rozumiecie
rewelacja "Jestem otwarty dla ludzi, którzy osiedlając się w Polsce, nie czują misji nawracania niewiernych i z czasem chcą być Polakami." jestem otwarty na ludzi którzy się zasymilują i podporządkują systemowi..... nie pozostało w Tobie coś z komunisty ? Twoja definicja otwartości i tolerancji jest specyficzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuje sie pod tym
no i poza tym ,to jak juz nawiazujesz do finansow- to i w tej dziedzinie wiekszosc Polakow nie ma sie czym pochwalic.....same czerwone buty nie wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze mąż
Nie chodzi tutaj o kościół i bycie Matką Polką. Po prostu z czasem powinien się zaasymilować, a nie zakładać arabskie, murzyńskie czy chińskie getta. Były getta żydowskiego, znacie smutny koniec tej historii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze mąż
Chodzi mi o to, że drogą do uniknięcia konfliktu jest po prostu asymilacja mniejszości. Tak samo, jak kiedyś spolonizowali się w Polsce Niemcy, częsć Żydów czy Tatarzy. Wyobraźcie sobie jak wygląda kraj, gdzie muzułmanie stanowią większość mieszkańców (nie mówię o muzułmanach z Europy, z Bośni czy Albanii). Arabia Saudyjska, Egipt, Algierai, czy oni są tolerancyjni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola, hola!!! nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora. wypraszam sobie. mam męża Polaka i nijak ma się On do określonego przez autorkę typa. tak samo jak ja. wybrałaś sobie obcokrajowca to się ciesz, ale nie wmawiaj całemu światu, że Polacy to tylko i wyłącznie obleśne typy :O czy ten obcokrajowiec przysłonił Ci cały świat? ja tez mogę wiele powiedzieć o murzynach, ciapatych czy angolach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze mąż
Polscy Tatarzy wyznają islam, ale czują się takimi Polakami, że zatłukliby kogoś, kto wygwizduje hymn narodowy. A do tego dochodzi we Francji, jak Francja grała z Tunezją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuje sie pod tym
ambrama- no wiadomo, ze nie WSZYSCY! ale mowimy to u wiekszosci. ja pisze o tych ,ktorych spotkalam czy chociazby widzialam w metrze i widze jak sie zachowuja i co robia i jakim jezykiem sie posluguja. Pewnie,ze sa wyjatki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrama, 100% racji. Ma swojego ciapatego, zafascynowana opowiesciami na temat egzotyki, wiec Polakow juz widzi jako cos gorszego. A wczesniej na pewno nie w jednym byla zakochana... No i pytanie, w jakim towarzystwie obracaja sie takie dziewczyny, ze tylko taki wulgarny, oblesny obraz Polaka maja...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuje sie pod tym
Jeszcze maz- sorry,ale nie piszesz na temat. jakbys nie zauwazyl to jest dzial POZA POLSKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×