Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

hej MARCELINKA, dziekuje, czuje sie super. sorki, ze dopiero teraz odpisuje, nie bylo mnie w domu. dzis mnie dopadly straszne mysli, ktore jako tako udalo mi sie odgonic. uffff, bedzie ciezko, ale grunt, to sie nie poddawac, tak? a twoje samopoczucie jak tam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie tez czasem takie mysli, póki nie poczuję regularnych ruchów to chyba sie nie uspokoje... W przyszłym tygodniu wizyta, nie moge sie już doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przepycha sok z aronii czy ktoras z pan zyczy sobie herbatke z tymze soczkiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, mniej wiecej o tej porze mam taki kryzys, ze ledwo sie na nogach trzymam. ufffff, takie jakies zmeczenie dopada i niemoc, no masakra normalnie. poprosze o trosze energii od was, pliiiiiissss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaem baeczko pod powieki zapalki i dasz rade :D herbatke podaje ;) ja afternoon odplynelam na 2 godz nirvana jak sie patrzy istny odlot :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dosc ze sok z aronii jest pycha to jeszcze ma wit C i na dodatek obniza cisnienie u mnie to idealne polaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylk84
dobranoc:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) herbatke polecam z cytrynką groszkowa ,kaem tule wasze fasolki :) jak tam wasze samopoczucie groszkowa dalej che ci sie spac w dzień ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) tak tak w dzien musze sie polozyc bo padam na pysiola :D nadal mam katar i bol gardla :O ale mam nadzieje ze szybko przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszkowa przejdzie a robilas juz sobie mleczko z masłem, miodem ,czosnkiem . pycha mi zawsze pomaga a spac bedziesz ja to z moja córką jak bylam w ciąży to tez spalam w dzien i tak cały 9 miesięcy ciąle bym wtedy spała i spala a jak tam twoje samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kasia 👄 ada jak moje sampoczucie? hmmmmmmm mysle ze ok nie mam juz czarnych mysli ciesze sie kazdym dniem bedzie co ma byc jak wydobrzeje to pojde do gin mysle ze albo w pt albo w pon i wtedy beda 2 tyg od tego jak nie ma @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze czarne mysli pogonilas w diabli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska ja juz zaraz ja od ciebie ja pogonie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc piekne ja dzis jakas padnieta jestem. obudzilam sie z bolem brzucha i jeszcze mnie kosci miednicy pobolewaja wrrrr, a i zasoby energii na minusie ;/ reasumujac dzis jestem do niczego. tak poza tym jest ok. papatki 4 all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......7 ......1 przerwa, a dalej - chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................3..........zaczynam właśnie w tym cyklu aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............23... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............16. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................4/5..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)...............6...............4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaem mnie tez cos pobolewa brzuch ale tak jakos dziwnie klucie z pieczeniem rozciaganiem az to kosci miednicy na dole ale jakos dziwenie lewa strona poza tym mega katar i chrypka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......7 ......1 przerwa, a dalej - chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................3..........zaczynam właśnie w tym cyklu aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............23... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............16. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................6..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................6.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobietki. Groszkowa gratuluje i dbaj o siebie. I będzie dobrze,więc nie myśl źle i nie cuduj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×