Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

I chyba nikogo nie ma :( Ale wiem kto będzie pierwszy rano :D prinzesska ❤️ jak coś to dla mnie kawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ja jestem p[ierwsza :) My na urlopie na żądanie :) Młody poległ. Ma stan podgorączkowy, kaszle i ból głowy. Byliśmy w przychodni, ale moja lekarka skończyła dyżur nocny i powiedziała aby przyjść na 13 dopiero,bo sama jedzie do lekarza :( MOże będziemy na zwolnieniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) gosia to dużo zdrówka dla synka :) prinzesska :) hej ewwwa :) hehe ja już z 2 kawką- mi też smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska :D to widzę że nie tylko mnie na sprzątanie wzięło :D moja kuchnia wygląda obecnie jak pobojowisko bo wyciągnęłam wszystko z szafek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam od lekarza i mam leżeć bo mnie grypka dopadła i to teraz kiedy mamy się starać może szybko przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie na posterunku kafe :) nio w pracy zeszlo mi troche dluzej niz do 8 ale to i tak ok ;) bylismy z M w piwnicy rabalismy drzewo ja takie mniejsze kawalki i bardzo zaczal mnie bolec brzuch tak jak na @ a to 22 dc ... na 16 znow do pracy - narada :O nadzwyczajna - obecnosc obowiazkowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaaa nie uciekaj od nas tak czasami bywa ze na forum jest pusto :( gosia niech synus zdrowieje szybko :) prinzesska ewwwa wy kawoszko - kafeterki jedne :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff kuchnia i salon wypucowane, teraz czas szybko zrobić obiad :) a potem lecę pobawić się z chrześniakiem :D prinzesska :O nie pisz nic o prasowaniu, ja mam stertę ciuchów które chciałyby ujrzeć żelazko :O a ja nienawidzę prasować monika witaj :) oj grypa to poważna sprawa, wyleż ją żeby powikłań nie było. Dużo osób teraz choruje :( w Krakowie podobno świńska grypa panuje mam nadzieje że ominie mnie to "szczęście"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie ja moge przyjechac i wyprasowac bo lubie tak samo jak sprzatac za to nienawidze myc garow :O zgroza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkuś :D no to zapraszam :D zmywać nawet lubię zresztą mam zmywarkę więc nie myję za dużo ;) coś mnie wzięło na generalne porządki ale na dziś daje sobie już spokój a od jutra reszta mieszkania..Mój M zaczął wypytywać kiedy znowu mam płodne :D powiedziałam mu że codziennie mam ;) pójdę za niedługo do chrześniaka (7 miesięcy) to mu wytłumaczę żeby trzymał kciuki za ciocie jak chce mieć kuzynkę/kuzyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,ale wy pracusie jestescie:))))) dzis wreszcie dojrzałam do decyzji ze zmeniam lekarza gin....:)))))mam juz dosyc mojej nedelikatnej, prywatnej, nicnierobiącej pani doktor!!!!!:)))teraz nalezy tylko plan w zycie wprowadzic:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOniaG hej :) mam dziś dużo energii to trzeba było ja mądrze wykorzystać ;) a masz już upatrzonego gina? Skoro jesteś niezadowolona to warto zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mam upatrzonego.....zawsze chodziłam prywatnie, a teraz zmienie lekarza na NFZ i troche sie boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mamusia
Hej dziewczyny:)Ja dzis rano wstałam i postanowiłam tez sie wziasc za porządki,pierwszy raz od czasu kiedy straciłam mojego synusia odwazyam sie wejsc do jego pokoiku,posprzatałam,popakowałam wszystko i powiem wam ze mi tak ulzyło...traz juz musi byc tylko lepiej:)....miłego popołudni Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gosiu, mam nadzieję, że syn czuje sie już lepiej !!! Smutna mamusiu... Mam nadzieję, że wkrótce będziesz po prostu mamusią. Twój synek będzie z Toba już zawsze... Obyś jak najszybciej odnalazła pod tym ogromnym smutkiem coś jaśniejszego... Moja córeczka odeszła 5 miesięcy temu w 22 tygodniu. Potrafię juz skupiać się na tych wszystkich cudownych chwilach, które dzięki niej przeżyłam, które r a z e m przeżyłyśmy... Wzruszenie, kiedy słyszałam bicie jej serca lub widziałam ja na ekranie usg... Jej ruchy... I przekomarzanie się, czy jest chłopcem, czy dziewczynką... Dużo pięknych myśli i marzeń... Ogromna radość...Tego śmierć mo nie odbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) abi podzielam zdanie ewwwy pięknie to napisałaś... ewwwa hej :) gosia co z synkiem??? Jak się czuje? Ja wybawiłam się z chrześniakiem..kiedyś źle to znosiłam..dziś jest dobrze :) patrząc na niego pomyślałam sobie że zrobię wszystko by móc przytulić do serca własnego maluszka..i dopóki starczy mi sił będę o ten cud walczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki oj dlugo nie pisalam, jakos nie wiem nie moglam. Jestem ze wszystkim na biezaco, jakos nie wiem ciezko mi pisac bylo, a na dodatek pelno roznosci na glowie mam praca dom slub na mdlosci mnie bierze. Kazdy za mnie chce decydowac w sprawie slubu dzis poklucilam sie z ciotka bo nie chce zaprosic jej tesciow ktorzy u niej mieszkaja ;/. a co gorsze okazalo sie ze wspolnik mojego M okazal sie oszustem i ukradl sporo kasy. Zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×