Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

No cóż czasem tak bywa:( ale wolę jak topik tętni życiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wole jak tetni zyciem, co u Was dziewczyny, jak dzien dzis minał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo Oliwierka przytulam mocno ❤️ U mnie dzień jak co dzień :) mielismy 2 spacery, a od półtorej godz bąbel śpi. W tygodniu czeka mnie dentysta i ginekolog. Musze cytologie zrobić brrrr nie lubię. Marylka jak synowa? Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Katie, synowa dopiero zasenla tak sie mala rozkokosiła:) jak pytam jej gdzie jest tata to szuka, kreci siei chyba rozumie o kogo chodzi. no z tymi zebami po ciąży to rożnie bywa, mnie tez czeka wizyta, ale jakbym wziela znieczulenie to musiala bym pokarm wylac, wiec na razie to odkŁADAM,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam Filipek, rosnie jak na drozdzach? dziewczyny poradzcie mi, Ewulek nie chce jesc i pic z butelki niczego , prubowalam juz trzech butli a córka i tak woli łyzeczke, nie moge sobie wyobrazic jakos jak podaje jej 180ml mleka łyzeczka. Sa moze jakies kubki takie bez dziubków dla maluchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla Ewci :) ach śliczną synowa mam i jaką mądrusią :) Mi nawet zęby nie padły: 5 mi już zrobiła dentystka i teraz ma mi 8 zrobić+piaskowanie i koniec :) Filip rośnie rośnie i coraz bardziej cwany sie robi. 8 marca czekają nas kolejne szczepienia to zobacze ile znowu utył (ostatnio ważył coś 7.140).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta to tyle ile Ewcia teraz, ale ona musi linie trzymać:) Jak tam szczepionki, bardzo płacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nawet nie płacze :) ostatnio na rotawirusy pił szczepionke to sie wkurzył na pielegniarke jak sie skończyło picie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah czyli wszystko mu smakuje, Ewce w sumie tez smakowalo. a jakies inne platne tez braliscie, dobrze pamietam ze mieliscie zatrudnic nianie do smyka? jak sobie radzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz bierzemy ją jak mam coś do załatwień :) póki co jestem sama z brzdącem :) braliśmy 5w1 płatne no i rotawirusy. 8 marca znowu 5w1 i pneumokoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robisz drugie bobo ;) ? Kurde pozbyłabym sie ciuchów ale hmmm zaczełam myśleć o drugim dziecku i kto wie...tzn jeszcze nie teraz :) za jakis rok może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robie:P hmm moze to głupio zabrzmi ale nie ma ochoty ne ten teges:( moze i racja zachowaj dla następnego bobo:) widze ze tylko my nie mozemy spac, ale ja juz spadam:) Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Katie84 myśle, że to dobra myśl o drugim bobo :) w końcu im większa gromadka tym weselej w domu. Musze sie wam pochwalić,że dostałam pierwszą @ jupi :) równo 28 dni po zabiegu..ciesze sie tak bo to pierwszy krok do sukcesu. Ale cholernie boli :( ściskam i całuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko to super że już dostałaś :) do mnie przyszła dopiero po 5 tygodniach i no masakra była. Łyknij sobie coś przeciwbólowego i mykaj położyc sie do łózka. Póki co tylko myśle o drugim bobo :) jestem jedynaczką i wiem że nie fajnie tak samej. Ale zobaczymy- w ciaży byłam w takim stresie że nie wiem czy chce przechodzić to znowu no ale...zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) U mnie też jakos leci, Zuza rośnie, zaczyna powoli pokazywac charakterek ;) U nas nic nowego. Mam juz dość tej pogody, dzis znowu snieg z deszczem :( Byle do wiosny ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) my szczepieniu,braliśmy te skojarzone. Tymcio waży 4950gr,bioderka ma ok. w tym tyg prawdopodobnie przeprowadzka! jupiii:) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata jak Ci fajnie, ja nadal czekam na upragnioną pierwszą @ :( jutro będzie 30 dni od poronienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelinka 👄 u mnie właśnie sypie :O chciałam isc potem na drugi spacer z małym ale chyba odpuszcze. Buziaki dla dziewczynek 👄 monia 👄 kawał "chłopa" :P ślicznie Ci rośnie :) w końcu przeprowadzka- to dobrze Alanja nie smutaj sie :( okres przyjdzie. U każdej jest inaczej: jedna dostanie po 3 tyg inna po 7. Przytulam wirtualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie dopiero mnie olśnilo,że to od Ciebie miałam zaproszenie na fb :D akceptowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie dziękuje ...po prostu chcę się starać jak najszybciej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja a ile chcesz odczekać? Bedziesz sie starała po pierwszej @ czy po 3 @ ? Ja miałam pozwolenie gina po 4 @ :) trzeba psychicznie byc gotowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..nowe-forum..
Witam Was serdecznie załaożyłyśmy nowe forum aby nas sacalić: www.cpzwckafeteria.fora.pl Zapraszam na nowe forum dla starających się, w ciąży i mamusiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie jak najszybciej, nie wiem czy po pierwszej @ ale po drugiej na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×