Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

hmmmmmm nowy cykl nowe nadzieje ;) miejmy nadzieje ze to ostatni cykl ;) ale pozyjemy zobaczymy mam pewne przeczucia no i sa te objawy ;) ale jak to w zyciu bedzie psikus i dupa zbita :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos zwiazane z wezlam i zatokami ale dokladnie niewiem bo lekarz niw powiedzial a dostalam skierowanie i zaraz mialam pobierana krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 20 dc, czuje sie normalnie i mge sie z wami zalozyc, ze za tydz dostane @@@@. Bylismy w outlet Center w Holandii i kupilam Mega Tanio 2 dresy z pumy. Ja zastanawiam sie nad ewentualna operacja jajowodow. Doczytalam w necie ze w jajowodach nawet calkiem zrosnietych moze zbietac sie plyn ktory uniemozliwia zagniezdzenie zarodka. Po takiej op Sa duze Szanse na NAT ciaze. Musze poroawiac o tym z Ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu wiem wiem o tym zobaczymy co w weekend pokaze test jak nie dostane okresu a jak nie to zrobie bete to bede miala pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jak nie zobaczysz @ (czego Tobie i Wszystkim życze z całego serca) a test pokaże II krechy to miom zdaniem beta jest zbyteczna tymbardziej,że mało nie kosztuje,a lepiej tą kase zostawić na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu mi chodzilo ze jezeli zrobie test a wyjdzie jedna kreska to wtedy beta a tak to wiem ze niema sensu robic tym bardziej ze moj lekaz nie malo bierze za wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to ja wczoraj tak mialam zjadlam obiad pojechalam do taty robil frytki i zdazylam od niego wyjechac i juz bylam glodna i pozniej jadlam jeszcze kolacje jakos mam wiekszy apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa po takich mieszankach to już wiem komu mam ubranka po Olkoskim odkładać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosheeeeeeeee
groszkowa skończ te swoje urojenia,ok? może coś tam cie boli ale daj na luz a nie nakręcasz sie jak katarynka :o robisz innym dziewczynom przykrość. Troche pokory co. I nie pisz,że wrzucasz na luz bo w to ci nie uwierze,że spokojnie robisz sobie test a tu jedna krecha a ciebie to nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosheeeeeeeee
do ciebie nie pisałam to sie nie udzielaj z łaski swojej! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie slyszalas co to wolnosc slowa a czemu mi nie napiszesz tak jak groszkowej tez pialam o objawach i nie tylko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marta
zastanow sie co piszesz.pomaranczowa tez wyrazila swoje zdanie.i wy chcecie byc matkami? ????? mam wrazenie ze to wasze prywatne forum zamkniete dla calej reszty. wszystkich besztacie ,gonicie.a moze tak raz ktoras by pomyslala ze moze pomaranczowe maja racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastawiłam pranie, mieszkanie posprzątane a teraz błogi luz :D marta spokojnie :) nie denerwuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczek- jesteśmy na etapie starań i każda z nas pragnie zobaczyć 2 kreski, choć człowiek by nie chciał to się nakręca-tak to jest jak się chce za bardzo :) po co te kłótnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×