Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wenus z Warszawy

Zdrada - mam to we krwi i dobrze mi z tym :D A TY????

Polecane posty

Zdradziłam raz - brak wyrzutów Zdradziłam kolejny raz - wow! fajnie jest Zdradziłam wiele razy i dobrze mi z tym. I wcale nie oznacza, że jestem nieszczęśliwa w związku, wręcz przeciwnie. Ale ja po prostu nie potrafię żyć monogamicznie :) I do tego znalazłam fajne forum o zdradach zdrada.p2a.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@łpiszon
a ile juz chorub masz? lepiej zrob sobie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogą być ?
A w dupę bierzesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry_meksykanin
a hiv masz kurwo niemyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham się kochać, i ten dreszczyk emocji, ten wspaniały kochanek, z którym można pogadać, pójść na spacer. Najbardziej lubię zabawę w króliczka.....nie sztuka go złapać, ale gonić :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@łpiszon
chorób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnlloijjjjjjjj
Szmata. Brzydzę sie takich ludzi. Jakbyś mi to w powiedziała twarzą w twarz to bym sie na Ciebie wyrzygał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą nie udawajcie niewiniątek, siedzicie tu, to pewnie w jakimś celu, albo jesteście 13 latkami, którym się nudzi, bo Wasze wypowiedzi zostawiają wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caster
Mam (miałem?) taka żone... ona mial taka babcie... jednym słowem "kurwy"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caster
jestes szmata i tyle ci powiem venus! "Same kurwy i złodzieje. Świat na gównie zbudowany jest".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam sromny
Nie chcialbym byc na miejscu twojego faceta ale kochanka bardzo chetnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenus zgadzam się z Tobą, również zdradzam od dawna i nie znaczy to że mój związek jest nieudany, lubię to więc czemu mam sobie odmawiać. A ci co ujadają to albo gnojki z pisakownicy albo boją się przyznać że zdradzili by tylko okazji im brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanej jest jazakazany owoc
najlepeij smakuje...ale na dłuzzsza mete... no tak poco sie wiazac..w zwiazku zdrada neistnieje bez niego tylko puszczanie,.. a uczucia tej drugiej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny koci kłak
wenus z wawy, kolejny twor kafeteryjny ddla reklamowania serwisu randkowego ehhh w pierwzym poscie otwierajacym topick juz wszystko widac. Idz wenus zdradzaj dalej nam skad przyszlas i nie puszczaj tu nam kitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubimy z facetem rózne łózkowe nowości,dodajemy gadźety,przebieranki,tańczymy nago dla siebie ale zarówno dla mnie jak i dla mojego A.zdrada to koniec związku i to bez gadania. Natomiast moja kolezanka ma z mezem "związek otwarty" i jakoś im to nie przeszkadza,że od czasu do czasu sypiają z kimś innym.Mówią,że się kochają a tam to tylko czysty seks jest.Dla mnie to chore :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roland - no właśnie. Nikt nie mówi, że chodzi tu o puszczanie się na lewo i prawo. Ale czasem pozna się kogoś i coś zaiskrzy i może się wtedy rozpocząć wspaniały romans, który może trwać długo. I przy tym nikt nie rości sobie praw do stałego ziązku. Ale oczywiście nie jest wykluczone, że jedna ze stron, albo dwie zakochają się. iceman24xxxx - cóż, musi to być mężczyzna wykształcony, kulturalny, mieć poczucie humoru. No, musi mieć to coś w sobie co mnie zaciekawi, pociągnie. Już nie wspominam o tym, że z Warszawy i zadbany, bo to raczej oczywiste. Musi być starszy ode mnie. I musimy mieć jakieś wspólne tematy, bu móc ucinać sobie pogawędki. Bo w romansie (przynajmniej dla mnie) nie chcodzi tylko o sex. I nie ukrywam, że dobrze, by był w zwiążku, wtedy może nie tak pilno mu będzie do zakochania i będzie bardziej dyskretny ;) Póki co jestem wolna od romansów, bo raz nie mam czasu, dwa - nikt mnie nie zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagarg
Wenus to może kawa jakaś na mieście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagarg
Co proponujesz ? Przecież to tylko kawa. Posiedzimy, pogadamy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagarg
Więc co proponujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm....może wymiana maili i tam uzgodnimy wszystko?? Jakieś foto i umówienie się w konkretnym miejscu. Poza tym może zdradzisz mi od razu ile masz lat i czy masz poczucie humoru i to coś?? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagarg
chyba mam, ale może sama się przekonasz przy kawie afravo@gmail.com zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zanim napiszę do Ciebie maila, napisz mi ile masz lat i rozumiem, że z W-wy jesteś?? Poza tym, nie iteresuje Cię jak ja wyglądam, chociaż tak mniej więcej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×