Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sg89

jaki alkohol na wesele?

Polecane posty

Gość edewrfwef
" to zalezy jacy beda goscie realnie pomysl - ile wypija kobiety? Mnie na przyklad starczylaby 100 g wódki do przystawki ( albo moze jej ie byc) i 2 kieliszki wina+ szapan na toast/. Faceci czasem jada samochodem, wiec tez nie pija. ja nie wiem, kto normalny wypija 0,5 l wody na noc, chyba alkoholik, a takiego po diabla jeszcze rozpijac/" Hahahaha jebłam:) Nie uważam się za alkoholika, ale 0,5 litra za pół dnia i całą noc potrafię wypić, na weselu jest inaczej, alkohol wytańczysz itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnim czasem zauważyłam, że na weselach - a byłam na kilku w przeciągu roku - coraz więcej jest wina, mniej wódki. Osobiście mnie to cieszy, bo fanką mocnych trunków nie jestem. Polecam zakupić przynajmniej kilka butelek wina.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbona ona
mamy sobieskiego. liczymy litr na osobę, ale mamy wesele dwudniowe. i oczywiście dokupimy wina.na pewno nie kupimy piwa, bo to jest najgorsze, co można gościom zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gguugguu
Mamy wyborową, nie wiem czy dobra, bo nie piję :) 0,5 litra na osobę. A jeśli chodzi o wino to nie mam zielonego pojęcia ile :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od tego, jaki alkohol preferują goście - czy mocniejszy, czy słabszy. Dopiero jak rozstrzygniemy tą kwestię, przynajmniej wg mnie, powinniśmy określić ilość i rodzaj alkoholu. Ja słyszałam o "przeliczniku" 0,5l wódki na parę lub butelka wina/para.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszaca
Jesli chodzi o wódkę to na soim weselu mieliśmy Bolsa, wino carlo rosi ( nie wszyscy lubią pić wódkę) piwa nie mieliśmy żeby nie mieszać trunków- była cola, sprite, fanta, woda mineralna gaz,. i niegazowana, soki, u mojej siostry na weselu był smirnof i tez wino carlo rosi ;) u mojej siostry były winetki i się sprawdzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_2125
a my kupiliśmy Pana Tadeusza po 21,80.. 300 butelek 0,5 na 170 osób, z tym że mamy też poprawiny.. Wina też na pewno jakieś kupimy ale nie wiem jeszcze ile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraina Cydru
Jeśli mowa o alkoholu na weselu... Słyszeliście o cydrze? Może z powodzeniem zastąpić wino - są cydry słodkie, wytrawne, półwytrawne, smakowe... Zapraszam do serwisu krainacydru.pl Zapraszam też do kontaktu, jeśli ktoś jest zainteresowany podaniem cydru na własnym weselu. Udzielimy wszelkich potrzebnych informacji, jakie są cydry, gdzie można je zamówić lub kupić itd. Chętnie też umieścimy u siebie zdjęcia z takiego wesela, a nawet możemy napisać reportaż, w którym będziecie bohaterami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona swojego męża -p oraz pier
u nas było 0,7 na pare! Wódki i jeszcze 2 skrzynki wódki zostały...bardzo dobrze szedł za to bimber robiony...-był pyszny i wina białe czerwone słodkie i półwytrawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysiulkaa
0,5 litra wódki na parę to za mało...;) U mnie na weselu było 0,7 na dwie osoby. Postawiliśmy na pyszną żubrówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcjannkaa32
U mnie a weselu była żubrówką, zarówno saute jak i podstawa do różnych drinków serwowanych przez barmana :) goście wydawali się być zadowoleni z tego wyboru, nikt nie zgłaszał zastrzezen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anakondzia44
W tym roku byłam na 2 weselach, oba bardzo nowoczesne bo była i fontanna z ponczem i cocktail bar z barmanem. Każdy mógł wypić to na co miał ochotę a nie wlewać w siebie wódę. Na pewno to skopiujemy z narzeczonym na własnym weselu. Koleżanka sprzedała mi namiary na firmę, która im to robiła i powiedziała, że również mogą zrobić pokazać barmański z żonglowaniem etc. Dla zainteresowanych www.pimpmybar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na weselu mialam - wino biale i czerwone, wodke ,3 rozne whisky , piwo, Bacardi, Asbach, 2 rozne likiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaliel
