Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

domyslilam sie :) ale wiesz chyba wszedzie tak jest ale jak mozna zyc w przekonaniu ze przedszkole wszystkiego nauczy a od czego sa rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,może być. Boże, jeżeli istniejesz pozwól mi pojąć, co sie stało? dlaczego? Powiedz szczerze, jakie znaczenie dla Ciebie ma jeszcze jeden Aniołek.. tam w niebie.? czy wiesz kim był dla mnie? wiesz???? wiesz jak czekałam? Wiesz przecież i wiesz jak bardzo go chciałam jak walczyłam z lękiem i z moim ciałem, więc pozwól zrozumieć tę Twoją pazerność nie małą na nasze dzieci po co Ci tam one???? Po co pytam Przemyśl to nie musisz się spieszyć, to nie jest moja zagadka bo póki świat istnieje, pytać o to będzie każda osierocona matka.... już Wam tu nie smęcę. buźka,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia witaj... bylam w kinie wczoraj na the green hornet...zaj...komedia...nie wiem tylko czy leci w poslce,,,ma wejsc do kin jakis nowy film ala egzorcysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOnia Marta Groszkowa, Prinzesska, Katie 😘 Mam problem: robiliśmy wyniki u młodego i OB wyszło 22 i jakiej gran. kwasochłonne 9% przy normie 1-5. znacie się na tym może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu nie znam sie na tym niestety :( nie będe u Was już pisać,jak coś napisze zaraz wszyscy znikają. Trudno. Życzę powodzenia! :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy MOnia. Co do tego znikania... Nie bierz tego do siebie :) Czasem też nachodziły mnie takie mysli... A tak poważnie - pewnie nie chce się nikomu po nocy klikać :) Sama czasem tak mam.Zanim nadrobię czytanie - i poczytam co u Kogo i zacznę skrobać cosik to albo mi to zniknie, albo nie mam już siły po nocy pisać. :( j estem po prostu za bardzo zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurce męczą mnie te wyniki z krwi. nie miałam takiej sytuacji nigdy. Chodzi mi o to OB głównie. Bo te kwasochłonne mamy z synem podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalałam na zakupach :D aż padłam :D monia 👄 co Ty sobie do łebka wkręcasz? Nas tu mało pisze i trafić żeby ktoś był to cud :D a o tej godzinie to już w ogóle gosia 👄 nie znam się na tym :( mam nadzieje że jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Katie. Ty tez nocny marek widać :) A co ciekawego kupiłas? Ja dzisiaj kupiłam : tunikę bluzeczkę żakiet i spódniczkę do pracy:) A weszłam tylko obejrzeć sukienkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O te wyniki spytam jutro kumpelę, jest lekarzem . Mam nadzieję, że odbierze tel i nie jest zajęta na jakimś wyjeździe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gosiu :) Z wynikami warto chyba do lekarza pójść... No albo przynajmniej spytać. Nie znam się na tym specjalnie, ale jak normy przekroczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia :) zazwyczaj chodzę spać o 24-1. Pomimo że padłam nie mogłam nie wejść na kafe ;) To ładnie zaszalałaś :D ale wiem po sobie że takie zakupy pomagają. a ja kupiłam: t-shirt, spodnie narciarskie. No i takie tam pierdoły typu np. szampon ;) To daj znać jak będziesz wiedziała coś o wynikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie - normalnie tak nie szaleję, ale naprawdę była okazja :) i wszystko na mnie idealnie pasuje (to znaczy do nowych gabarytów :) - do dodatkowych kilogramów wreszcie się przyzwyczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wieczorową porą Abi. Dam Wam znać ja będę coś wiedziała. Tak sie zastanawiam, że może to jakaś infekcja, bo teraz młody śpi i kaszle coś... Mam nadziej.ę, że to to , albo zęby (coś też go bolał dzisiaj) .. i że to nic poważnego nie będzie. Dzwoniłam do pediatry to powiedziała, że wydaje jej się, że to alergia, albo pasożyty i stan zapalny.... Jakie pasożyty? Ja też bym je miała? ??? Chyba to dawałoby jakieś objawy. a ja też jestem jakaś "zduszona" czuję się jakby mnie "coś brało". Dla mnie to raczej jakaś infekcja.... Grypsko czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia skoro jesteś zadowolona z zakupów to najważniejsze :D czasem trzeba poszaleć. a teraz te wyprzedaże to aż grzech nie kupić :D Ja staram się ale tylko staram ( ;) ) kupować to co naprawdę potrzebuję bo często miewałam nieprzemyślane zakupy i potem zalegają mi w szafach ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×