Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

No wlasnie nie wiem, czego nie chce pokazac hehe. Moze ma muszelke, a moze ogonek hihi. Nie wazne, niech sobie ma, co chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa, zobaczysz kochana, ze przyjdzie i czas na Ciebie i juz niedlugo bedziesz nosila pod swoim serduchem swoje upragnione malenstwo. Trzeba dzialac i nie poddawac sie, choc wiem, ze nie raz dopadaja nas chwile zwatpienia. Takie zycie, nikt nie mowil, ze bedzie latwo. Ja teraz sie ciesze, ale czasem tez mam niezlego schizola. Moj lekarz to nazywa, ze mam srube hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, nie wazna jest kolejnosc. Kazda z nas ma to chyba zapisane, kiedy jej dane bedzie zostac mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska nie licytujmy sie ... ja zawsze mam pod gore w zyciu ... zanim cos osiagne to troche czasu mija i tak bylo zawsze i we wszystkim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamowilam Femifertil bedziemy lykac i sie przytulac... Groszkowa z nasz ja mam najmniejsze szanse na ciaze dlatego sie na nic nie nastawiam jestem w przedgoraczce przygotowan slubnych i to mam w glowie, razem z praca.. zycze wam wszystkim zeby wam sie jak najszybciej udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki. Tylko się przywitam bo nawet za bardzo nie mam siły pisać. Jakieś choróbstwo mnie złapało. A dodatkowo jutro mój bardzo dobry kumpel ma operację mózgu i nie potrafię myśleć o czymkolwiek innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu przytulam mocno dziś jak i 29 stycznia❤️ to będą dla nas trudne dni. Katie buźka dla Ciebie 👄 Marylko ciesze sie,że wszytko u Was już dobrze :) Kraqersik pogłaskaj brzuszek ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARYLKO, witaj :) I szybciuchno przepisuj się z górnej tabelki do środkowej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno tulę ❤️ lepiej? moniaa :) myślałam że już nie bywasz na kafe ale jesteś uffffff :D BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno witam w klubie zdołowanych :( ja raz lepiej raz gorzej... Katie czasem pisuje jeszcze. ide spać,dobranoc. Spokojnej nocy życze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama dosc regularnie mnie zalewa goni mnie straz gminna ech zycie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa,Monia dzieki,:-)Monia pamietasz...okropnie boje sie tego dnia:-( Sorki ze nie pisze dzis duzo,bo naprawdę ledwo zyję.jestem jak z krzyza zdjęta:-(we łbie mi sie kręci. Eterno,Abi,Kasia,Marylka,Krakersik :-* dla Was! Dla pozostalych tez :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop u mnie slonecznie ale zesko jak to rankiem ;) Dzis na szczescie mam free time :D ale ide do fryzjera na relaks :D i do babci a potem reszte dnia spedze z moja polowica :D Milego dzionka wszystkim :) Mam kawke, herbatke, mleko, kakao, inke, ... przyjmuje zamowienia ;) Katie Katie co na posterunku? :D Halo halo zglos sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wlasnie wyladowalam w Hannoverze. Jade do domu, po drodze do ginki... Podaje kawke i zycze milego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tu takich
organizm kobiety pozbywa sie ciaz uszkodzonych niezdrowych,lepiej chyba zeby dzieciak sie zdrwoy urodzil? nie rozumiem zalu za normalna reakcja obronna organizmu,mieszkam w UK i tam jasno lekarze mowia jak ma sie utrzymac top kurwa targac mozna taboly a sie ciaza utrzyma,ponadto przestancie tak na tych waszych chlopow skakac jakby tylko maszyna do produkcji spermy byli ktora ma was zaplodnic:o zadnej milosci tu nie widze tylko kurwa jak male dziewczynki laleczke w sklepie sobie upatrzylyscie i kurwa po trupach aby do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj więc
moja siostra 3 razy wspomagała ciążę od samego początku (bardzo mocno krwawiła, miała niski poziom progesteronu, skurcze) i dzis ma dwóch ślicznych ZDROWYCH chłopców i zdrowiutką, śliczną córeczkę!!!! gdyby nic nie zrobiła, nie miałaby żadnego dziecka!!! więc pomyśl zanim napiszesz. nie każde problemy z utrzymaniem ciąży wiążą się z upośledzonym dzieckiem!!! czasem jest to po prostu inna przyczyna. ale zanim sie wypowie trzeba się troszke na tym znać, prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×