Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość anka87678

fajne sklepy internetowe z ubraniami jakie znacie?

Polecane posty

Gość gość
Odkryłam super sklep www.rozmiar32.pl Mają rozmiary 32 - 40 i na nietypowy wzrost od 152 do 170 Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dobre zdanie o sklepie na www.dobre-repliki.pl . Prowadzi to pani która mieszka w Chinach i tam znajduje repliki. Jak na tak daleką dostawę to wyjątkowo krótko czekałam na espadryle. Nie było też jakiś problemów z cłem, a wiem że czasami potrafią te urzędy rzeczy z Azji sobie przetrzymać. Dostawa za darmo, szybki, przyjazny kontakt na mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dużo fajnych sklepów internetowych gdzie można kupić niepowtarzalne ciuszki a ja mogę polecić miedzy innymi sklep internetowy www.butikju.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam słabość do okularów Tonny, najbardziej mi się podobają ale ciężko jest dostać w sumie. Na stronie www.e-glasses.pl na pewno są, ale jeśli chodzi o salony stacjonarne to bywa różnie z dostępnością. A jednak okulary mają to do siebie, że choćby nawet najlepiej wyglądały na zdjęciu czy na wystawie to trzeba je przymierzyć, bo na buzi mogą już prezentować się zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
netmoda.pl uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nosze i wiem ze spora cześć kobiet tez choć się nie przyznaje. Jestem w średnim szczeblu zamożności , stać mnie na oryginalne produkty , tak mniej więcej jeden na pół roku ale po kilku takich oryginałach stwierdzam ze nie warto. Tak samo zużywają się jak rzeczy niemarkowe a jestem za każdym razem szczuplejsza o kilka tys. Dlatego nie kupuje oryginałów bo znalazłam dobry sklep z dobrymi replikami:) polecam Nadie strzelecka i jej sklep www.dobre-repliki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym sklepem z markową, stylową odzieżą jest Sport-Trend.pl zawsze fachowa i miła obsługa, do tego wysoka jakość odzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
butik vogue jest fajnym polskim sklepem z wielkim wyborem sukienek, nie tych oklepanych z internetu w których wszyscy chodzą, mniej znane marki = unikatowość , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestem z małej torebki wieczorowej od Louisa V. którą kupowałam internetowo na www.internetowy-sklep.net . Na żywo jeszcze zyskała, choć już na zdjęciu wyglądała bombowa. Klasa, styl, elegancja – moim zdaniem nie ma w tej chwili lepszej marki która by na świecie robiła torebki niż właśnie LV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest sklepów które repliki sprzedają tylko spora ich część twierdzi że ma oryginały. I to mnie wkurza. Bo repliki potrafią być dobrze wykonane, ale trzeba wiedzieć gdzie ich szukać. Na pewno sklep na www.dobre-repliki.pl daje radę. Zwłaszcza okulary i zegarki mają w świetnym standardzie, naprawdę przy Calvinie Kleinie to nie ma szans rozpoznać że jest to replika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niezłych cenach zegarki Kors sprzedają na www.dobre-repliki.pl . To są repliki, ale mam też oryginalny model kupowany już jakiś czas temu to jestem w stanie powiedzieć, że ta replika pod kilkoma względami jest nawet lepsza. Wygląd ten sam, ale łatwiej się obsługuje, łatwiej baterię jest wymienić, bransoleta mam wrażenie że jest solidniej wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ostatnim odkryciem to na pewno jest sklep Lejdi ( www.lejdi.pl ). Fajne miejsce z modą damską, gdzie rzeczywiście można przebierać w sukienkach, czy bluzkach i sweterkach. Uczciwie mają opisane ubrania, zdjęcia są obiektywnie zrobione a nie podrasowane żeby to lepiej na foto wyglądało a w domu rozczarowanie. Niestety sporo sklepów ma takie nieczyste zagrania i się kiedyś nacięłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaaa821
https://moodo.pl bardzo lubię robić zakupy tutaj :> każdy znajdzie coś dla siebie, ceny fajne, sprawna dostawa i jakoś produktu do której nie mogę się przyczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o obuwie to u mnie numerem jeden jest multu.pl - zdecydowanie najlepszy :) maja ogromy wybor i bardzo fajna jakosc :D no i ceny nieziemsko niskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep www.oliviavalentina-sklep.pl, ciekawe ubrania włoskie i polskie w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mi się kupuje ostatnimi czasy przez stronę www.internetowy-sklep.net . Duży wybór, moje ulubione marki na czele z Michael Kors, czy LV. Cenowo zwłaszcza od paru ostatnich dni mają wyjątkowo korzystnie. Jak tutaj robią wyprzedaże, to jest to prawdziwa wyprzedaż na której można sensownie zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Androiidkaa
Zerknijcie sobie na asortyment tego sklepu - https://modoline.pl/ . Ja muszę zrobić większe jesienne zakupy, bo coraz zimniej się robi. Zastanawiam się nad kurtką - czy lepiej kupić taką krótką na zasuwak czy lepiej płaszczyk taki typ prochowiec? Jak uważacie? Co jest w tym sezonie modniejsze? No i jakie kurtki/płaszcze Wy teraz nosicie? Bo ja póki co jedynie sweterek naciągam, bo nie mam nic innego. W sumie to ciekawe jak długo się w takim ubraniu przejściowym pochodzi, bo może szybko przyjść zima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finsora
Zapraszam do swojego sklepu :) Mam nadzieję, że każda z Was znajdzie coś dla siebie! Posiadamy w większości odzież szytą w Polsce :) www.finsora.pl https://www.facebook.com/FinsoraPL/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabloon
jeżeli chodzi o buty to chyba eobuwie.com ubrania ostatnio żona kupuje na https://www.supersizes.pl - kilk paczek ostatnio widziałem i ciuchy fajne mają. to tak na szybko :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny nietypowy sklep internetowy z ubraniami https://rozmiar32.pl/ Super sukienki na co dzień rozmiary 32-40 wzrost 152, 32-40 wzrost 158 oraz 32-40 wzrost 164-170. Sukienki damskie i dla dziewczyn. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep oliviavalentina-sklep.pl Rozne rozmiary i swietna jakos ubran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy sklep z ubraniami i zabawkami dla Dziecka z ogromnym wyborem i genialną obsługą klienta ->-> www.niecodziennegadzety.pl Naprawde WARTO !!! z reszta zobaczcie OPINIE !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz również na www.KoszuleVictorio.pl gdzie znajdziesz stylowe, oryginalne męskie koszule w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×