Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

hej:)no to kilka słów o mnie:)no to moze zaczne od tego kiedy straciłam mojego anołka:(było to w 2009r. w czerwcu...:(w tym czasie moj chłopak mial poważny wypadek przez co teraz nie moze chodzic:(wiec sters i całe to wydarzenie zrobiło swoje:(nadal jesteśmy razem i niedawno zaczeliśmy starania na nowo:)nie jest łatwo:(po drodze jeszcze zmagałam sie z torbielami:(jest ciężko poniewaz u osoby z uszkodzonym rdzeniem nie wszystko działa tak jak powinno...:(ale ostatnio zakupilismy takie małe urządzenie które ma nam w tym pomóc:)sporo kosztowało...ale jeśli ma sie udać to myśle że warto:)znamy kilka par którym po tym sie udało:)nawet chłopak który nam to sprowadził ma 2 dzieci dzieki temu urządzeniu:)wiec wierze ze i nam sie uda:)i skończy sie wreszcie ta zła passa....a tak na co dzien to pracuje,mam super prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witnko zapraszam na sniadanko :) Prinzesska bedziemy 3maly kciuki aby M szybko znalazl prace i aby wszystko Wam sie tak ulozylo jak pragniecie 👄 Katie nie ukrywam juz troche kaski na wyprawke poszlo ale mielismy na ten cel oszczednosci - specjalne konto :) kazdego miesiaca cos kupuje takze jest to rozlozone i tych kosztow tak nie odczuwamy :) kraqers 👄 kochana napewno troche czasu minie zanim nauczymy sie nowej roli zyciowej :) ciesze sie ze malutka zdrowa i ze wszystko ok :) zycze duzo sil i pozytywnych mysli oraz oceanu szczescia :) abi to bomba ze polowkowe wyszlo super i ze bedzie synek :) gratulacje!!! moniczka zycie dotkliwie Cie potraktowalo :( ale jestem pewna ze wszystko sie ulozy i doczekacie sie dzieciatka trzeba w to wierzyc i miec nadzieje!!! :) Ja dzisiaj bycze sie na calego :) Milego dzionka zycze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Groszkowa:)no nie było łatwo:(ale teraz praktycznie wyszliśmy na prostą:)jest łatwiej niz na początku:)tylko właśnie ten problem dzidzi został...ale myśle że i z nim sie za niedługo uporamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej Dojechałam wczoraj szczęśliwie na miejsce jakoś po 16. Dałam prezent koleżance strasznie się ucieszyła. A jej córeczki nie było bo pojechała na tydzień do babci z jej mężem. Żeby zostawić nas same. Dzisiaj wybieramy się na zakupy w Arkadach Wrocławskich . Pogoda jest tu świetna no i powoli robi się tu upał. Moniko życzę powodzenia w staraniach. :) A reszcie dziewczyn życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) Ja po wizycie, wszystko ok :) Rozwarcie na 2 palce, tylko czekać na skurcze i rodzić. Zuza ma juz ok.3500, więc duża kobitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976..........34...........Płock..............37/3 8...........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............38. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........34/35.............................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ..............................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................26.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................26.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........19.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........10... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abi 👄 tak się ciesze że jest wszystko dobrze :) myśleliście juz nad imieniem? Waga to pikuś- kiedyś spadnie jeśli się czlowiek zmobilizuje :) ale to po porodzie :) kraqersik 👄 buziaczki dla malutkiej :) sądze że wizyta u psychologa może pomóc więc jesli stwierdzisz że nie dajesz rady to idź. Trzymaj się kochana. moniczka 👄 sporo już przeszliście :( teraz to już musicie mieć z górki! Powodzenia w staraniach- trzymam kciukasy :) po prostu musi się Wam udać :) jawa 👄 szalejesz z tymi zakupami :) wypoczywaj kochana :) groszek 👄 cwane z Was groszki ;) marcelinka 👄 to czekamy na Zuzię ❤️ a jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976..........34...........Płock..............37/3 8...........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............38. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........34/35.............................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ..............................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................27.