Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość posłuchaj więc
mieszkasz w UK i uważasz się za bostwo :o przyjmujesz wszystko co powiedzą, za jedyną słuszną prawdę :o powdzenia w życiu :o ciekawe czemu nie walczą o zycie, hmmm może dlatego, że jest tam najwiekszy problem nieletnich matek i dzieciaków. dość mają łożenia na dzieci :o tak, w UK to normalne, by być nieletnią matką. jedyna słuszna prawda! jak w 21 wieku kraj może mieć taki problem :o no, faktycznie kraj na poziomie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zachodzieee
Niemcy ,Angliua,Szwecja odchodzi sie od wspomagania ciaz,organizmowi kobiety pozwala sie samemu "decydowac" czy ciaze utrzyma,nie wiadomno jak te dzieci beda funkcjonowac w przyszlosci,czy wady lub tendencje do jakchs chorob sie u nich nie ujawnia,lub nie przekaza wadliwych slabych genow swoim dzieciom,to ze teraz sa zdrowe nie znaczy ze zawsze beda,nie zycze oczywiscie im zle ale ty pomysl zanim cos wyplodzisz,100 nlat temu albo kobieta rodzila zdrowe dziecko albo umieraly,pokolenie bylo silniejsze teraz przez rozwoj medycyny przezywaja tez slabe jednostki co dla populacji nei jest dobre w ostatecznym rozrachunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zachodzieee
nie tylko w UK tak jest nie podniecaj sie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zachodzieee
organizm kobiety sam wie co ma robic,nie potrzeba wspomagac go medycyna i lekami,jezeli kobieta ma zajsc w ciaze to w nia zajdzie i ja utrzyma i urodzi zdrowe dziecko,co bys jeszcze nie napisala to taka jest prawda i tak bylo od wiekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO groszkowej..
a w czym te wpisy pomaranczowe bruzdza? dziewczyna pisze prawde,raz ze tak rzeczywiscie jest w Europie zachodniej dwa,ze czytajac ten topic ma sie wrazenie jakby tej milosci nie bylo,tylko kutas i facet byl traktowany jak jakies narzedzie do zrobienia wam upragnionego prezentu :o wybacz ale czasami az sie niedobrze robi od tych waszych"staranek" gdzie sie podziala milosc?:o:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odpowiadam za siebie gdybym nie kochala mojego M to by nie bylo mowy o sexie i staraniach bez milosci nie ma lozka sexu i staran dla mnie te sprawy sie wiaza lacza i przeplataja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro chce miec z nim dziecko a on ze mna tzn ze milosc jest no chyba ze ktos wiaze sie bez milosci ale to indywidualna sprawa kazdego ja bym tak nie potrafila!!! naszym M i partnerom milosc okazujemy kazdego dnia i im to mowimy twarza w twarz a nie przez neta!!! to chyba wazniejsze prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze-poronienia nie sa tylko spowodowane ewentualna wada genetyczno-rozwojowa. To tylko kropla w morzu przyczyn. Po drugie w Niemczech podtrzymuje sie ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty kurcze pierdzielisz za glupoty? wiesz ile milosci malzenskiej i wzajemnego zrozumienia,cierpliwosci potrzebuja pary dotkniete nieplodnoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda do 12 tygodnia
w Niemczech nie podtrzymuje sie ciazy,mieszkam w Sundern okolice Dortmundu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wiem co masz za lekarza bo moj jest porzadny... Ja lecze sie w Dortmundzie w klinice... Nawet w tej chwili pisze z gabinetu ginekologicznego bo jest na kontroli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda do 12 tygodnia
najpierw twierdzisz ze ladujesz w Hanoverze okolo 8.30,a teraz piszesz z Dortmundu ?:D kiedy od Hannoveru do Dortmundu jest okolo 230 km?:D dziewczynbo bujaj las nie nas,nie zdazylabys samochodem dojechac :D kogo ty oklamac chcesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda do 12 tygodnia
