Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

to nacierania nalewka z bursztynu i ok ;) powinno byc dobrze :) dzis kupilam sobie nowa torebke i od razu mam lepszy humor :D aha piersi znow bola :O i lekko brzuch po lewej stronie a mdlosci coraz wieksze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos sie ciesze ze cie te piersi bolą :) to dobry znak kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Groszkowa ! z tymi malinami to ostrożnie .Różnie na ten temat mówią ....może lepiej wypij herbatkę z miodkiem i cytryną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostrożności nigdy za wiele, ale nie można wpaść w paranoję. Nie wolno moim zdaniem przesadzać co do ilości, ale wszystko jest człowiekowi potrzebne, tylko z umiarem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa - Ty mykaj, ale to zaraz do łóżeczka. Ty musisz się wysypiać , a nie po nocy ślęczeć na kompie . hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki sok malinowy nie stanowi zadnego zagrozenia :), suszone liscie malin natomiast dobrze jest parzyc jak herbatke i pic pod koniec ciazy. ponoc pomagaja w przygotowaniu szyjki macicy do porodu, w jej rozwieraniu. mozna je zaczac pić ze 3 tyg. przed terminem porodu. wstretne to jest w smaku, ale moze i faktycznie pomaga. ja pilam, ale nie moge na pewno stwierdzic, czy cos mi to dalo :). papatki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej 🖐️ Ja też poproszę kawusie :) Miłego dnia Kochane-buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozecie mi cos doradzic? Macie pomysly na jedzenie weselne? Przez to ze slub jest mn 10.15 mamy ogromny problem jak to wszystko zoorganizowac. Myslimy zeby gosci zaprosic tak na 15 ,podac obiad a potem szwedzki stol...i zastanawiam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) prinzesska najlepiej wejsc na jakas restauracje lub sale bankietowo - weselna sprawdzic ich menu weselne na tym sie wzorowac oczywiscie cos dodajac lub ujmujac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki co do jedzenia mi groszkowa lekarz mowil ze wszystko mozna w ciazy jesc pic tylko z umiarem po za alkocholem prinzesska jak chcesz to ja przysle ci menu jakie mi zaproponowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Groszku i Kaem prosze sie oszczedzac. Tez cos słyszłam o soku malinowym ze nie mozna pic za duzo, ale to juz pod koniec ciąży. Dziewczyny od wczoraj mnie głowa boli, dziś wzeiłam apap co jeszc ze moge? doradzcie mi cosik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......7 ......1 przerwa, a dalej - chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)............ ...3..............1 ewwwa.............25........ o/Mielec ..................3..........zaczynam właśnie w tym cyklu aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 3...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............23... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............16. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................4/5..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN Witam dziewczynki:) Marylko mozna wziac apap i paracetamol, albo zrobic sobie oklad z octu z woda lub wypic slaba kawke, bo byc moze masz cisnienie zbyt niskie i dlatego cie glowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa ja tez bylam juz przeziebiona z 2 razy. Kupilam do nosa masc majerankowa i zakrapialam sola fizjologiczna. A na gardlo pilam herbate z sokiem malinowym i cytryna i jadlam miod. Dodatkowo robilam plukanki z wody z sola. Pomoglo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......7 ......1 przerwa, a dalej - chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)............ ...3..............1 ewwwa.............25........ o/Mielec ..................3..........zaczynam właśnie w tym cyklu aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............23... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............16. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................4/5..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana tez pije herbate z sokiem malinowym z cytrynka i miodem tak samo mleko z miodem i czosnkiem wysmarowalam sie tuszczem gesim i owinelam sie welniana chusta tez plucze gardlo mam nadzieje ze przejdzie szczegolenie ze do pracy ide dopiero 16 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, chyba pomylilyscie tabelki, za mna byla kaem a teraz jej nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko mozliwe, ostatnia tabelka byla z 4-5str wczesniej skopiowalam taka i nie bylo tam kaem. Byc moze na drugim topicu jest kaem w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest i kaem :P NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......7 ......1 przerwa, a dalej - chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)............ ...3..............1 ewwwa.............25........ o/Mielec ..................3..........zaczynam właśnie w tym cyklu aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............23... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............16. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................4/5..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 Kaem357..............30...............L-k(Irl)..............5................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa, tylko sie nie wykasowalam z tabelki no 1 ;/ NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......7 ......1 przerwa, a dalej - chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................3..........zaczynam właśnie w tym cyklu aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............23... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............16. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................4/5..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)...............5...............4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×