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................26.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........19.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........10... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc hej dziewczatka! czes MONICZKA22, witam na forum i od razu zycze powodzonka w staraniach :) MARCELINKA to teraz juz z gorki, duuuuzo spaceruj i pij duzo wody. a poza tym sex jest przeciez calkiem niezlym sposobem na rozwiniecie akcji porodowej, bo sperma wywoluje wydzielanie oksytocyny. tak samo podraznianie sutkow :), popros mezusia o "pomoc" :), pewnie zgodzi sie chetnie :P ej laski, co jest z ta pogoda?! to ja tu z krainy deszczowcow przybywam lata pouzywac, a tu dupa zbita! no masakra normalnie. czekam z niecierpliwoscia pieknej pogody, bo poki co wiekszosc moich planow bierze w leb! co tam u was piekne moje? pozdrawiam cieplutko, postaram sie odezwac niebawem. buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mogę do Was dołączyć? Ja straciłam ciążę w 6+3 tyg, w marcu br. Kiedy zobaczyłam wynik testu - pozytywny, myślałam, że to wynik wiążący - od razu uruchomiłam mechanizm planów, co będę robiła w ciąży, po ciąży... Było dla mnie jasne, że ciąża = urodzenie dziecka. Niestety. Krew na bieliźnie, wizyta na izbie położniczej ("proszę o kartę ciąży" - no nie miałam), zbagatelizowanie ("dużo kobiet ma nawet okres w ciąży")... Następnego dnia przyjechałam tam już po poronieniu. ("ale tu nic nie ma, coś tu kiedyś było?"). Potem zrobiłam sobie kompleksowe badania, wyszły bardzo dobrze. Za to mąż - kiepska morfologia plemników, terozoospermia. Mimo tego w czerwcu br zaszłam w ponowną ciążę, obecnie jestem w 5 tc. Chodzę do prywatnej przychodni. Teraz, kiedy coś mnie niepokoi, mogę się umówic i wszystkiego się dowiedziec. Jeszcze nie miałam usg, ze wzgl. na wcześniejsze przeżycie, zrobię je dopiero w 6 tc. Jak na razie macica jest lekko rozpulchniona, mam dużo śluzu, dodatkowo mam łykac duphaston 2x dziennie. Tym razem serduszko zabije jak dzwon :) Pozdrawiam wszystkie kobiety po stracie i te, które się starają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kafferina :) Kazda z nas snuje plany jak juz dowie sie ze jest w ciazy :) tj normalne ja nawet nie bralam pod uwage ze moge stracic dziecko ale stalo sie i to byl koszmar :O Ciesze sie ze znow nosisz malenstwo pod serduchem :) teraz juz tylko musi byc dobrze i 3mam baaaaaaaaaaaaaaaaardzo za to kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z poczęciem wtedy i teraz nie było żadnego problemu. Udało się za 1 razem... Z tym, że boję się dalszego przebiegu. Terrozoospermia - mąż ma tylko w 9% plemniki o prawidłowej budowie. Lekarze nas uspokajają, że te nieprawidłowe nie będą zapładniac - ale chyba się mylą skoro przy pierwszej ciąży nie wykształciło się zupełnie echo zarodka (puste jajo). Mówią też, że skoro pozostałe parametry - żywotnośc, ruch postępowy, liczebnosc - jest dobra to mamy szanse na zdrowe dzieci. Szanse.... Mała depresja mnie złapała z rana;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ... kafferina nikt nigdy nie da nam 100 % szans ze bedzie dobrze :O i niestety tj najgorsze :O musimy po prostu wierzyc ze w koncu sie uda i ze ten koszmar juz nigdy sie nie powtorzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie ma 100% szans :-( No dobrze, może już nie będę przeżywac... We wtorek sobie wmawiałam, że moja biegunka to objaw zbliżającego się poronienia, środa było ok, a od dzisiaj już myślę nad tym pustym jajem... Ciekawe co wymyślę w kolejne dni, a usg 6 tc. mam we wtorek 12 lipca Groszkowa, widzę, że sama zaszłaś w zdrową ciążę. Jesteś dobrym przykładem na to, że wszystko się może dobrze ułożyc.. PS. Kiedy bylo widac u Twojego dziecka echo zarodka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafferina tak udalo sie ale kazdego dnia sa obawy i strach :O ja w 6 tc poszlam do gin zrobil usg docipnie i juz bilo slicznie serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście jeszcze tylko kilkanaście tyg i będziesz miała swoje dziecko przy sobie:-) Gin mi powiedziała, że jak pójdę w równym 6 tc. to może jeszcze nie byc serduszka i żebym tylko się tym nie martwiła, po po 2 dniach może już bic... A idę akurat w 6 tc. żeby sprawdzic po raz pierwszy czy jest pęcherzyk, jak