Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Alanja No ciesze sie przeogromnie choć raczej nie będziemy sie jeszcze starać. JAk mi @ przejdzie to mam iść do lekarza z wynikami po zabiegu i prawdopodobnie określi kiedy będziemy mogli zacząć starania. Chyba jeszcze nie mialabym sił i raczej poczekamy do tej trzeciej @ Alanja napewno @ niedługo przyjdzie. Kazda z nas jest inna nie martw sie :* ja jestem osobiście w szoku że tak przyszła jak w zegarku bo nie zawsze mialam regularną. Trzymam mocno kciuki za szybkie przybycie Twojej @ :* i głowa do gory, juz niedługo obie będziemy się cieszyć z naszych bobasków. Ostatnio mam jakiś przypływ pozytywnych emocji-dzis na pocieszenie wybrałam sie do fryzjera. Opajtoliłam sie chyba z 10 cm i nałożyłam pasemka. Aż sie czuje ładniejsza ;) całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że będzie tak jak mówisz Agatko:) ja też oczywiście najpierw do gina pojdę... A fryzjer - popieram, każda zmiana jest dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja będzie tak napewno,zobaczysz :* Musimy obie w to wierzyć żeby nie zwariować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata to jak widzę duże zmiany na głowie :) i dobrze :) to teraz jeszcze kosmetyczka :P Dziewczyny trzeba uwierzyć że sie uda :) to uda sie na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie no jak szaleć to szaleć a co ;) do kosmetyczki sie umówić musze ale w planach jest jak najbardziej. Dzisiaj po raz pierwszy od zabiegu miałam w miare normalny dzień. Pierwszy raz sie wyspałam i spokojnie,bez łez przeżyłam dzień. Pomimo tego że wczoraj wieczorem czarny kocurek przebiegł mi droge ;) oby więcej takich dni jak dzisiejszy życzę sobie i wam :) dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata i bardzo dobrze z tą kosmetyczką :) ja mam w przyszłym tygodniu i fryzjera i kosmetyczkę a co :D mały relaks zawsze potrzebny. Co do kocurka- może przyniesie szczęscie a nie pecha bo czarne kotki sa urocze ;) Pewnie wszystkie już chrapią- ja nadrabiam zaległości filmowe i oglądam "Plotkare" :) DOBRANOC ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu coś z tego życia nam sie należy Katie :) Kotki mam dwa czarne z białymi kołnierzykami w domu i fakt są urocze tyle że teraz wyemigrowały "na laski" i już tydzień ich nie ma. Nie oglądalam nigdy "Plotkary" warto obejrzeć? Ja mam faze na "Przyjaciół" pochłaniam odcinek za odcinkiem i ciężko mi przerwać jak juz się wciągne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie tylko ja nie śpię :) :) no kocurki tak mają- potem wracają padnięte :) wiem bo miałam kocury. Raz mialam czarną kotkę przybłędę. Mi sie "Plotkara" podoba już 5 sezon oglądam :) zobacz jeden odcinek może i Tobie przypasuje. "Przyjaciele" są świetni, można oglądać i oglądać. A tak z ciekawości- z jakiej cześci PL jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ze Śląska :) a Ty? jak skończe oglądać wszystkie serie "Przyjaciół" a też jestem na 5 to lukne sobie na tą "Plotkare". Musze zrobic coś z czasem póki nie znajde nowej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraków :) u Ciebie tez tak dzisiaj sypało cudnie? Coś oglądać trzeba :) Mam kilka książek nowych ale nie moge sie zabrać za nie. A faktycznie zwolniłaś się :) to powodzenia przy szukaniu pracy-pięknych zarobków i miłego szefa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tylko rano sypalo, później piękny deszczyk padał i po wyjściu od fryzjera wyglądalam jak zmokla kura. No zwolnilam się już był na to swięty czas. Szef wykorzystywał mnie na całego i czas był się pożegnać. Chyba stać mnie na cos wiecej niż 1/8 etatu i 1000 zł :) dzięki za życzenie powodzenia w poszukiwaniu pracy :* narazie sie odstresowuję i zbieram siły na poszukiwania. Juz mam przed oczami koszmar wiecznego wysyłania cv i braku odzewu. No ale coż..