Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Codziennie wychodzimy koło 9 :) jeszcze po południu by pasowało ale mam dentystę :O łakomczuszek śpi smacznie. A mi wychodzi z głowy hałas hehe bo on ciągle gada a jak nie gada to krzyczy (kapnął sie że to od niego i krzyczy i sie cieszy :D ) jesteś na facebooku Marylcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie mówisz ze jakby cytologia zle wyszla to zawsze zadzownia, bo mi tez sie nie chce do gina gonic i płacic kasiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylcia po pierwsze załóz facebooka :P Po drugie do gina marsz :P Powinni zadzwonić gdyby wyniki były złe :) ale no nie biore za to odpowiedzialności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założe ale tylko ze wzgledu na Ciebie:),ale jeszcze chwila:D Kurde a myslam ze bede mogła na CIebie zwalić he he he, Lece ratowac Ewcie bo opkleiła sie chrupem a jeden do buzi jej sie przykleił hehe, buzki odezwe sie pózniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 Alanja74...............38.........Przemysl............... ..0...................za wcześnie PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Wunia _________33_________N-ko___________29_____________________ni e liczę tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........31.... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................36 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............37... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g.................23.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66..............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84..........27..........Kraków........Filip........ ...06/12/2011.........SN..........41 Gosiek_76......35..........Katowice......Zuzia.........11 .12.2011...............CC............39 Agniesiulka.....31..........Poznań.........Nikodem... .15.12.2011...........CC............35? monia_aa.........24..........wlkp.........Tymek.......... .12.01.2012...........sn..........38 vixwoman.........25...........śląsk.......nina......26. 01. 2012......cc. . ... ...38 pozdrawiam wszystkie aniołkowe mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta moja pierwsza @ jest na prawdę ok, tak się balam,że będzie straszna, a tu niespodzianka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) My po spacerze :) a zaraz obiad :) MIŁEGO POPOŁUDNIA ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No i dupa wszyscy w domu mamy ostra infekcje gornych drog oddechowych nawet bidulek Gracjanek :( Dzis w nocy obudzil sie o 2 i strasznie plakal i praktycznie juz nie spalismy :( padam na pysiola :( Ogolnie jest ok Gracjanek silny dobrze sie rozwija na rehabilitacji sa postepy ale jescze miesiac pochodzimy :) konczy mi sie macierzynski dobrze ze jeszcze mam zalegly urlop :) paranoja jest zostawic takiego szkraba w domu :O Ciesze sie ze u Was "stare" :) forumowiczki ok :) dzieci rosna bunie rosna :) Trzymam kciuki za starajace sie :) Ide wygrzac sie papatki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa życze wam szybkiego powrotu do zdrowia:):):) Ja kolejny dzień pierwszej @ i czuję się rewelacyjnie, wydaje mi sie,że psychicznie super się czuję i fizycznie również,oby to lekarz potwierdził.... Jestem dobrej myśli:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Alanja74 bedzie dobrze:) Groszkowa współczuje, mały nie płacze na rehabilitacji? Ponawiam pytanie do CIebie, zebys podała mi to forum o cukrzycy ciążowej. Katie a Ty gdzie sie podziewasz, to Twoja pora:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylcia jestem jestem tylko padam. Mały ma rotawirusa także super :( byliśmy u lekarza. Jest dobrze nie ma gorączki ani wymiotów tylko robi no sporo kup. Jutro mu mam kupić marchwiankę z Hipp i karmić. Obym nie złapała bo ktoś musi być na chodzie. No a mały po po szczepionce (22.02 był szczepiony na rota) ma to paskudztwo. BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Alanja zazdroszczę bezbolesnej @. Moja tragiczna ale chociaż już widać koniec. Groszkowa kurujcie sie wszyscy w domu. Żal mi Twojego Gracjanka...czemu dzieci muszą chorować :( podejrzewam,że nie bedzie Ci łatwo wrócić do pracy. Tęsknota bedzie Ci doskwierać ale jakoś dasz rade. A jak nie to cos sie wymyśłi ;) My dzisiaj mieliśmy mszę za nasze maleństwo i za nas z mężem abysmy nie tracili nadziei..całą msze chciało mi sie ryczeć...ahhh..czemu to musi byc takie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie wiem jak rotawirus może być paskudny i niebezpieczny. Syn mojej koleżanki przechodził to 3 razy w ciągu pierwszego roku życia :( mam nadzieję ze szybko wyleczą Twojego skarba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko 👄 dzięki słońce :) jestem dobrej myśli. Pan Doktor powiedział że jest w dobrej kondycji (nie odwodniony). Mamy go obserwować. Jutro mu kupię tą marchwiankę ciekawe czy bedzie pluł :D póki co już grzecznie śpi, spodobał mu sie Pan Doktor :) Widzę że z Ciebie nocny marek jak i ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pora na spanie przychodzi koło 2 w nocy ;-/ nie potrafie sie tego oduczyć. Chodzenie wcześniej spać nic nie daje bo wtedy tylko leże w łóżku i budze męża przewracaniem sie z boku na bok. Jak chcesz to spytam tej koleżanki co dawała swojemu małemu jak chorował. Bo rozumie marchwianka to tylko dodatek do leków? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli możesz to spytaj się jasne :) z leków to mamy jakiś enterol i mamy obserwować malucha. Łagodnie przechodzi tego rota :) tak jak pisałam wcześniej był szczepiony niedawno i stąd dziadostwo :O Też chodzę spać koło 1-2 a obiecuje sobie że pójde np o 22. Ale może spróbuj mleczka z miodem na spanie :) mi czasem pomaga. Dobra zmykam bo dziś jednak padnę przed 1 o dziwo :) BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Katie :* mleko z miodem bleeeee ;) może mi samo przejdzie jak urodze dziecko. Podobno zasypia sie wtedy na stojąco ;) buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie pytalam o te menu dla chorego na rota i ta koleżanka dawała swojemu malemu zupy marchewkowe,banany i ryż. Czyli wszystko co zatęża kupke :) A jak synuś lepiej już troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Katie ile miesiecy ma Twoj mały? bo nie wiem czy nie podalam Ci menu dla starszego bobasa ktory już moze jeść takie rzeczy. I jak zareagował na marchwianke? plul czy troche zjadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko 👄 dzięki wielkie :) dobrze wiedzieć. Nie dałam mu bo mu mineło tzn póki co 1 kupa. A tez sie boje tak nagle dac marchwianki bo jeszcze nic nie jadł prócz mleka. Za kilka dni kończy 3 msc. Rany wyspałam się- spałam do 9 mąż sie zajął brzdącem :D A Ty o której usnęłaś? Kasiu jak tam? My tu czekamy na wieści !!!! ❤️ MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Kochane u nas bez zmian-nadal czekamy także nic nowego. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska 👄 odzywaj sie czesciej Kasiu może go poproś by dziś sie urodził ;) taka ładna data 03.03 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×