Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annjaa

jakei imiona dla dziewczynki wam sie podobają

Polecane posty

Gość kafeterianka123456
- Ruchałeś Pitka?- - Gdzie tam. On jest taki rozjebany, że mu z dupy pasztet cieknie. - - A czemu to? - - Podobno często na wieś do babki jeździ i gdy stara jest w kościele, a łazi tam co wieczór, Pitek puszcza się z bykiem w obórce - - Skąd o tym wiesz? - - Tomek Pała widział. Ma brata w tej samej wsi i kiedyś razem się tam wybrali. Była sobota, wypili kilka win i Pitce na amory się zebrało. Rozpiął portki, wymachiwał kutasem, ale Pała był tak pijany, że w pewnym momencie usnął - - To w takim razie jak mógł widzieć kiedy Pitkę ruchał byk? - - Obudził się w środku nocy i wyszedł na podwórze by oddać mocz. . Wtedy to usłyszał jakieś łomoty i zajrzał do obory. - - Hm. ciekawe, że tak się stoczył - - Nie stoczył, tylko wie, czego chce. Miał przecież tą, no jak tej habaninie na imię... Cirka? To mu pizdy skąpiła, a jak już dała pojebać, to za każdym razem pryszcze jakieś mu na kutasie wyskakiwały i raz mu nawet skóra z jaj zeszła... Babka robiła mu okłady ze śmietany i majeranku. Potem poznał taką Stasię. Bigosówa. Wziął prosto z dworca i przygarnął pod swój dach. Ponoć niebrzydka, ale cipę miała tak sflaczałą od pstrykania, że dzyndzel jej zwisał do połowy ud - - Ja to bym się tym nie przejmował. W dupę też można wyruchać. - - Jak taka nie ma robali. Raz dorwałem taką gliszczę, co to odszczelona z klasą, o niewinnej buzi, a cycki to miała jak świerze pyzy. No, ale jak ją w nocy zacząłem jebać, to i wdepnąłem w kawowe oko. Tak jej dosunąłem, że się na koniec spierdziała. Ale gdy parę dni później odbyt mi się rozswędział to wiedziałem, że mi flaki owsiorami nadziała... - - Ale kurwa ci się trafiła. Pewnie w dworcowym sroczu to złapała. Taka zamiast przykucnąć i się rozkraczyć, to przykleja rozpadówę do osyfiałego sedesu - - Bo baby nie mają fantazji. Stasiu Dziura odkaża deski własnym moczem, dopiero siada - - Tak, ale to jego jedyna zaleta, bo gumki ma już nieźle poluzowane - - Jak to? - - No pasztet mu cieknie, mówię. - - Słyszałem, że mieszka z jakąś starą ciotą - - Tak, Leon Puder zaliczył już siedem krzyżyków, ale podobno jeszcze jakoś się trzyma i przez to Stasiu łazi taki rozpruty - - Ten Puder to musi mieć chuja jak kibić jamnika - - Tylko, że jaja mu wyschly. Stasiu gadał, co stary kremy jakieś wcierał, a że nie pomogło, to smaruje kogucim sadłem - - A to kurwa zabobonnik. Pewnie próchnicy starczej się nabawił, a na to i okłady z nieletniej cipulki nie pomogą - - I choćby, ale Leon nie lubi bab, bo to wiadomo; w dupę niechętnie dają pobzykać, a kapciary są dla niego za luźnawe - - Jak on poznał Stasia Dziurę? - - Na pielgrzymce kutasów u Mietka Bzykalskiego. Puder spojrzał, Stasiu zamerdał pierdziawą i skamracili się - - No, a ty, nie rzuciłbyś jakiego spojrzenia na mnie...? - - Toż patrzę na ciebie już od godziny, ale mój stachanowiec coś nie chce zerwać się do roboty - - A czemóż to? - - Wiesz co, kup se pekińczyka by cię lizał po jajach bo mi oststnio zdrętwiał język -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka123456
spoko :) ale wkurza mnie jak tacy imbecyle wchodzą i piszą takie głupoty.. swiadczy to tylko o ich ilorazie iteligencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka123456
własne napisz a nie kopiuj wklej buahahahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie..... ale koleś mądry jesteś. Aż żal! :P Dla tego wolę być zaczerniona. Podszywów unikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka123456
tak się akurat złozyło, że orgazm miałam w chwili gdy pasikonik usiadł mi na łechtaczce, po czym odwrócił się do mnie i serdecznie się usmiechnął. Do dziś mam ciarki przechodzące po plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używająca
Daniela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne imię to
KOPULACJA :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja ta niepokorna
ja bym dała córce na imię kafeterianka123456. to na cześć tego forum dla idiotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenovo89897
Anastazja, Antonina, Halszka, Julia, Judyta i Olga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za pomoc :-) Ja myslałam nad imionami Hania, Martyna - to typy mojego M. albo Natalia, ale coraz mniej mi się podoba, może Patrycja????? ech.... ciężki orzech do zgryzienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja własnie nie wiem
mam różne typy: Hania, Alicja, Alina, Zosia, Karolina i wiele innych. Chyba wybiorędopiero po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, Adriana, Alicja, Amanda, Antonia, Antonina, Berenika, Dagmara, Diana, Daniela, Daria, Dorota, Eliza, Edyta, Ewa, Helena, Jaśmina, Joanna, Judyta, Kalina, Kaja, Katarzyna, Klara, Kornelia, Ksenia, Lea, Leonia, Liwia, Łucja, Liliana, Matylda, Marta, Michalina, Michaela, Monika, Paulina, Pola, Olimpia, Róża, Sabina, Sandra, Stefania, co do twoich propozycji to sama nie wiem .. jakoś inny gust mamy- wolałabym martę zamiast Martyny podam ci na którym miejscu były wśród nadań w ubiegłym roku bo może nie znasz a byc może coś pomoże Natalia miejsce 7 Hanna miejsce 17 Martyna miejsce 12 Patrycja miejsce 26 ( ale ona jest juz popularna od dłuższego czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saorinn
Dla dziewczynki: * Iga * Daria *Hanna *Dominika Dla chłopca: *Julian *Oktawian *Szymon *Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mojsza najmojsza
oszczedz jej tylko imion typu Nikola, Dżesika (badz Jessica jak kto woli), Wiktoria i Hania! w moim miescie co rodzi sie dziewczynka to ma na imie jak wyzej. Mnie podoba się imie Jagoda, Jaśmina i Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam jakieś oryginalne imię, mniej popularne, żeby nie oglądało się dziecko na korytarzu jak ktoś krzyknie na korytarzu do kogoś innego i pięć osób wtedy się oglada na przykład. A co myślicie o Kalinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje wcześniejsze propozycje trochę popularne, więc na to że nie spotka imienniczki raczej nie licz Kalinka bardzo ładnie ( no i duzo mniej popularna nie ma jej w pierwszej 50. najczęściej nadawanych imion w ubiegłym roku) od siebie dodam jeszcze Biankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dziewczynki: ROKSANA,LAURA,ANASTAZJA,ALICJA< takie ja bym dała. Ładne jeszcze są Oliwia i Amelia ale teraz dużo tych imion. co do chłopców to: BARTŁOMIEJ,MATEUSZ,SZYMON,MICHAŁ,MIKOŁAJ. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama bianci
Tylko Bianca najpieknieksza Moja ukochana kruszYna to Bianca MoznA smiesznie zdrabniac binki bianketta bia bi Bubu ITp itd mam Million. Zdrobnien dla niej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×