Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambarka25

od jakiego czasu zupa pomidorowa

Polecane posty

moja niunia skonczyla 10 miesiecy kiedy moge jej podac zupe pomidorowa?oprucz danonkow i serkow gismo z biedronki moge podac dziecku np bakusia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOja mała ma 7 miesięcy i jak ostatnio zrobiłam obiadek z mięska i warzyw to dolałam do papki trochę zupy pomidorowej i mała jadła ze smakiem ;) Nic jej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA TOCHYBA NIC JEJ NIE BEDZIE :) ja chcialabym dac jej z makaronikiem lub z ryzem w tych badziewnych sloiczkach tez ponoc jest jakas pomidorowa to wydaje mi sie ze nic mojej nie bedzie :) tak mi sie wydaje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka na koncentracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie podaję słoików obiadkowych tylko sama gotuję dziecku. Sama bym tego gówna nie jadła :o Lepiej ugotować normalny obiad.;) Z ryżem spokojnie możesz dać. Mojej też podaję ryż z warzywami albo z mięskiem. Makaronu jeszcze nie podałam, ale chcę już dać popróbować ;) Spróbuj swojej dać trochę zupki np z mięskiem i zobaczysz reakcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauralala
daj na próbę i zobacz jak zareaguje, z jogurtów polecam naturalne z dodatkiem dżemów domowej roboty, zdrowsze i równie smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chodzi o paści typu danonki to tego tym bardziej dziecku nie daję i nie mam takiego zamiaru:o NAjgorsze świństwo i do tego słodkie. Jak ktoś wyżej napisał najlepsze jogurty naturalne z owocami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja miała coś około 7 miesięcy jak dostała pomidorówkę na rosole z koncentratu z ryżem i jadła az jej się uszka trzęsły i nic jej nie było :) do tej pory pomidorówka to jedna z jej ulubionych zup zaraz po rosole a ma 4 latka :) a pomidorówki ze świerzych pomidorów nie tknie bo pomidorów nie lubi :D:D:D a co do słoiczków to ja po spróbowaniu chyba 3 różnych smaków z różnych firm przestałam zupki gotować przeciez to obrzydliwe świństwo bez smaku lepiej samemu na piersi z kurczaka coś ugotować :) ze słoiczków to tylko deserki małej kupowałam ale za wielkiego wyboru nie miałam bo ona 4 miesiące w styczniu kończyła więc o jakiś świerzych i dobrych owocach mogłam zapomnieć a co do serków to danonków moja nigdy nie jadła bo jak dla mnie to sam cukier (w smaku na skład nie patrzyłam) natomiast bakusie jakoś jak miała rok wcześniej to takie najzwyklejsze śmietankowe serki homoogenizowane dostawała jak gdzieś się udało upolować bo niestety tych zwykłych to ciężko w dzisiejszych czasach wszystko sztucznie dosładzane i kolorowane :/ teraz ma 4 latka i z serków to uwielbia bakusie i danio a do tego kaszki manne i ryże na mleku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak robie jej zupke na piersi to zabardzonie je bo jej blenderem robie za metne dla niej :( ale jak daje osobno miesko to zjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak robie jej zupke na piersi to zabardzonie je bo jej blenderem robie za metne dla niej ale jak daje osobno miesko to zjada - a dziwisz się? pierś zblenodwana jest wstrętna w zupie, to mieso sie do tego nie nadaje. Lepiej podac kawałek w całości. moja niunia skonczyla 10 miesiecy kiedy moge jej podac zupe pomidorowa - możesz, pomidora też możesz podać. A danonki to sa od 3 rż, bakuś też, lepiej daj dziecku jogurt naturalny z owocami lub bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×