Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Groszkowa jest mi po prostu przykro :( Bardzo wszystkie dawne forumowiczki mi pomogły, jak nikt. Przyzwyczaiłam sie do kafeterii. Często zaglądam na dawny topik, ale gdy przychodza nowe dziewczyny i piszą o swoich stratach ze szczegółami po prostu nie potrafię tego czytać, rozklejam sie i znowu martwie - wszystko wraca, a przecież mam teraz myśleć pozytywnie. Każdy ma prawo do własnych opini i ocen, ale czy to musi bnyć w taki sposób??? Nie rozumiem. Sercem jestem z wszystkimi aniołkowymi mamami, zawsze będę jedną z nich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina tak jak napisalas jestes aniolkowa mama i zawsze nia bedziesz ale teraz przed toba otwiera sie nowy rozdzial w zyciu i musisz myslec o sobie i swoim dzieciatku ktore nosisz pod sercem musisz widziec to co jest przed toba myslec o przyszlosci a to co bylo w przeszlosci wspominac i myslec o dobrych pozytywnych chwilach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialam kazdy moze o mnie myslec co chce ja mam swoich znajomych przyjaciol rodzine na ktorych moge liczyc w kazdej minucie sekundzie a tu sa znajomasci i laczy nas wspolny mianownik cierpienia strata dziecka ... a to co ja robie i zrobie to cie nie obchodzi ... tak jak napisalam pisz co chcesz wszystkim nie da sie dogodzic biore zawsze do serca opinie bliskich mi osob bo one sa najbardziej wiarygodne gdyz te osoby mnie znaja ale nie ty dziewczyna opamietaj sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma prawo do swojego zdania ... nie da sie wszystkim dogodzic ... mam bardzo duzo przyjaciol i bliskich mi osob na ktorych moge liczyc w kazdej minucie sekundzie mojego zycia a tu sa znajomosci polaczyl nas wspolny mianownik zycia - strata dziecka ... zawsze biore sobie do serca opninie ludzi ktorzy sa mi bardzo bliscy bo to naprawde oni mnie znaja i moga wydac o mnie opinie czy osad ale nie ty dziewczyno opamietaj sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa dama.....
Groszkowa już tak się nie bron bo i tak ci w boczki pójdzie ty nic nie rozumiesz zobacz jaka ty jesteś PODŁA EGOISTYCZNA ŚWINIĄ jak ty tak możesz robić dziewczyna no powiedz jak nikt i nic cie nie interesuje tylko ty nikt wiecznie na forum nie będzie się kręcił wokół ciebie a królowa to na pewno nie jesteś chyba ze zakładu psychiatrycznego jak byś zmieniła swoje zachowanie to nikt by do ciebie nie miał pretensji sama zobacz najwięcej pomarańczek pisze do ciebie bo ty jesteś obrzydliwa w tych swoich kłamstwach i manipulacją. Zastanów się jak ty jesteś dla tych dziewczyn staraczek co one mogą czuć ciebie to z pewnością nie interesuje masz to w dupie co na pewno nie potrafisz się przyznać do błędów nie jesteś ideałem kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez sie podpisze pod tym
Groszkowa już tak się nie bron bo i tak ci w boczki pójdzie ty nic nie rozumiesz zobacz jaka ty jesteś PODŁA EGOISTYCZNA ŚWINIĄ jak ty tak możesz robić dziewczyna no powiedz jak nikt i nic cie nie interesuje tylko ty nikt wiecznie na forum nie będzie się kręcił wokół ciebie a królowa to na pewno nie jesteś chyba ze zakładu psychiatrycznego jak byś zmieniła swoje zachowanie to nikt by do ciebie nie miał pretensji sama zobacz najwięcej pomarańczek pisze do ciebie bo ty jesteś obrzydliwa w tych swoich kłamstwach i manipulacją. Zastanów się jak ty jesteś dla tych dziewczyn staraczek co one mogą czuć ciebie to z pewnością nie interesuje masz to w dupie co na pewno nie potrafisz się przyznać do błędów nie jesteś ideałem kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co groszkowa