umiejscowiony itp i jesli będzie wszystko ok to dostanę zwolnienie na 3 dni z pracy (później mam dłuuugi urlop)... Wszystko okaże się na wizycie. Może będę czuła się bardzo dobrze i wcale zwolnienie nie będzie potrzebne... Pracuję w przedszkolu i w przypadku poronienia nie mam żadnej pomocy z zewnątrz... Jestem sama z 26 dzieci.. No, może ostatnio z 20 :-) Idę naszprycowac się duphastonem i zjesc sniadanie... Tak z objawów to: mam nudności do 14.00 a od 16.00 chce mi się spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej pobyt u koleżanki mi służy , dzisiaj już taki gorąc że ho ho dzisiaj idziemy do ZOO a potem na lody i Arkad Wrocławskich jupi :) Miłego dnia życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jawa udanego pobytu :) kafferina ja tez pracuje w przedszkolu i od poczatku poszlam na zwolnienie :) powrot do pracy planuje dopiero na wrzesien 2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976..........34...........Płock..............37/3 8...........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............38. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........34/35.............................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ..............................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................27.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................26.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........20.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........10... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Hej :) Rano coś mnie dołek jakiś łapał ale pare ciastek poprawiło mi humor ;) Pogoda zrobiła się wakacyjna :) troche za duszno no ale nie można narzekać :) jawa :) ten wyjazd do koleżanki to chyba strzał w dziesiątke. kafferina witaj :) fakt że miałas już puste jajo nie oznacza że to sie powtórzy. Na pewno bedzie dobrze- musi być! Z całych sił będę trzymać 12 kciuki. A Ty mysl pozytywnie bo się kropuś będzie denerwował 👄 groszek jak mija dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie witaj na polmetku :) U mnie dzis ok dzien jak co dzien zrobilismy z Groszkiem wieksze zakupy rece jak u goryli ale zapas jest :) pozniej szykowanie obiadu odpoczynek i tak jakos dzien zleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek hehe ręce jak u goryli :D dobre :) ja dopiero bede wcinać obiad + oglądanie tv. Potem pasuje podłogi wymyć :O kurde mam takie beznadziejne płytki że każdy paproch widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pamietacie nerwuska agniesiulke i monie? wszystki 3 sa w ciazy i termin maja na styczen 2012 :) jak ja lubie dowiadywac sie o takich rzeczach bo tj nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja jestem i pije kawke rozpuszczalna z mleczkiem:):D:D:D Gratulaja dla dziewczyn:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzala laseczki delektuje sie pobytem w pl, od 2 dni nie pada i jest kulczasto :D dzieciaki brykaja od rana do wieczora po dworze i generalnie jest super. czekam z niecierpliwoscia na mojego mezczyzne, dzis wieczorem do nas przylatuje i juz sie nie moge doczekac. jutro i w niedziele mamy wesele w rodzinie. ehhhh, pierwsze od lat, mam nadzieje, ze choc troche sie pobawimy :) a tak poza tym jest git, maluszek dokazuje, szczegolnie wieczorem, jak juz zalegne do spania. we wt. mam usg 3/4d, moze sie dowiemy, czy to kolejny synio, czy moze coreczka, dla odmiany :). ale nie ukrywam, ze stresuje sie troszkum, czy wszystko jest w nalezytym porzadku... ufff, ten cholerny strach, nie odpusci do konca, wrrr! poki co wszyscy wyrokuja synka, ze wzgledu na wyglad. poki co, ok. 4kg na plusie, wiec nie jest zle. rrrany, jak bym chciala, zeby moj s juz tu byl, normalnie siedze, jak na szpilkach. a on dopiero w drodze na lotnisko... co tam u was moje panny anny joanny? pozdr dla wszystkich ps. kilka stron wczesniej bylo o wadze maluszkow w brzuchu i chcialam powiedziec, ze nie powinno sie tym tak za bardzo sugerowac. mnie powiedziano, w pierwszej ciazy, m-c przed porodem, ze kai wazy 3600g i ze bedzie duzy. az sie wystraszylam, jak ja go urodze. a jego waga urodzeniowa byla 3680g, wiec luuuuz. zreszta laski, prawda jest taka, ze zniesiemy wszystko, nie mamy wyjscia. bedzie dobrze. papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×