żyjemy w takim kraju w jakim żyjemy, bezrobocie gigantyczne. Ale napisalam nowe cv więc jakis postep jest ;) ja juz mykam bo mąż sie teraz dobija do kompa papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie nie deszczyk a śnieżek :) to musialaś cudnie wygladać ;) na pewno coś znajdziesz może nie od razu ale znajdziesz. Pasuje iść spać mi również- kolejny odcinek zaliczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! Serwuje kawusie - zapraszam :) Fajny dziś dzień na urodzenie ale nic się nie zanosi :P Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny, przylaczam sie do kawy znaczy inki:) Alja to bardzo dobrze ze przyszla:) Groszkowa, czy mozesz przypomniej mi ta strone o cukrzycy ciążowej, chciałam tam cos napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 Alanja74...............38.........Przemysl............... ..0...................za wcześnie PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Wunia _________33_________N-ko___________29_____________________ni e liczę tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........25.... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................36 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............37... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g.................23.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66..............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84..........27..........Kraków........Filip........ ...06/12/2011.........SN..........41 Gosiek_76......35..........Katowice......Zuzia.........11 .12.2011...............CC............39 Agniesiulka.....31..........Poznań.........Nikodem... .15.12.2011...........CC............35? monia_aa.........24..........wlkp.........Tymek.......... .12.01.2012...........sn..........38 vixwoman.........25...........śląsk.......nina......26. 01. 2012......cc. . ... ...38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kasiu rzeczywiście ładny dziś dzień :) w sam raz na poród ;) słoneczko świeci ptaszki śpiewaja ;) Alanja widzisz kochana mówiłam że przyjdzie :) SUPER :) szybciutko przyszła :) teraz już tylko z górki marylka buziaki dla synowej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja super super super!! mam nadzieje że Twoja @ jest mniej bolesna niż moja. Ja chyba umieram. Kasia G. ciekawie by urodzinki obchodzil co 4 lata,dzien sie jeszcze nie skończył więc...moze pochodź troche po schodach i mocnej kawy sie napij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, rano brzuch bolał, ateraz już light:):) zero bólu oby tak dalej....ale u mnie drugi dzień jest zawsze najgorszy:( no może nie tym razem... Pozdrawiam dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, widze ze znowu gwarno. Wczoraj nie mialam czasu zajrzec. Dzis dzwonili ze szpitala , mam USG brzucha we wtorek. Moze sie dowiem co to za guzy i moze nie zwarjuje z nerwow do tego czasu. Kasiu G trzymamy kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja mnie wczoraj bolało ale dało sie jakoś funkcjonować a dzis już łyknełam 3 ibupromy max i dalej boli. Jutro mam nadzieje juz będzie lepiej. Również pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florka to od teraz do wtorku trzymam kciuki za dobre wyniki usg :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie u gina- cytologie mi robił brrrrr nie lubie tego. Oby wyniki były dobre. Florka no to trzymamy kciuki za dobre wyniki usg :) Agatka może przyłóż sobie coś do brzuszka (albo ogrzej brzuszek albo ochłodź), albo jakis delikatny masaż podbrzusza. Wspólczuje ale najważniejsze że przyszła @ :) i z tego trzeba sie cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie dzieki za rade moze faktycznie jakis ciepły kompres by sie przydał. Za Twoją cytologię tez trzymam kciuki :) ja miałam robioną w grudniu i do dzisiaj nie odebrałam jeszcze wyników. Jakos tak przy tej mojej niespokojnej ciąży zapomniałam spytac o wynik. Teraz jak pójde to sie przypomne panu doktorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko dzięki 👄 Gdybyś miala złą cytologie to pewnie by dzwonili do Ciebie wiec jest ok :) ale przypomnij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) My już po spacerze :) fajnie jest na zewnątrz. Teraz relaks z kawką :D kto dołaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie juz po spacerze, ale z Was poranne ptaszki, my to dopiero sie szykujemy, jak tam mały łakomczusz śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×