Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proste jak slonce

Wyjasnie dlaczego Polki wola obcokrajowcow w UK

Polecane posty

dalej twierdze ze o kazdym narodzie mozna napisac to co o polakach tutaj nasmarowaliscie! zapomnieliscie jak zachowuja sie angole kiedy sa w krakowie?? w wielu pubach maja zakaz wjazdu! poprostu chamstwo na calego i chleja jakby jutra nie bylo! pracujac jako taxi driver w jednym z duzych miast kanadyjskich musze stwierdzic ze wszyscy bez wyjatku : pakole,hinduchy,persowie i reszta sa brudasami i smierdzielami!! i uwierzcie mi,ja ich poznaje od podszewki a nie na imprezie u przyjaciol! wiekszosc polakow opisanych przez was tzw "polaczkow" u mnie nie widac,bo ich nie stac na bilet,dlatego siedza w UK......i dzieki Bogu Najwyzszemu !! :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkkkkkoooo
nie stać na bilet do kanady??:D to nie lata 80:D rozśmieszyłeś mnie:D no tak tylko nieliczni , ci bogaci;) wyjechali w poszukiwaniu lepszego życia na inny kontynent:D :D:D dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaplacisz za bilet okolo 1500 $ bez gwarancji pracy w Kanadzie? czy wolisz za 80 euro poleciec do uk??? o to mi chodzilo....czytaj ze zrozumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkkkkkoooo
;) 80 euro?:) jadąc na tygodniowa wizytę w czerwcu do Polski, płaciłam 270 funtów:) a do kanady hmm właśnie kosztowało by mnie dokladnie 80 f;) pracuje miedzy innymi dla air transat;] chyba wiesz co to za linie?:D także w moim przypadku z biletem nie mam problemu..:) ah i jeszcze jedno:) widzę jaka kategoria wąsatych panów jeździ do kanady;) jak wspomniałam wcześniej, obsługuję te linie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh......do Kanady za 80 euro?? nawet jezeli dla nich pracujesz to w to nie wierze a jezeli juz to moze do Montrealu albo Toronto:D powiedz to normalnemu czlowiekowi z polski :( w tej chwili najtanszy bilet do mojego miasta z Londynu to jakies 770$ 80 euro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazaa
ale to chyba nie temat o cenie biletow na samolot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenbox
a propo Primarka: co ja bym dala, zeby go tu otworzyli!! Fajne i tanie ciuchy ; uwielbialam tam kupowac :D ale tak, oczywiscie TYLKO Polacy uwazaja ze to obciach nosic ciuchy z P. bo jest tani! Im dluzej mieszkam za granica (juz nie na wyspach) tym gorsze zdanie mam na temat Polski , Polakow i naszej zasciankowosci Polak za granica jest: lysy ma zawsze i wszedzie plecak a czasami jego zamiennik: reklamowke :D nigdy sie nie usmiecha jest chamski i agresywny ludzie, skad to sie bierze?? jasne, nie wszyscy Polacy sa tacy sami; sa wyjatki, ale dlaczego to musza byc wyjatki?? nigdy nie wroce do PL !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste jak slonce
Widze ze tamat wzbudzil zainteresowanie. Owszem napewno sa w UK normalni i kulturalni Polacy ale tak jak ja napisalam i jeszcze kilka osob jest to mniejszosc . Wiekszosc tutaj stanowia takie osoby jak opisalam w pierwszym poscie. Zapomnialam o ulubionych przez naszych panow rodakow spodniach dresowych !!! Do Andrzeja K - jestem w UK juz 3 lata i uwierz mi ze widzialam i slyszalam wielu Polakow na ulicy, w sklepach , w metrze i autobusie i wiem jacy sa i jak wygladaja . Ktos napisalamze obracalam sie w takim towaarzystiw tylko - wcale ze nie .Ne mialam i nie mam wielu Poskich znajomych gdyz na poczatku pobytu od razu sie przejechalam na rodakach i teraz raczej unikam a mam moze 1 normalna kolezanke Polke tutaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkkkkkoooo
770$ to chyba dla normalnych pasażerów:) powtarzam ..pracuje dla linii i ja tak place za long haul flights, na chartery 80 funtów dokładnie:) tak juz zwiedziłam grande i tobego i orlando i malediwy.., drozej mi wychodzi malaga gdzie za lot muszę zapłacić 120..i jeszcze jedno jak ktoś by chciał wyjechać do kanady to i tak by wyjechal zeby nie wiadomo co..koniec ttematu:) i proszę cie nie wmawiaj mi na co moja firma pozwala a na co nie, zdaje sie pracuje dla nich juz 4 lata i raczej wiem co mowie:D ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkkkkkoooo
ah i radze się douczyć:) w UK nie ma euro, jest co najwyżej funt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa asss
cos na temat dlaczego polki wola ..... nie moge pisac za wszystkie polki, ale napisze za siebie mieszkalam w kilku krajach europejskich i zawsze bylam zwiazana z facetem z tego kraju, poniewaz lubie od podszewki poznac dany kraj i zawsze bratam sie tylko tubylcami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdioqao
