Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meninblack

Szukam atrakcyjnej ciekawej kobiety do utrzymania :)

Polecane posty

Gość jak sie z Toba skontaktowac?
:-0 myslalam ze wyzszy jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meninblack
no a fajnie bedzie i koledzy ha ha ha piszcie ojej piszcie bo i tak kazda mi dupy da niezaleznie co powiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz ile kasy zarabiasz
nie jestem psychologiem, jestem po prostu inteligentna kobieta :P Dlatego calkiem sporo zajelo mi znalezienie odpowiedniego faceta dla siebie :P Swoja droga, odwroc sytuacje. Prawie zaden facet w zyciu by sie nie zdecydowal na taki zwiazek (no chyba ze zulik spod monopolowego by na wodzie miec) A ile jest takich kobiet co sie decyduje? Mowie przeciwko wlasnej plci ale wyglada na to ze niestety calkiem spora liczba pan to idiotki, choc ja to wole zrzucic na uwarunkowania kulturowo-socjologiczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autor szuka kury domowej "do utrzymywania" :P czyżby pracoholik i zwolennik tradycyjnego podziału ról w rodzinie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meninblack
no to fajnie bo bardzo inteligentnie zabrzmialas ale mi potrzebna babka co gotuje i dupy daje ja nie potrzebuje jakiejs super madrej kasy sporo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meninblackorginal
taka jest prawda facet zaden by tego nie zniósł a kobiety w dużej wiekszości to proste stworzenia i moim zdaniem dosyć leniwe bo strasznie na łatwizne idą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meninblackorginal
i tu kwintesencja mojego postu znalazłem kobietę której szukam --->powiedz ile kasy zarabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meninblackorginal
po samej inteligencji słowa widać że jesteś wartościową kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to żałosne. Skoro chcesz mieć żonę, to znajdź dla niej czas. A jak go nie masz, to nie miej póki go nie znajdziesz. Bo to żaden związek. I żadna kobieta nie chce się czuć jako dodatek do twojego życia o podwyższonym standardzie. ŻAŁOSNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rzeczy facet
to właśnie JA spełniam wszystkie Twoje wymagania jak się z Tobą skontaktować w celu przeprowadzenie interview ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meninblackorginal
interview to ja przeprowadzam :) zostaw maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meninblackorginal
lece bede wieczorem, miło słyszeć że wszyscy oprócz mnie mają jeszcze jakieś zasady moralne, musze odświeżyć sobie swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokokoko
heh no prosze cie chcesz zaciązyc kobiete kilka razy albo raz i chcesz zeby siedziała w domu gotowala prala prasowala i cie kochala a ty za to bedziesz ją utrzymywał czyli ta kobieta to ma być coś w rodzaju dodatku do twojego życia, bo przecież ty nie bedziesz mial dla niej czasu bo masz firme :D:D:D:D:D:D:D:D:D::DD:D: głupota i bezmyślność górą pozdrawiam cie serdecznie autorze i gratuluje pomysłowości a tak nawiasem kończąc to szukasz pięknej kobiety bez ambicji ciekawe czy któraś się zgłosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rzeczy facet
i uważasz ze mam go napisać na forum, żeby każdy mógł do mnie pisać - chyba kpisz, skoro to TY przeprowadzasz casting to napisz swojego maila tak jak robią to Ci którzy szukają swoich "pracowników" czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziwa atrakcyjna ona
ja jestem zainteresowana,odpowiada mi wygodne zycie i mam w sobie te cechy ,ktore Cie interesuja,i zewnetrzne i wewnetrzne,tyle ze z Krakowa jestem...Jak sie z Toba skontaktowac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maninbalckorginal
proszę mail założony na potrzeby topicu i może pisać kto i co chce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maninbalckorginal
maninblack@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×