Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

i tak niczym kamfora po odejściu leydy Moni temat zanikł... zostało to spowodowane niewykwalifikowaniem reszty forumowiczów z tego topu, na kontynuowanie tak specyficznej konwersacji myślowej Detektyw Monk oświadcza, że ostra żyletka wabi się Daria lub Inga, a ten co się w piekle poniewierał jest Marcin, Rafał albo Antoni. Jak dla mnie żyletka będziesz więc "celuje" Daria a ten diabeł to pewnie Marcin albo Rafał ale będe na niego mówić Antoni. Po tak długiej i merytorycznej wypowiedzi uprzejmnie oświadczam, że nigdy wam nie dam spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az tak bardzo
nie mozesz bez kafeterii zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez kafeterii mogę żyć, jednakże biorąc pod uwage niektóre osobniki kafetowe to oni nie mogą bezemnie żyć więc niechce im robić przykrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az tak bardzo
tak, juz nie jedna osoba w ten sposób tłumaczyła swoją ciągłą obecność na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az tak bardzo
to pewnie też nie wiesz, że niczym nie różnisz się od innych prowokatorów :) a chciałabyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az tak bardzo
dobra, nie mam czasu na głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyrektore 👄👄 Daria? Inga? Buahahahahaha :D:D Wywnioskowałaś skąd? z tych dat które tu umieszczaliśmy ? Powiem Ci w sekrecie ścierwo,że wystarczy popytac tu niektórych osób 50 % zna moje imię - to żadna tajemnica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika?
a wczoraj pisalas, ze twoj nik nie ma nic wspolnego z imieniem albo pomylilem topy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że pisałam ale wy wszystko łykacie :-) Mam na imie Monika a Monte- to ksywka mojej przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak człowiek pierwszy raz powie prawde to piszą, że kłamie i jak tu się zachowywać poprawnie i tak źle i tak nie dobrze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×