Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sg89

jaki alkohol na wesele?

Polecane posty

Alkohol - na naszych stołach na pewno będzie inny. Planujemy z polanina z grawerem wziąć - może nasze inicjały i obrączki? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas wódka i wino. zastanawiamy się jeszcze nad piwem bezalkoholowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my nie chcieliśmy nikogo ograniczać i pod względem alkoholu było wszystko. Wiadomo, że wódka, bo to standard, ale tez dobre wino, kolorowe drinki przy barze i piwa regionalne m.in. piwo Pilsweizer. To piwko można zamówić na imprezę w beczkach. Tu możecie zobaczyć co maja do wyboru http://pilsweizer.com/sklep-internetowy/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas podobnie, ale było dużo piwa, bo rodzinka to smakosze. Chcieliśmy żeby posmakowali specjałów z innych krajów dlatego piwo kupiliśmy w hurtowni piwa EuroNet. Mają czeskie i niemieckie piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszcar
Gutt Pure Vodka jest świetna, ewentualnie możecie jeszcze dołożyć na imprezie pieprzówkę - Pepper Vodka. Też nie wiedzieliśmy, ale ludzie to piją, szczególnie kobiety. Po naszym weselu też zaczęliśmy - kieliszek czy dwa przy ciężkim jedzeniu i później się jakoś łatwiej funkcjonuje. Też tak mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie namiary - http://sklepzwhisky.pl Whisky również jest w tym momencie na topie i cieszy się dużym powodzeniem - ludzie chętnie ją piją, ale chyba pod tym względem to nie ma żadnego zaskoczenia, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_fiik
Jesli chodzi o wódkę weselną to ja polecam Polanina wódki - świetna, pewna jakość i my braliśmy tą dodatkową opcję z grawerem na butelkach - data ślubu i nasze imiona. Fajnie to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Na pewno takie, żeby goście nie narzekali. Wiadomo, że wszystkim i tak nie dogodzisz, więc dobrze by było mieć też jakieś wino albo likiery/soki do drinków, ale wódka musi być. U nas była od Polanina, czysta oczywiście. Goście byli zadowoleni a o to chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aannkaa
Wino i wódka moim zdaniem w zupełności wystarczą. Wóda weselna Polanina - polecam, a tym bardziej wersja z personalizowaną butelką robi szał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piłam tą wódkę Polanin, dobra, gościom powinna pasować :) ale wybierz się może na targi do Lublina albo Bydgoszczy teraz (20 i 26 listopada z tego co pamiętam) i na pewno coś Cie zainspiruje. W kwestii alkoholu też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syylwia_fiik
Jesli wódka to polecam bardzo tą, u nas bedzie właśnie w takiej butelce i jeszcze będzie nasz grawer http://www.wodkiweselne.pl/produkt,Wodka-Weselna-wersja-6,4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to jeszcze nie słyszałam o weselu gdzie dominowałoby wino... zawsze pije się głównie wódkę. Chyba, że mieliście jakąś niedobrą? U nas była wódka weselna Polanin, łagodna i wszystkim smakowała. Nawet nie braliśmy pod uwagę wiele wina, to co mieliśmy też zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyllwia_fl
To raczej pewnie takie przyjęcie, niż wesele... Ale zawsze można zamówić przynajmniej weselną z Polanina i dać gościom w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mamy zamiar spróbować tego polanina, wizualnie nam się bardzo podoba, ale jeszcze trzeba zorientować się w smaku. Podobno dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fiik
Jest ok moim zdaniem. Można kupić wódkę Poniatowski i spróbować, bo to jest ta sama co weselna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sięm Polanin jest bardzo dobry. Leją tam POniatwoskiego, a to dobra i łagodna wódka. Ale na mnie największe wrażenie i tak robią wzory butelek i ten grawer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia_fikkk
U nas był Polanin i wszyscy zrobili wow jak tylko zobaczyli ich genialne butelki - typowo w ślubnym wydaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikk
dokładnie zawsze cos innego, tym bardziej, że standardowo w sklepie nie kupi się wódki na wesele w tak oryginalnej butelce jaką proponują w polaninie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzyłem ostatnio właśnie na ofertę Polanina i mojej narzeczonej strasznie się ich butelki spodobały. Ja muszę w tej sytuacji zrobić rozeznanie jak smakuje ich alkohol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wymyśliliśmy sobie miód pitny bo to trunek lubiany przez wielu a na biesiadne klimaty idealny. Kupowaliśmy w https://www.zdrowosmacznie.pl/pl/c/MIODY-PITNE/21 Mają spory wybór, dwójniaki, trójniaki, wszystkie są przepyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ogólnie zainwestować w kilka rodzajow alkoholi. W przeszłości większośc osób piło wódkę, wydaje mi się jednak ,ze teraz wiele rzeczy się zmienia i ludzie ogólnie o wiele bardziej wolą inne rodzaje alkoholi. Polecam różne wina. Białe i czerwone. Dobrze jest również postawić beczkę z piwem. Alkohol polecam zamawiać w hurtowni alkoholi. My kupowaliśmy tutaj: http://www.alkoparty.pl/ Hurtownia jest z Krakowa, na terenie miasta oferują darmowy transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiu342
Ja miałem stocka i jestem zadowolony. Zimna wchodzi jak zła, i główka po niej nie boli. Na poprawinach serwowałem gosciom zimniutkiego stocka razem z tigerem. Odrazu postawiłem ich na nogi :D A Ci co mieli dość pili samego tigera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zella
Wina to zamawialiśmy w Winezji, mają nawet specjalne takie zestawy win dostosowane do ilości gości. nas akurat musujące winka interesowały, wybór przedni i cenowo też różnorodnosc https://winezja.pl/wina/musujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×