U kolegi z firmy na weselu 2 tygodnie temu mieli innowacje : szampan z pomarańczy...i naturalnych nazwa Burnar lub Burnarj hiszpanskie z andaluzji - nie pamiętam , wspaniale cudo , ogólny podziw bardzo smaczne, osobiście nie lubię win wytrawnych ale piłam wytrawne bąbelki pomarańczowe...polecam...ten Burarn będzie moim ulubieńcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkdarecki
na naszym weselu była i wódka stock, i wina - różne ale głównie chilijskie High Tide,Cono Sur Bicicleta i dla dzieciaków Trele Morele - zapomina się o nich często;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie była żubrówka biała, goście byli bardzo zadowoleni z tego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaanka
Wódka i wino moim zdaniem wystarczą na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafka1352
Na nasze wesele kupowaliśmy wino czerwone słodkie i półsłodkie oraz białe. Dosłownie po kilka butelek. Moim zdaniem powinno się kupić wino na wesele ponieważ nie każdy z gości (zwłaszcza kobiet) będzie miał ochotę na mocny alkohol. Zajrzyj sobie na alkohole-okazje.pl tam na pewno znajdziesz ciekawe oferty na zakup wina na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartekSullivan
Polecam zerknąć do tej oferty. Mamy najpopularniejsze wódki w dobrych cenach, a dodatkowo dostawę na całą Polskę gratis: http://friuligrave.home.pl/wesela_sullivan.pdf Ponadto, sommelierzy pomagali wybierać wina, więc można się nie bać tandety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wódka i wino :) mocny alkohol pije większośc, ale zawsze znajdą się amatorzy - a raczej amatorki wina - i ta opcja jest najlepsza. u mnie na weselu się sprawdziła, wszystcy goście byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wino jeden czy kilka rodzajów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej kilka, tzn. kilka sztuk wytrawnego a reszte półsłodką mieliśmy i to najbardziej schodziło. Wydatek nieduży bo w polomarkecie kupiliśmy kilka kartonów wina, trochę czerwonego i więcej różowego bo jak gości pytałam wcześniej to sporo osób wśród znajpmych lubi właśnie różówe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na weselu była żubrówka, goście byli zadowoleni, nikt nie zgłaszał pretensji :) Mieliśmy też kącik barowy z drinkami właśnie na bazie białej żubrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moim weselu, a raczej przyjęciu nie było w ogóle wódki. Ograniczyliśmy się do win i whisky. Wino zamawialiśmy w sklepie internetowym Dekanter. Przy większym zamówieniu mają ciekawe rabaty, więc na tego typu uroczystości warto sprawdzić ich ofertę. Co do whisky to trafiliśmy akurat na promocję w jednym z marketów, więc też nie wyszło to jakoś bardzo drogo. Goście wydawali się być zadowoleni, a to przecież najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukuję opinii na temat weselnej wódki z polanina, ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszman
Chyba sami najlepiej znacie swoich gości, prawda? Postawcie raczej na alkohole różnego typu - dopasowane pod gości. U nas np. whisky stało nieruszone, a za to ludzie chętnie pili pieprzówkę - Pepper Vodka, szczególnie kobiety. U nas czystą była Pure Vodka - kilku gości pytało się nas co to za wódka - bo nie jest łatwo znaleźć wódkę która nie śmierdzi, ma taki delikatny smak, a mimo wszystko odpowiednio dużo volt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o alkohol to polecam M&P Alkohole i Wina Świata z Zielonki przy ul. Kolejowej. Mają duży wybór wódek i win, a najniższą cenę na rynku Pana Tadeusza zbili mi jeszcze o 50 groszy. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×