Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

marcelina a jak cisnienie? moze nasmaruj skronia amolem albo oklad na glowe z wody i octu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam herbatkę stawiam :)) Atak pomaranczek hahaha groszkowa narzekaj jle wlezie wolno ci przecież w ciąży jesteś a te pomarancze mnie już wkurzają macie racje niech napiszą pod stałym nikiem bo to staje się już okrutne groszkowa marcelina prinzesska pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszkowa jak tam sie czujesz humorki już ci sie zmieniają bo ja to od początku ciązy bylam wredna na maxsa i sama siebie nie poznawałam dobrze ze mi puzniej przeszło :) kiedy jdziesz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada humorkow nie mam ;) do lekarza chce isc w pon wlasnie bede dzwonila czy mnie przyjmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humorków kochana jeszcze nie masz puzniej się zacznie :) dzisiaj moge troche popisac bo mam troche wolnego czasu :) po lekarzu to odrazu daj znac co i jak ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka u was pogoda? u mnie szaro zimno i pada :O dobrze ze mam wolne i nie musze nigdzie wychodzic tylko sie kurowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj cisnienie miałam ok, a juz mnie ćmiło :( Jakos dam rade, nie chce brać tabletek. U mnie też szaro-buro. W nocy padało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my zaraz jedziemy na dol do nowego mieszkanka pomierzyc i fotki porobic. Potem do fotografa albo dwoch zeby tez juz zaklepac. Rozmawialismy wlasnie z naszym dekoratorem ktory polecil nam ladna hale,staramy sie burmistrza zlapac zeby ja dzis,jutro obejrzec... jutro z przyjaciolka idziemy polazic po salonach slubnych...poogladac,poprzymierzac suknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska to rece pelne roboty :) ale jak fajnej roboty :) dzwonilam do lekarza mam wizyte w pon o 10. 15 i wtedy wszystko sie wyjasnie jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane 👄 Przepraszam za milczenie ale jakoś tak chciałam odpocząć od kafe :) no ale Marylcia mi wczoraj napisała że tęsknicie a więc jestem ;) groszek kaem marcelinka ada prinzesska ubaśka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa teraz zauważyłam wpis pomarańczki- żeby nie było- ja nie piszę nigdy na pomarańczowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek noo odpoczęłam w górach, piłam grzane piwo z miodkiem i korzonkiem :D pycha. Wiesz za bardzo się nakręcam jak tu piszę i te parę dni przerwy były mi potrzebne. Zdrówka słonko i trzymam kciuki :) a teraz uciekam bo mam parę spraw- będę z wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki podczytuje was jak mam chwilke ciesze sie z wami ciezaroweczki:) U mnie pierwszy cykl z luteina ale niewykorzystany ani troszke:) ale za to @ przybyl dwa dni wczesniej wiec jest oki aktualizuje tabelke:) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......7 ......1 przerwa, a dalej - chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz:) martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................3..........zaczynam właśnie w tym cyklu aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............23... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............17. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................6..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................6.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa dama pelna geba :D naprawde jestescie niezwykle ze tak myslicie o moim zdrowiu psychicznym i fizycznym :) Dziekuje Wam za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na tym topiku i bede bo nie wiadomo co jeszcze zycie dla mnie ma a bede znikala i pojawiala sie gdyz mam prawo schowac sie gdy mam dol i wyjsc kiedy jeste juz lepiej wolny kraj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro podpadam komus tzn ze jeszcze zyje :) w umowie mam nauczyciel :) a rodzice sa zachwyceni :) kochana orange z rownowagi mnie nie wyprowadzisz to nawet przestan robic podkopy ty tez chyba nie masz nic do roboty skoro siedzisz na kafe i piszesz swoje elaboraty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz prawo o mnie myslec co chcesz takie zycie czasami jak w Madrycie a czasami w slamsach ... jak tylko ci ulzylo to pisz jeszcze wyrzuc to z siebie ... hmmmmmmmmmm no powiem ze jasnowidz z ciebie jest do d u p y ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropo to przez ostatnie str pisze o przeziebieniu a to chyba nie jest objaw ciazy prawda? chyba ze ktos pyta to odpowiadam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodze tu zawsze w wolnej chwili ale czasem juz mi ręce opadają. Nie wiem nawet co mam na to wszystko napisać. Żal :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo brawo brawo nie potrzebuje nikogo do obrony guru krowa tepak :) :) :) 3 w 1 jeszcze cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×