Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość immmposibble

Czy macie chłopaka/ męża który jest żołnierzem zawodowym?

Polecane posty

Gość immmposibble

Jakie są zarobki i czy warto? Odbija się ta praca na życiu osobistym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ale interesuję sie tym (mam zamiar zostać psychologiem wojskowym) i bardzo sie odbija na psychice. Po powrocie z misji brakuje ludzi którzy mogliby im ułatwić poradzenie sobie z tymi wszystkimi doświadczeniami i emocjami. Pieniądze zdrowiem psychicznym trzeba okupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immmposibble
ale nie chodzi mi o misje tylko o prae w tym zawodzie gdzies w jednostce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love me tender
mój ojciec jest zawodowym i do najnormalniejszych ludzi to on nie należy, podobnie jak mój były facet :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immmposibble
a duzo zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kase na zakwaterowanie dają (dla małżeństwa na wynajem lokalu lub dają mieszkania wojskowe), służba w określonych godzinach ale nie wiem dokładnie ile w Polsce kasy jest, ale wiesz przywileje itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek78789
moj narzeczony pracuje jako zawodowy dostaje wyplate 2100 plus dodatek mieszkaniowy 400 zł do tego słuzby i bardzo czesto dostaje rozne dodatki takze oplaca sie jest normalnym dobrym czlowiekiem i jego praca nie odbija sie na naszym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek78789
a tyc dodatkow jest sporo rozne nagrody uznaniowe pieniezne gratyfikacja urlopowa, 13, mundurówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immmposibble
motylek78789 wlasnie kogos takiego szukalam jak Ty:) mozesz mi cos wiecej napisac? Czy twoj narzeczony pracuje w jednostce?Jezeli tak to czy wynajmujecie moze takie mieszkanie? Czy to jest tak ze jak jest zolnierzem zawodowym to musi sie liczyc z tym ze pojedzie na misje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immmposibble
motylku mozesz mi odpisac?moj narzeczony chce zostac zolnierzem zawodowym ale najpierw musi przejsc zasadnicza szkole zawodowa bo nie byl w wojsku. Ma 24 lata i tak sie zastanawiam czy to nie jest za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkaaa 18
miałam ale, się rozstałam z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek78789
tak pracuje w jednostce ale nie wynajmujemy mieszkania, teraz kazdy zolniez ktory nie ma mieszkania moze sie o nie ubiegac i potem wykupic za grosze, sklada sie papiery i czeka i przez ten czas kiedy sie nie dostanie mieszkania wojskowego placa kase, zeby sam mogl sobie wynajac. niewiem jak w innych rejonach ale u nas akurat sa marne szanse na mieszkania ale chociaz kase ma... po drugie z ta misją...jest tyle zolnierzy chetnych na ta misje ze nawet gdyby chcial to nie tak łatwo tam pojechac poniewaz trzeba przejsc odpowiednie badania i duzo innych rzeczy, wiec raczej nie ma co sie martwic misjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immmposibble
aha to super.. a czy jak przejdzie ta zasadnicza szkole zawodowa czyli te 3 miesiace to od razu dostanie sie do jednostki czy to tez dlugo trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immmposibble
motylek78789 a jezeli moge wiedziec to na jakim stanowisku jest twoj narzeczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darella
Kase na zakwaterowanie dają (dla małżeństwa na wynajem lokalu lub dają mieszkania wojskowe), - mój mąż jest żołnierzem i owszem przyznali nam mieszkanie, ale trzeba za nie płacić czynsz. co do wykupu to był wstrzymany, nie wiem jak teraz. podporucznik 3100 netto miesięcznie. nie ma teraz na szczęście wielu służb i poligonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek78789
powiem ci szczerze ze niewiem moj tez ma 24 ale juz tam pracuje rok ale bbyl wczesniej normalnie w wojsku potem na jakiejs szkolce zanim zostal zolnierzem zawodowym ...jutro moge sie go zapytac jak to jest...teraz juz spi pod namiotem bo musial wyjechac na poligon:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darella
no i zmienił się przez te kilka lat. jest bardziej wybuchowy, bezkompromisowy, niezbyt tolerancyjny. nadal go kocham, ale to już nie jest ten sam człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek78789
no za to mieszkanie trzeba placic wlasnie czynsz i po jakims tam czasie daja pozwolenie zeby je wykupic i to jest za 10% wartosci mieszkania wiec zyc nie umierac kupic teraz mieszkanie za 150 tys a za 15 tys...to i tak sie oplaca zawsze nawet jak trzeba placic czynsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darella
czyli znów jest możliwość wykupu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek78789
to smutne co piszesz ze sie zmienil...mam nadzieje ze z moim tak nie bedzie a duzo rozmawiacie o jego pracy? bo powiem tak, ze byl taki moment kiedy byl troche nerwowy przez prace... trwalo to krotko ale od tamtego momentu rozmawiam z nim duzo o pracy po jego powrocie, co tam sie wydarzylo wszystko mi opowie wygada sie, ja mu poradze cos czasami i jest bardzo dobrze bo zawsze moze ze mna duzo rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immmposibble
wlasnie to mnie najbardzej przeraza bo duzo slysze ze pijanstwo, ze sie ludzie zmieniaja... boje sie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek78789
tez sie troche boje zeby sie nie zmienil bo to jest bardzo dobry, kochany wrazliwy czlowiek a jak mi opowiada co tam sie dzieje to ludzie naprawde sa tam nieźle popierdoleni i to wiekszosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immmposibble
a co oni tam robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek78789
moj np jest kierowca i jedzi po jednostce starem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immmposibble
tylko tyle? i tak 8 godzin? a mozna dostac sie tam na np stanowisko biurowe czy cos takiego? nie mam pojecia na czym polega praca w wojsku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nim jestem
służę w armii już 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek78789
no tylko jezdzi starem a tak to nic nie robi czesto z nudow graja w karty...:D hehe nie orientuje sie co inni robia jesli nie sa kierowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immmposibble
i przez ten rok nic a nic sie nie zmienil na gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immmposibble
sama nim jestem -- uwazasz ze warto byc takim zolnierzem? nie ryje za bardzo psychiki? nasluchalam sie tylu rzeczy a dzisiaj moj narzeczony oznajmil ze chce isc na zolnierza zawodowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek78789
nie, nie zmienil sie na gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×