Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

No własnie. :D Przecież Ci obiecywałem, że będę Ci je wieczorami czesał i kręcił loki. I wydłubywał przed snem resztki kebabów Wąsy muszą zostać. Możesz postawić górną jedynkę - jakby co będziesz wyglądać jak rasowa dresiara. I szluga będziesz miała gdzie trzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka przerwa w uzębieniu to przydatna sprawa. Napoja przez słomke można wygodnie sączyć a i fryty można wsuwac bezszelestnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu Śpiewa
Co do rączek i wąsa - Ty Ostra molestujesz wizualnie swoją wąsiastą fotą, więc pomysł dobry - zakręcić wąsika. Najlepiej w Egipcie: http://www.tanie-podrozowanie.net/ a nuż jakiś śniady Arabus się do Ciebie wybierze z oświadczynami... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drechu tak na 2 metry to mój rekord. Ale flegma musi byc dostatecznie gęsta - nauczył mnie Mietek z całodobowego . Krzychu siema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz spróbować na kowboja. Ugiąć nogi w kolanach i się złapac za jaja - wtedy leci najdalej. Musisz popracować nad językiem ojczystym. Na trzy wypowiedziane słowa dwa to muszą być "kurwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe no kurwa o jaja mi chodzi kurwa no! Rozumiesz kurwa? Jaja Normalne kurwa jaja. No wiesz kurwa o co chodzi przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja pierdole , nie mogę się kurwa chwilę zastanowić? Tylko zawsze mnie w chój pospieszasz i pośpieszasz, pierdolnąć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z resztą jak we wtorek będziemy mieli patrzonko wieczorem to Ci pierdolne wykład jak i co. Przyszponcimy jakiąś pianę, staf, bletki i będzie wykurwiście. Jak nie lubisz gibnów to może być z berła. Mam w okolicy kilka fajnych rewirów, zwołam parafie i będzie bankiet z kurwami. Pasi kurwa? A jak nie wyrwiesz do tej pory zemba to da Ci który w szamot i sam wypadnie. Pasi kurwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Ty się nad wszystkim kurwa zastanawiasz dziesięć razy. Chodzisz jakaś zajebana w chuj mułem! Myślisz kurwa o migdałach i chuj sie można z tobą dogadać. Fantastka od siedmiu kurwa boleści jego mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty do końca ochójaleś? Myślisz,że przypucujesz mi się tu chójami i kurwami? Zaraz zwołam ekipe, wpierdol będzie!! I w chój siary na całe osiedle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz sie szybko kurwa decydować bo popierdalasz jak by Ci się kurwa kwas zawiesił. Proste kurwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×