Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

eterno :) jeśli kiedyś mi sie uda to się zgłoszę do Ciebie w kwestii wózka. Groszek najgorsze co możesz zrobić to się odizolować. Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede czekac z utesknieniem zeby wam podoradzac. Groszku pokłociliscie sie z M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane uciekam bo jest mi baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo zle :( :( :( trzymajcie sie!!! calusy dla was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek wszystkie tęsknimy :( ale wierze że wszystkie z nas zostaną mamami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki buziaczki dla kazdej 👄 groszku nie smutaj :* ja tez chyba odkladam staranka bo najprawdopodobniej przeniesiemy date slubu na sierpien, bo sie termin zwolnil ;D. wiec chyba po zaczniemy dzialac eterno fajne wózeczki ja kupilam ten co prawda nie wiem jak z dzieckiem ale po domu pusty, bardzo dobrze sie prowadzi. http://www.familyshop.com.pl/towar.php?id_tow=973&id_kol=2&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-01&utm_content=973_2 Pomaranczowy mam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku Kochana to jest dzis a jutro bedzie nowy dzien.Słonce zycie jest zbyt krotkie zeby sie klocic i chowac uraze, wiem ze czasem ciezko ,ale moze warto usiasc pogadac i sprobowac przywrocic nowy lad.Badz madrzejsza, tak mowie moim chlopcom zeby ich zdopingowac i to dziala, sprobuj to nic nie kosztuje przeciez to mezczyzna ktorego kochasz❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie czasem jadę na rynek i idę do Kościoła Mariackiego. Ten kościół ma wspaniałą atmosferę...i zawsze modlę się za nas wszystkie i proszę tego u góry by już nie zsyłał nam cierpień..byśmy mogły doczekać się maleńkich cudów..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku nie mozesz sie zalamywac wiem ze jest ci ciezko jesli chcesz plakac to placz bedzie ci lzej na serduszko twoje sloneczko juz na zawsze bedzie przy tobie ( w serduszku) napewno nie chce bys byla nieszczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( ... dziekuje ale nic nie poradze na to ze teraz serce peka mi na miliony kawalkow :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( po prostu musze pobyc sama i porzadnie sie wyryczec :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie słucham Budki Suflera: "A po nocy przychodzi dzień, A po burzy spokój, Nagle ptaki budzą mnie Tłukąc się do okien A po nocy przychodzi dzień, A po burzy spokój, Nagle ptaki budzą mnie Tłukąc się do okien..." Groszek madalenka dobrze Ci radzi :) połóż sie do wanny..weź jakąś książke..oderwij się od złych myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test. Oczywiście jedna kreska. Groszek trzymaj sie mocno. Ja też dziś ryczę ale tak sobie myślę, że w dzień planowanego porodu pożegnam się z moim Skarbem i może przestanę tak cierpieć. Taka graniczna data. Nigdy nie zapomnę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki mały ktoś
ja piję kakao :D i życzę miłego dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×