do aa aaas...czyli jestes przechodnia maskotka,do ktorego portu przybijesz,tam masz faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do AndrzejK
"pracujac jako taxi driver w jednym z duzych miast kanadyjskich musze stwierdzic ze wszyscy bez wyjatku : pakole,hinduchy,persowie i reszta sa brudasami i smierdzielami!! i uwierzcie mi,ja ich poznaje od podszewki a nie na imprezie u przyjaciol!" zainteresowalo mnie to rozwin temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor 🖐️🌼 rozwinac temat ? brak czasu w sumie:( ale bede obserwowal temat:D do mkkkkkoooo masz racje,skonczmy ten temat bo nie ma to najmniejszego sensu! ja mam swierze pieczywo za darmo bo kolega tam pracuje i wszystkim bede wmawial ze jest bardzo taniu tutaj,czujesz roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do AndrzejK
Ja tez z Kanady :)fakt jest faktem - nie znam tego problemu z polaczkami, ale interesuje mnie jak to wyglada w Europie. Jak na razie to nie mialam powodu, zeby sie wstydzic, ze jestem Polakiem. Slyszalam tylko o malym piekielku (ciaglych klotniach) wsrod polonii, ale jak by nie bylo - inni o tym (chyba) nie wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do AndrzejK
to moze pare zdan tylko o tych "innych". ja kiedys slyszalam od kierowcy autobusu o chinczykach - glowa boli jacy to ludzie (skapi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej skapi? hmmm....europejczycy,hindusi,autralijczycy,chinczyki tez:D ale w duzej mierze to nie ich wina bo nie znaja lokalnych zwyczajow:( ale skoro jedziesz do innego kraju to warto sie troszke zapoznac ze zwyczajami tubylcow! wiozlem 2 x polakow z Polski i bylem mile zaskoczony,ze dali napiwek! nie wziolem,skasowalem tyle ile bylo na liczniku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie powiem, ze wole.. ale tak mi sie trafilo, ze sama mam obcokrajowca. niestety ale latwiej trafic na fajnego obcokrajowca niz na fajengo polaka w uk. takich porzadnych, ambitnych i nie myslacyh tylko o tym jak sie dorobic byle by sie nie narobic (czyt. ukrecic jakis lewy interes) polakow jest naprawde garstka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuckin hell
ona poznala partnera...........tak pierdolonego Pakistanczyka ktory modli sie od rana do wieczora do rownie pierdolnietego Allaha i jego popierdolonego proroka albo hindusa, i od teraz bedzie wpierdalac kari od rana do wieczora, a jaki postep cywilizacyjny osiagnela bo wyjechala do Anglii, toz to dla niektorych koniec swiata a dla niej jak pojedzie ze swoim partnerem do pakistanu to juz bedzie jak wycieczka na Marsa, i wreszcie naocznie przekona sie na wlasnej skorze w jakie pierdolone gowno wdepnela, czego zyczymy i wiecej rozsadku na przyszlosc, byc moze zamiany smierdzacego Paki na cuchnacego czarnucha z Kongo, ale wybor nalezy do Ciebie skoro wszyscy Polacy zli i beznadziejni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego/ tej gory
do teg/tej o u gory tobie za to brakuje podstawowej rzeczy : kultury osobistej a jezyk jakim piszesz wyglada tak jakbys pochodzil/a ze slamsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie osobiscie polkom nie dziwie,gdyby odwrocic sytuacje to nasi faceci tez by sie brali za babki innych nacji:D filipinki sa w cenie bo tez katoliczki i jak nie bije to dobry z niego chlop!! buahahahahaha!! dzien dobry i dobranoc! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja wole orzeszki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm nie mieszkam w uk tylko
bardziej na poludniu i niestety polakow ktorych tu poznalam nie moge zaliczyc do normalnych.moze 2polki. nie przyjaznie sie z polakami,wystarczy mi moj facet (nie ufam zbytnio ludziom) ktory jest obcokrajowcem ale nie zadnym arabem czy hindusem,czarnym. czesto w pracy widywalam polakow i wolalam sie nie przyznawac ze ja tez jestem z pl.pija b.duzo,w barach sie szarpia,bijatyki etc sa strasznie agresywni po alkoholu,narzucaja sie polkom strasznie. dresy -tak to normalka. polaka da sie poznac na ulicy niestety. ja ubieram sie klasycznie,raczej rzadko kiedy polak domysli sie ze ma doczynienia z rodaczka. nie szukam znajomosci z takimi polakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
"Wiesz, tak, bylam zona Araba, ale nie ma on nic wspolnego z zadnym brudasem, bo to wyzsza polka" Mayor, Twoj Arab był cacy, ale nasi obcokrajowcy już są be?? Heh miałam Cie za kobiete z klasą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×