ja powiem tak: zajrzałam tu kiedyś, dość dawno, jak było kilkanaście może stron topiku. Sama również straciłam kiedyś ciążę, więc chciałam dać otuchy dziewczynom które tu przeżywają swoje utracone aniołki. Miałam trochę inne podejście do pewnych spraw, ale groszek irytował mnie od początku. Mi ona właśnie rewelacyjnie pasuje na nauczycielkę. Te jej poglądy, teorie, mądrości, bo ona jest najmądrzejsza. .. Przestałam zaglądać na ten topik ze względu na jej osobę - jak grochem o ścianę, użalanie się nad sobą jakby była pępkiem świata....jeśli któraś dziewczyna pisała, że głowa do góry, bo ona też straciła dziecko, ale w końcu się udało, to groszkowa olewała takie osoby i traktowała jak wrogów, pomimo że te osoby chciały dobrze. Przestałam zaglądać, żeby się nie wkoooorviać. Ostatnio był topik na pierwszej stronie i zajrzałam - groszek w ciąży!!!!!i super, gratuluję szczerze, bo to cud i coś pięknego, ale dziewczyno opanuj się, zmieniłaś się o 180 stopni i w ogóle nie liczysz się z uczuciami innych kobiet, w ogóle, więc nie dziewię się że niektóre laski stąd zniknęły...one wrócą jak ty stąd znikniesz. A mam pytanie jaki ona temat jeszcze rozwaliła?????podaj linka, chętnie się przekonam, że nie pomyliłam się co do jej osoby. \ Tak czy inaczej groszku życze wszystkiego dobrego i szczęśliwego rozwiązania, ale zastanów się co robisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma prawo do swojego zdania i opinii ... mam bardzo duzo przyjaciol i bliskich mi osob ktore wiedza jaka jestem i to oni maja prawo mi powiedziec czy zarzucic jaka jestem gdyz znaja mnie i wiedza jaka jestem oraz jak zachowuje sie w danych sytuacjach ... to oni maja do tego pelne prawo a nie osoby ktore tylko widza moje wpisy na kafe ... tu sa znajome ktore laczy tragedia zyciowa wspolny mianownik zycia - strara dziecka ... ty tez powinnas zastanowic sie nad soba i nad tym ze denerwujesz kobiete w ciazy ... a bede tu bo mimo ze jestem w ciazy nie wiem jak to sie skonczy zobaczenie II kresek na tescie tj dopiero poczatek drogi zwanej macierzynstwem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiez porozumienia ktora jest miedzy niektorymi kafeterkami z tego topicu nie zostanie zerwana bo mamy kontakt nie tylko na kafe ale w realu tez ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kobiety pomagly mnie tak jak M rodzina przyjaciele i za to jestem im wdzieczna a co sie nie zrobi to pewnym osobom zawsze to sie nie spodoba i sie im nie dogodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy pisze wedlug siebie :) tu sa znajomosci :) przyjaciele to bardzo waskie grono bliskich osob ktore zna sie od lat :) a takich bliskich mam i baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mnie to cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajelabys sie prawdziwa praca a nie siedzeniem dniem i noca na kafe i sledzeniem idiotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie kto kryje sie pod pomaranczka,bo jest to ktos z nas albo osoba z bylego forum. Ja mam nowa,ladna hale i bardzo tania,z kuchnia i chlodnia...ale sie ciesze.. Kwiaciarnia tez jest zarezerwowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska a suknie przymierzałaś w salonie? Bo ostatnio pisałaś ze zamówiłaś i czekasz, więc co z tamtą zrezygnowałaś?? Fajnie że z organizacja do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna swoje w życiu przeszła. Dajcie jej już spokój. Nawet jeżeli jest denerwująca, to życie już ją pokaleczyło. Niech sobie pisze co chce. Wolny kraj mamy;). Nie wpieprzajmy się w życie innych. Groszek powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tego nie rozumiem. Czytam ten wątek od początku i mimo wszystko nic nie rozumiem z tych opinii pomarańczek. Groszek nie martw się. I spokojnie bo nie warto się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×