Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaręczonanarzeczona1234

1 październik - STARTUJEMY Z ODCHUDZANKIEM :)

Polecane posty

Gość zaręczonanarzeczona1234
i jak dziewczynki, moze zapisujmy co zjadłyśmy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przyłącz się do was :)) stosowałyście moze kiedyś błonnik z ananasem? miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaręczonanarzeczona1234
ja ogólnie to nie mam doświadczenia w odchudzaniu, nigdy się nie odchudzałam ... to jest mój 1 raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze każdy ma tu inną diete :D moje polega na tym ze jem 4 posiłki dziennie ostatni o 16 a potem godzine aerobiku. dziś zjadłam 4 pierogi gulasz (sam bez kaszy ziemniekow itp) wypiłam sok marchewkowy a i biore błonnik z ananasem powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaręczonanarzeczona1234
czyli jak to sie ma u ciebie w kcal? ile dziennie? :) a co ćwiczysz ? mozesz jakos opisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis kilka winogron,2 kromki pumpernikiel z serem i wedlina,green tea,na obiad pieczone zeberka,jablko,200 gram jogurtu z owocami.Sprobuje pocwiczyc,nie wiem czy sie zmusze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dużo płyty z cwiczeniami obecnie cwicze mel b totally fit, na zmianę ze stripteas aerobik z carmen electrą cwicze codziennie około godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka dziewczyny przyłączę się do Was;p:! Od jutra zaczynam dietkę, bo planuję zrzucenie około 15 kg;] chciałabym zrealizowac to w przeciągu 4 miesięcy. mam nadzieje, ze mi sie uda dzieki mobilizacji i waszemu wsparciu. pozdrawiam :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaręczonanarzeczona1234
ja sacze na skakance 300 skokow, 20 minut hula hop, brzuszki, podskoki skosne tez lacznie koło godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem odchudzanie sie bez cwiczen jest bez sensu ponieważ gdy cwiczymy nasze siało nie obwiśnie bedzie jędrne oraz ładnie umięsnione bo nie jest sztuką schudnąć i miec obwisly brzuch ramiona i posladki :) Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak idzie odchudzanko? Ja na mojej proteinowej schudłam 2,2 kg w 3 dni. Ale w ciągu 5 pierwszych dni spadek wagi jest duży później już idzie to wolniej. A Moje wczorajsze menu to: 1,5l coca-cola light, 3 szklanki cherbaty (ze słodzikiem) 3 jajka na miekko 1 jajko na twardo 1 jogurt naturalny 1 serek wiejski light 1 duży pieczony filet z kurczaka w ziołach. Na razie jestem pełna euforii ale jednak na dłuższą metę ta dieta jest monotonna i witaminki dodatkowo biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeerr
orginal flower, duncan jest monotonny racja, ja po 2 tygodniach nie moglam spojrzec na białko, jogurty, jajka, kurczaka , wszystko co w tej diecie jest dozwolone. Dlatego ta dieta nie jest dla mnie. Ja od paru dni tez jestem na diecie, ale ciekzo mi idzie ob podjadam a to popcorn a to cos tam. Chce schudnac ok 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski chętnie sie do Was przyłacze, jak na poczatek, chce sie pozbyc 3 kg, potem kolejnych trzech a moja idealna waga to jakies -8, - 10 kg:) Rezygnuje zupełnie z pieczywa, ziemniaków, słodyczy, fastfoodów, alkoholu i ograniczam sól:) Do tego zielona herbata i woda niegazowana. Ostatnio przy tabsach anty troche przybrałam i mam dośc swoich krągłości, za rok mam ślub i chce być szczuplutka, a do Bożego Narodzenia choc 5-6 kg chciałabym miec na minusie, mysle ze jak najbardziej realne:) Jestem z Wami, bede co wieczór meldować jak mi idzie i co dzis zjadłam:) Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×