Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość Kasia W.
Dzień dobry !! Słoneczko gdzie jesteś? Marcelinka czy dziś usłyszymy dobre wieści od Was Dziewczyny? No to zapraszam na kawusie :P Miłego dnia-buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups-znowu Dzień dobry !! Słoneczko gdzie jesteś? Marcelinka czy dziś usłyszymy dobre wieści od Was Dziewczyny? No to zapraszam na kawusie Miłego dnia-buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Uff u mnie słońce i duchota hehe zapraszam :) można paść. U mnie pełen relaks- wyjechałam poza miasto i zażywam świeżego powietrza :) Ktoś chce pysznej herbatki wiśniowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja tez poprosze herbatke kawusie bawarke inke i co tam macie ostatnio piekielnie mnie suszy :p U mnie nareszcie chlodniej :) Milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ja w sobotę przyjechałam do rodziców z K, dziś rano on już pojechał do pracy a ja zostałam na dzisiejszy dzień i noc. Mam dłuuugi urlop, do 25 sierpnia. Super się złożyło, że nie muszę być w pracy, bo ostatnie dni pracy wspominam ciężko. Tak do 14.00 jest mi niedobrze i ciągle sikam, babki zaczęły coś podejrzewać a jedna wprost spytała (uwaga) obejmując mnie w pasie! Faktycznie jestem ostatnio większa w pasie niż zwykle, ale bez przesady... Jutro mam usg i konsultację, mam nadzieję, że wszystko jest w porządku. Przypominam, że w poprzednim tygodniu wg usg miałam 5tydz i 5 dzień, ciałko żółte było, zarodek malutki, a akcji serca nie było. Pozdrawiam Kasia, a Ty kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pochwale szrobiłam test i zobaczyłam 2 kreski :) jaka jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to teraz jestem czarna ,a nie pomarańczka ;) przemiana z jawa25 - pomarańczowego na jawa25-czarne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada gratulacje!!!! :) :) :) :) Ewka co u Ciebie? nie odzywasz sie na gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada super wieści życze spokoju i nudnej i książkowej ciąży. Kafferina ja mam iść w piątek ale nie wiem czy nie przełoże wizyty na poniedziałek bo boje się,że znowu będzie wcześnie,nic nie boli nie mam plamieć nic nie czuje jedynie to jestem zmęczona ale przy dwójce rozrabiaków to nie uniknione. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa,Jawa,monia,Kasia G dziękuje :) Witam z rana piekny dzien sie zapowiada :) na czwartek wizyte zeby potwierdzic ciąze :) Dalej jestem w szoku nie wierez ze sie udało uuff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryla84
kafferina, kasia,i ada bedzie dobrze:) Co tam u Was, dziś mam wizyte u gina i zobazymy co powie ciekawego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 👄 ada 👄 GRATULACJE!! Rany jak się cieszę! Widzisz jednak się udało- nie można się poddawać!! Całuje i ściskam ❤️ kafferina 👄 trzymam kciuki za dzisiejsze usg, marylka 👄 monia 👄 kochany bąbelek Dziś nagle dostalam serie delikatnych kopniaczków..mały szok :) Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kiedy weszłam do gabinetu usg, powiedziałam, że byłam u "Pana" ostatnio, zarodek miał 2 mm i nie było serduszka. Facet tak popatrzył, popatrzył... Mówi: "No to nie wiadomo, szkoda by było..., a nie miała pani żadnych plamień?" - więc stresik mi zaszczepił.. Jednak serce bije jak dzwon! 120 uderzeń na minutę. Wszystkie dane zgadzają się z datą OM. Mam nadal brac duphaston "na wszelki wypadek". Następna wizyta będzie 23 sierpnia - w 12 tygodniu. Będę mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje kafferina ;) to super że wszystko dobrze z maluszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia W.