mam bardzon porzadnego lekarza,a raczej lekarke i do 12 tyg w Niemczech nie podtrzymuje sie ciazy progesteronem,wiem bo mialam jedno poronienie,krwawilam lekarka kazala mi chodzic i normalnie zyc,ciazy nie podtrzymywala,i niestety poronilam,ale po 3 miesiacach zaszlam ponowni w ciaze,w tej chwili jestem w 18 tyg,czuje sie wysmienicie i nie bylo od poczatku zadnych komplikacji,wiec racz laskawie mi tutaj nie opowiadac dyrdymalow dziewczyno :) w Niemczech mieszkam od 12 roku zycia,a mam teraz 28 lat🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda do 12 tygodnia
zadziwiajace jest tez to ze leczysz sie w Dortmundzie:D Hannover ma bardzo dobre kliniki ginekologiczne :) cos mi sie wydaje moja droga ze krecisz jak ta lala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek u mnie lipa. Okresu nadal brak ale test negatywny także kolejny cykl ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda do 12 tygodnia
ok przepraszam za off top i nie przeszkadzam a ty princesko doczytaj wiecej moze w google jak sie o Niemczech bedziesz wypowiadac🖐️ przepraszam za off top inne mamy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek :) może ...może...no nic trzeba sie nastawiać na kolejne starania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO groszkowej..
Nie twierdze ze nie kochasz meza,ale odnioslam wrazenie,ze dziecko stalo sie wrecz obsesja,a raczej ciaza.Moze wyluzuj zajdziesz w ciaze kiedy przyjdzie Twoj czas na to.Sami ginekolodzy twierdza ze takie obsesyjne starania niczego dobrego nie wnosza.Masz zajsc w ciaze i ja utrzymac to zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam parcia po prostu chcemy miec dziecko kiedy bedzie to bedzie przyjdzie na to czas ... to nie jest obsesyjna chec kochamy sie nie tylko w dni plodne takze luz majonez ale dzieki za rade i troske ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkuś mam cykle 30-31, dziś 32 dc :) czuje że nadchodzi hehe nie ma się co nastawiać- test negatywny mówi wszystko.Kurde niech któraś dziewczyna zajdzie bo coś zastój się zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marcelina :) Katie kto wie moze i tak bedzie :) Oki uciekam do fryzjera a pozniej w odwiedziny do babci :) Papatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu moge pisac wygodnie z kompa a nie z telefonu.. jestem juz w domku, moj M mi zrobil niespoczanke i czekal na mnie na lotnisku z pieskiem... teraz do pomaranczki tak wyladowalam w Hannoverze bo tam mam najblizsze lotnisko , gdzie laduje samoloty z Zurichu. jesli chcesz dalej wiedziec dokladniej mieszkam niedaleko Herford gdzie mam swoja ginke a w Dortmundzie lecze sie w klinice nieplodnosci. teraz nastepne...nie wiem co ty masz za lekarza, ale ja moja ginka pracuje i zajmuje sie nieplodnoscia. co do utrzymywania ciazy... jesli organizm kobiety nie produkuje wystaczajacej ilosci progesteronu( np u mnie) jak kobieta ma utrzymac ciaze lub a nia w ogole zajsc.. ja bralam nie tylko przy staraniach luteine dowcipnie, ja w ciazy dostawalam zastrzyki z kaprogestu 2 razy w tyg.. tak jak juz wyzej wspomnialam-nie tyleko wady zarodka sa powodem poronien...ale np wlasnie niedobor cialka zoltego, infekcje, bakterie, ocebnosc przeciwcial its ird moge wymieniac. nie rozumie dlaczego wchodzisz tu i w ten sposob wyrazasz swoje opinie. bylam u ginki...mam owule z obu stron, w tym jajeczka sa bardziej rozwiniete po stronie zlego jajowodu, endometrium 6.1 czyli super. dostalam zastrzyk z puregonu w pupe do stymulacji. w czwartek na kontrole...dostalam biofem do lykania.. moj M ma jutro operacje na nerwy w reku..trzymacje kciuki zeby poszlo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×