Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

dziewczyny pomozcie bo odchodze od zmyslow. moja corka odkad skonczyla 3 m-ce zaczela strasznie plakac. pojechalismy na pogotowie a tam mowia ze kolki.nastepnego dnia do lekarza-kolki.a dziecku z dnia na dzien gorzej. kolejny lekarz i diagnza chore uszy.antybiotyk. po 3 dniach minimalna poprawa.pojechalismy prv. do laryngologa i jeszcze jedno ucho zaczerwienione ale lekarz mowil, ze nie az tak by dziecko sie tak darlo. tego samego dnia pediatra. dodatkowo probiotyk-bo moze brzuch boli. dzis jest przedostatni -piaty dzien podawania antybiotyku a dziecko nadal sie drze. widze ze cos jest nie tak. dzis robimy badanie moczu. i zauwazylam ze pociera raczka oczka i nosek. pomozcie prosze co jej jest?to juz drugi tydzien trwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc niebieska, czytalam was jak bylyscie na topiku rodzimy czerwiec lipiec, ale sobie poszlyscie :) mala michasia ma tem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób koniecznie badania moczu
i przydałoby się żeby dziecko obejrzał neonatolog a nie zwykły pediatra. Podejdź do szpitala w którym rodziłaś i poproś żeby ci zdiagnozowali dziecko. Moze wizyta u neurologa? Kolki też moga powodować ciagły płacz dziecka, ale wtedy ten płacz nasila się głównie popołudniami, a do tego dziecko się napina, pręży i daje ewidentne sygnały, ze boli je brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi si ze tego wszystkiego ma za duzo, moze brzuch ja boli od nadmiaru tego wszystkiego, gdyby byl stan zapalny to mialaby tem. moze cos z tymi lekarzami nie tak , idz do jakiegos zaufanego , ktorego polecaja , moze neonatolog bo misia jeszcze malutka a pediatrzy to wiesz roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób koniecznie badania moczu
ach ale badania moczu przy podawaniu antybiotyku nic nie wykażą. Trzeba by odczekać ze 2 tygodnie. Najlepiej domagaj się żeby was przyjęli do szpitala i zrobili małej kompleksowe badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moczu przy podawaniu antybiotyku nic nie wyjdzie , mowie jedz do neonatologa niech zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj znac jak co , trzymam kciuki, a sluchaj a mala przybiera na wadze? karmisz piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z jelitami powino byc ok , nie ma co gdybac , dzwon do neanatologa a jak jest na urlopie to zapytaj o innego , a mocz to dopiero za dobry tydzien, jak sa bakterie to dziecko tez bardzo placze ale nie za bardzo chce jesc , hmmm niech ja zobacza i daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótko,bo dłużej użyłabym zbyt wielu wulgaryzmów. Więc Michalina była GŁODNA! Więcej napiszę juto bo mnie dziś krew jasna zalewa na tych popierdolonych lekarzy, którzy faszeowali moje dziecko tymi świństwami! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Nakarmiłam Enfaminem i nie to dziecko. A wszystko za sprawą mojej cudownej Pani neonatolog, do której od tygodnia próbowałam się dostać a która jest na urlopie ale na chwilę wróciła i cud sprawił, że akurat do niej zadzzwoniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×