Dzień dobry !! Kafferina Ty już jesteś Mamą tylko na razie Twój Skarb mieszka sobie pod serduszkiem-ciesze się z super wieści i życze nudnej i książkowej ciąży. Komu herbatke,komu kawusie halo halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) ada bardzo bardzo sie ciesze widzisz zawsze trzeba byc dobrej mysli 👄 Kasia G. 3mam mocno kciuki za piatkowa lub poniedzialkowa wizyte ;) 👄 bedzie co ma byc a musi byc dobrze ;) monia sliczy Twoj maluszek zobaczysz jak tygodnie beda szybko lecialy 👄 ;) Katie gratki z okazji pierwszych wyraznych kopniakow 👄 boskie uczucie prawda? ;) kafferina gratki i 👄 teraz tylko spokoj pozytywne mysli i 8 miesiecy spokojnej ciazy :) ;) U mnie ok dzis bylam u gin wszystko wyglada dobrze i szyjka macicy i dno macicy usg nie mialam bo to bylo zastepstwo mojego gin, 8 sierpnia ide na kolejna wizyte wiec wtedy moj gin napewno zrobi usg :) Maluszek kopie kazdego dnia jak szalony :D Papatki kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki Odzywam się tak sporadycznie ale jestem z Wami i cieszę się kolejnych nowych mamuś. U nas bo już jutro albo w piątek pojawi się nasze maleństwo. Jestem w 38 tyg i niestety będę mieć wywoływany poród. Łożysko już nie daje rady i żeby nie zaszkodzić malutkiej trzeba rozwiązać ciążę już teraz. Miałam nadzieje ze wytrzymamy jakoś do terminu a tu taka wiadomość po dzisiejszym usg. Nie powiem trochę się boimy - ale cóż możemy zrobić? Jak trzeba to trzeba. I teraz na koniec sam dowiedzieliśmy się że to dziewczynka i tak naprawdę przypadkowo bo na wypisie ze szpitala pisze na usg. Ale tak naprawdę od początku sądziliśmy że to dziewczynka. Więc kobietki trzymajcie za nas kciuki żeby szybko poszło i najlepiej bezboleśnie:-) Marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eriss kciuki zaciśnięte i czekamy na Córeczkę po drugiej stronie brzuszka.Wszystko będzie dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Ja juz na nogach bo mam troche spraw do zalatwienia :) U mnie cala noc padalo teraz lekko kropi jest zachmurzone niebo i jest chlodno. Eriss kochana 3mamy mocno kciuki jestesmy z Wami wszystko bedzie ok - zycze szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu a pozniej wielkiej radosci i wzruszen z okazji spotkania z Ksiezniczka 👄 Milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE marcelina13.........29.............K-ce...............39. .......................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........37. ..............................8 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................36.............................6 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................28.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................28.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........21.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........12... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItanko:) Zapraszam na kawke:) Póżniej będe musiała sobie odmawiać. Po wizycie wtorkowej usłyszałam o swojego gina że wcześniej urodze, wystraszyłam sie troche, bo szyjka sie skraca. W środe mialam KTG w szpitalu i tam okazało się, że nic sie nie dzieje he he he i normalnie zgłupiałam.:) Wczoraj jak byłam na zakupkach w tesco to były wyprzedaże ciuszków i jak to zobaczyłam to też o mało nie zgłupiałam, latałam w tą i spowrotem, ale miałam frajde he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylka to spotkanie coraz blizej :) moja kolezanka we wtorek miala sciagniety krazek i jak na razie nic sie nie dzieje a termin ma na koniec lipca ale w tej sytuacji w kazdym momencie moze ja wziac ;) ja poczatkiem sierpnia z M jade do hurtownii z pieluchami i roznymi artykulami typu butelki smoczki atrykuly higieniczne itd jak tam wpadne to chyba sila mnie nie wyciagna :D http://www.agdperfect.pl/shop/informacje.php?id=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Erisss.............26............Konstancin...........37. ..............................8 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................36.............................6 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................28.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................28.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........21.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........12... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna...........18.07.2011......SN.........39tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Ja i mój pulpecik 4250 ;) juz w domku :) Odezwe sie w wolnej chwili. Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko. Ada gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelinko GRATULUJĘ :D ucałuj maleńką od cioci Katie :D i dużo zdrówka dla Was dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×