Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Dzień z życia kierowcy ...

Polecane posty

na fali "dnia z życia ..." :) zacznę od tego, co mnie dzisiaj wpieniło niepomiernie oczywiście śpieszę się, ale to bez znaczenia, bo zawsze jadę podobnie, czy się śpieszę, czy nie trzy pasy środkowy prosto, dwa skrajne na prawo i lewo na tym "prosto" korek do ronda - jakieś 300 metrów (rondo bez świateł) wszyscy stoją jak za srajtaśmą w stanie wojennym trudno stoję i ja prawy pas zupełnie pusty, od czasu do czasu przeleci jakiś dojeżdżam w żółwim tempie 30 metrów od ronda i co widzę?!? z tych przelatujących prawym pasem co drugi wpiernicza się z głupawym uśmieszkiem/złożonymi w małdrz(ż)yk rękoma/na chama na mój pas, w którym od 15 minut sterczę jak wszyscy inni i co? wpuszczają jednego z drugim te cholerne ciule z mojego pasa a ja i cały ogon za mną - stoimy pokornie ja rozumiem, że ktoś z obcą rejestracją i nie wiedział, jak sie ustawić przed rondem ale nie - 90% była na LU, czyli z miasta nosz kurna! czy ludzie muszą być takimi cielakami? a jak już - to czy cudzym kosztem? nie cierpię cwaniactwa jednych i gamoniowatości drugich! no to się wyżaliłam teraz Wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norma 🖐️ Najbardziej wkurzają mnie te niedouczone pizdy na drogach, które mózg zostawiły w domu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Ewcia33
Daj spokoj. Chyba nie powiesz ze pierwszy raz ci sie to zdarzylo :) to norma w polsce. ci co chca normalnie, kulturalnie zostana wyciulani przez cwaniakow ktorym zawsze ktos ustapi . takie zycie. jedyne rozwiazanie to jechac caly czas prawym lub lewym i blokowac ten pas jaknajdluzej ale tak to mozna przed zwezeniami a nie jak ktos chcialby faktcyznie jechac w prawo lub w lewo pozdrawiam kierowczynie i nie nerwowo bo faceci za kiera to ciule:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy ma to na co się godzi...
jakieś dziwne to rondo macie... lewy pas do skręcania w lewo??? Pod prąd na tym rondzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, prawo w prawo, środkowy prosto, lewy na lewo zapraszam na rondo przy Jana Pawła/Armi Krajowej w Lublinie może i dziwne, ale oznakowane i do przejechania zgodnie z przepisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy ma to na co się godzi...
widocznie w Lublinie jakieś inne ronda niż wszędzie:) Stąd te korki macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widocznie a korki mamy przez gamoni, którzy wpuszczają cwaniaków między innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy ma to na co się godzi...
w Warszawie tez jest podobnie... (Akurat nie o ronda chodzi) ale mnie nie zdarza się wpuszczać takich cwaniaków, którzy doskonale wiedzą, do czego dany pas słuzy. Wpuszczam tylko tych, którzy maja obcą rejestrację. A korki...codzienna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, że korki są i będą, pewnie coraz gorsze ale akurat dzisiaj mi się śpieszyło i wyprowadziło mnie to chamstwo z równowagi w dodatku dowiedziałam się, że jednak mam dodatkową fotkę z wyjazdu wakacyjnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna narracja
nieczytelna, chaotyczna, bełkotliwa, powinnaś wypowiadać się krócej, ograniczaj się do 2-3 zdań sorry, ewka ale wdoopiłaś okrutnie, elokwencja na żenującym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pozdrawiam kierowczynie i nie nerwowo bo faceci za kiera to ciule" Kierowczynię :D :D :D A może kierownicę? :D No i niestety tak się składa, że największe niemoty za "kółkiem" to baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... ja sie ograniczać nie muszę jak ktoś jest na tyle ograniczony że nie potrafi ogarnąć tekstu dłuższego niż 2-3 zdania, to jego problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa, 33.
Najgorsze są stare pryki po 50-ce. Po co jeszcze takim się daje prawa jazdy? Niech jeżdżą tramwajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Ewcia33
zamknij morde bo nie od dzis wiadomo ze tak sie wpier..dalaja tylko faceci bo baby zawsze stoja i najwieksze manianay odk.urwaija faceci wiec morda szopenie jebenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Ewcia33
szopenowa morda suczo:P faceci do garow a nie do kierownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara pukwa ewa
ciesz sie ze jestes stara pukwa bez dzieci robiaca zakupy tylko w niedziele bo inni maja gorzej i sie spiesza a ty to niby do czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ostatnio zabiły dwie
Ewa - nie ma się czym podniecać, bo takie sytuacje to niestety normalka, w miastach i poza, na rondach i innych skrzyżowaniach. Ja nieraz mam ochotę takiemu natrzaskać po ryju, ale jak dogonić cwaniaka, jak ja karnie w korku, a on bokami pomyka? Moje ulubione miejsce to rondo od strony Lublina w stronę warszawy w Kołbieli. Sznur samochodów, a cwaniaki poboczem... można i tak. Zawsze im życzę bardzo źle, bo sama tak nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się wydaje,że najgorszą kategorię kierowców stanowią panowie w kapeluszach i panie w wieku 60 lat + przyklejone do kierownicy, z nosem przy szybie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź odrabiać lekcje dziecko, a nie tu mordę piłujesz ;] "Feministka", hehehe :classic_cool: WIĘKSZOŚĆ bab jest BEZNADZIEJNA za kierownicą, taka prawda, deal with it :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa, 33.
wy hamy jesteście i tyle szczegulnie Warszawka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeehjjjj
sama jestem babą, ale potwierdzam - baby nie umieją jeżdzić, wczoraj sama widziałam jak baba się wyebała pod tramwaj, i w dodatku miała z tyłu dziecko w foteliku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeehjjjj
a motorniczy wysiadł i jej dał w łeb tą wajchą to przestawiania zwrotnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestey dlatego ja mam takie kategorie kierowców, jeśli idzie o płeć żeńską: 1) baba za kierownicą 2) kobieta w aucie :) i fakt, coś jest nie tak z facetami w kapeluszach (dodałabym jeszcze wąsatych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety są zagrożeniem na drodze. Często jeżdżą znacznie wolniej niż przewiduje ograniczenie (nie mówię tu o wyjątkowej sytuacji atmosferycznej). Mylenie strony prawej z lewą - norma. Nie mają wyobraźni, orientacji wszechstronnej, wyczucia. Nie patrzą na znaki Nie obserwują co się dzieje za nimi, obok nich, tylko ślepo patrzą przed siebie Nie mają refleksu W sytuacjach zagrożenia lub takich, gdzie decyzja musi być podjęta w jednej sekundzie panikują Mówić dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpierdalają się tam, gdzie nie ma miejsca, bo widzą zielone światło. Ale gdyby choć chwilkę pomślały wiedziały by, że przez to za chwilę zablokują ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale raz, że nie wszystkie dwa, że takie zachowania nie powodują aż takiego dużego zagrożenia na drodze, jak np. zachowania fanów dwóch rur wydechowych i skrzydełka na bagażniku co ma swoje odzwierciedlenie w statystykach wypadków drogowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×