Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Oj chciałoby się powtórzyć...chociaż może nie te chwile w kościele bo mało nie zemdlałam :D kuzynka mnie tak zasznurowała że brakowało mi oddechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kosciol chetnie bym powtorzyla :) jak szlismy w strone oltarza to mialam ochote uciec taki stres i lzy w oczach ale kiedy zaczela sie msza ksiadz zaczal mowic kierowal slowa do nas patrzyl na nas czulam sie tak jak bym byla w innej bajce jakbysmy siedzieli na obloku i byli gdzies wysoko cudowne uczucie :D i ave grane na skrzypkach mmmmmm kazdy mial ciary :) oj piekny czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........9......................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................7..........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....6..................za 6-7 miesięc ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......6.........nie zaczęłam, chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)............ ...3..............1 ewwwa.............25........ o/Mielec ..................3..........zaczynam właśnie w tym cyklu:) aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 3...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............20... .................5 po stracie marcelina13.........29.............Kce...............15.. . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN.. zmieniam z wielką radością trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwwa super że już zaczynasz :D Ja tam ciagle za nas wszystkie trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam forum dla starających sie o dzidziusia nawet napisałam 1 wpis ale na tym koniec,nie potrafie tak sobie pisać,jak bym pisała przed poronieniem.chyba tu jest moje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubie patrzeć na środkową tabelke i nadejdzie taki dzien żw Wszystkie tam przeskoczymy. 🌼dla moni która baluje na imprezce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwwa pisz z nami pisz pisz :D oj żebyśmy już tak wszystkie wskoczyły do środkowej tabelki :D mówisz że monia szaleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo skończyła mizi kizi a już pisze że się nie udało :) oj a kysz z takim nastawieniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumpela miala tak jak ja termin na styczen urodzila sliczna coreczke Antosie zawsze gdy bede na nia patrzyla ta bede myslala o moim bablu ze tez juz takie by bylo ... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm przytulanko bylo w 14 16 i 18 dc ale czy to wystarczy kto wie? nie chce sprawdzac testami temperatura itd co ma byc to bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkuś niestety to jest loteria...trzymam kciuki by kolejnej paskudy @ u Ciebie juz nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś ochotę na wino? Właśnie sobie popijam- dzięki temu brzuch tak nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie też nie mam ochoty na % ale napiłam sie kilka łyków i mi się tam brzuchol rozluźnił bo masakrę mam. A teraz ulga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×